Administrator systemów IT

Aktualnie poszukujemy ambitnych i perspektywicznych kandydatów na stanowisko Administrator systemów IT.
5 października 2017
Dołącz do naszego zespołu Wyślij CV i list motywacyjny

Zakres obowiązków

  • zarządzanie utrzymaniem aplikacji internetowych oraz diagnozowanie i rozwiązywanie występujących problemów,
  • współpraca z programistami i projektantami systemów informatycznych,
  • udział we wdrożeniach nowych rozwiązań i technologii,
  • analiza wskaźników wydajności oraz przygotowywanie zaleceń, mających na celu usprawnienie funkcjonowania systemów,
  • tworzenie dokumentacji eksploatacyjnej.

Wymagania

  • dobra znajomość systemów Linux,
  • administrowanie aplikacjami opartymi o Nginx, PHP, MySQL, PostgreSQL, etc.
  • umiejętność prawidłowego diagnozowania problemów,
  • umiejętność pisania skryptów w konsoli,
  • umiejętność rozmawiania z ludźmi,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy

  • możliwość rozwoju i satysfakcji zawodowej, przy zachowaniu work life balance
  • rozbudowany pakiet dofinansowań i benefitów pracowniczych
  • zarządzanie przez wykwalifikowaną i zaangażowaną kadrę
  • wsparcie w kształceniu w zakresie umiejętności miękkich i twardych
  • przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole

Dowiedz się więcej o możliwościach rozwoju i dostępnych benefitach: www.kariera.ideo.pl.

Sposób aplikacji

Zapraszamy do przesłania dokumentów aplikacyjnych (CV i LM oraz przykłady zrealizowanych projektów) na adres: praca // ideo.pl. W temacie e-maila podaj: nazwę stanowiska, na jakie aplikujesz oraz swoje imię i nazwisko. Prosimy również o nazwanie w ten sam sposób dołączonych plików.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Klauzula

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).”