Działania afiliacyjne

"Wspieraj sprzedaż i zwiększaj zasięg oferty."

Programy partnerskie (afiliacyjne) adresowane są do wszystkich tych, którzy mogą i chcą polecać Twój produkt innym. Umożliwiają dotarcie do znacznie szerszego grona potencjalnych klientów przy jednoczesnym obniżeniu kosztów wygenerowania sprzedaży. W zdecydowanej większości oparte są o system prowizyjny.

Marcin Wojtoń
Marcin Wojtoń
Dyrektor ds. Obsługi Klienta
  • +48 17 860 21 86 (wew.: 142)
Napisz do mnie

Działania afiliacyjne to doskonały sposób na bezpośrednie dotarcie do potencjalnych klientów. Pozwalają znacznie poszerzyć zasięg oddziaływania oferty, dzięki zasięgowi partnerów biznesowych. Bezpośrednia rekomendacja jest niejednokrotnie bardziej wiarygodna dla odbiorców, niż najlepiej zaprojektowana reklama.

Odpowiednio zaplanowane i wdrożone działania afiliacyjne mogą przynieść Twojej firmie wymierne korzyści. Jako reklamodawca, możesz podnieść sprzedaż produktów/usług, zwiększyć rozpoznawalność marki i pozyskać nowe leady kontaktowe. Jednocześnie obniżasz koszty, gdyż płacisz jedynie za z góry określone efekty.

Najważniejsze korzyści

  • duża ilość witryn i szeroki dostęp do stron WWW pozwala emitować reklamę w serwisach o zróżnicowanej tematyce i dla różnorodnych odbiorców,
  • bieżący monitoring oraz optymalizacja budżetu marketingowego oraz stron partnerskich,
  • doskonała promocja produktu i marki wśród nowych oraz potencjalnych klientów,
  • niski koszt działań afiliacyjnych, płatność za z góry określone efekty i wynikające z tego stosunkowo niskie ryzyko.
Zapytaj o ofertę
 

Do każdego programu partnerskiego podchodzimy indywidualnie. Każdorazowo dostosowujemy jego charakterystykę, model biznesowy oraz wszelkie jego parametry do specyfiki branży, w której funkcjonuje Twój biznes. Naszym zadaniem jest zbudowanie wokół nich optymalnego programu, który przyniesie zamierzone efekty.

Marcin Wojtoń, Dyrektor ds. Obsługi Klienta