Junior Account Manager

W związku z chęcią podejmowania kolejnych, ambitnych wyzwań poszukujemy kandydatów do biura w Rzeszowie.
6 września 2017
Dołącz do naszego zespołu Wyślij CV i list motywacyjny

Zakres obowiązków:

  • wsparcie w przygotowywaniu ofert handlowych
  • prezentacja oferty firmy
  • bieżąca obsługa Klientów
  • wstępne przygotowywanie ofert handlowych oraz nadzór nad realizacją wybranych transakcji
  • pomoc w realizacji planów sprzedażowych

Wymagania:

  • teoretyczna wiedza w zakresie technologii internetowych i marketingu interaktywnego
  • biegła znajomość obsługi pakietu MS Office
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i asertywności
  • samodzielność, dobra organizacja pracy
  • umiejętność budowania relacji z Klientem
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • prawo jazdy kat B

Oferujemy:

  • pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • przyjazną atmosferę w młodym, dynamicznym, interdyscyplinarnym zespole
  • możliwość pracy dla największych marek polskich i zagranicznych
  • udział w ciekawych projektach dających możliwość ciągłego rozwoju
  • rozbudowany pakiet benefitów pracowniczych
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
  • i sporo rzeczy, które sprawiają, że w Ideo jest po prostu fajnie :)

Sposób aplikacji

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania CV oraz listu motywacyjnego na adres: praca-pm // ideo.pl oraz podanie w temacie e-maila nazwy stanowiska, na jakie kandydat aplikuje wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem. Prosimy również o nazwanie w ten sam sposób dołączonych plików.

Klauzula

Prosimy o załączenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)."