Dedykowane aplikacje internetowe

"Narzędzia, które mają realizować indywidualne potrzeby powinny być tworzone od podstaw."

Systemy i aplikacje dedykowane tworzone są w oparciu o szczegółową analizę celów i potrzeb danej organizacji. Uwzględnia ona także aktualnie wykorzystywane przez klienta systemy i narzędzia informatyczne. Niejednokrotnie bowiem, dla pełnego wykorzystania potencjału przedsiębiorstwa, występuje konieczność integracji z platformami zewnętrznymi.

Krzysztof Kawalec
Krzysztof Kawalec
Dyrektor IT
 • +48 17 860 21 86 (wew.: 125)
Napisz do mnie

Na sukces firmy składa się wiele czynników. Jednym z nich są systemy informatyczne i aplikacje wspomagające komunikację w biznesie, automatyzujące procesy biznesowe oraz ułatwiające zarządzanie przedsiębiorstwem. 

Dedykowana aplikacja internetowa to zaawansowany system informatyczny, wykorzystujący platformę internetową. Powstaje z myślą o konkretnym zastosowaniu i rozwiązaniu określonych problemów. Pełni specjalistyczne funkcje, które wpływają na generowanie korzyści biznesowych dla Klienta.

Dlaczego aplikacje dedykowane?

Tylko projektując rozwiązania od podstaw jesteśmy w stanie uwzględnić 100% wszystkich, uzasadnionych biznesowo celów oraz potrzeb Twojej organizacji. Najważniejsze atuty tego typu rozwiązań:

 • elastyczne i w pełni funkcjonalne oprogramowanie, skrojone na miarę potrzeb i z góry określonych celów
 • możliwość rozbudowania, skalowania i integrowania aplikacji z innymi rozwiązaniami
 • optymalne narzędzie do automatyzacji procesów biznesowych
 • zmniejszenie obciążenia infrastruktury informatycznej firmy

Trzon projektowanych przez nas aplikacji dedykowanych stanowi zaawansowany technologiocznie i skalowalny Framework. Aplikacje dedykowane Ideo doskonale zintegrują się z już istniejącym systemem w Twojej firmie, dzięki czemu będą one mogły korzystać z danych udostępnianych przez inne używane w organizacji aplikacje.

Krzysztof Kawalec, Dyrektor IT

Business Intelligence

Jesteśmy w stanie zbierać informacje zarówno z systemów informatycznych, jak i plików zewnętrznych. Tak zbudowane repozytoria Big Data (hurtownie danych) umożliwiają np. budowanie modeli czy przeprowadzanie analizy predykcyjnej. Pozwala to na optymalizację procesów biznesowych, przynoszącą wymierne korzyści finansowe. Prognozujemy poziom sprzedaży i jej zależność np. od pogody, rotację towarów na magazynie czy klasyfikujemy kontrahentów w systemach typu CRM.

Dzięki nam Klienci podejmują decyzje w warunkach mniejszego ryzyka.

Aplikacje "szyte na miarę"

Proces wdrażania aplikacji dedykowanych można podzielić na trzy główne etapy:

 • Analiza potrzeb to kluczowy etap przy tego typu projektach. Należyte rozpoznanie potrzeb i oczekiwań Klienta. Dogłębne poznanie procesów występujących w przedsiębiorstwie, określenie potrzebnych funkcjonalności - wszystko to decyduje o jakości i sukcesie całego projektu. 
   
 • Projekt funkcjonalny systemu. Dokument powstaje na bazie naszego doświadczenia, zebranych podczas analizy informacji oraz bieżących ustaleń z Klientem. Taki szczegółowy opis realizowanego rozwiązania pozwala na płynne przejście do fazy realizacji. 
   
 • Wdrożenie, testy, uruchomienie. Na bazie dokumentacji realizowany jest projekt w wersji końcowej. Powstaje w środowisku wirtualnym, które umożliwia bieżące śledzenie prac przez Klienta. Po zakończeniu części wdrożeniowej następują testy systemu. Kolejnym krokiem jest uruchomienie i udostępnienie użytkownikom końcowym.
Zapytaj o ofertę
 
Platforma LOGITO - rozwiązania dedykowane dla: