Integrujemy się

Każdego roku organizujemy 2 duże imprezy – podsumowanie roku oraz imprezę integracyjną. Są też mniejsze, lecz równie przyjemne spotkania w nieformalnym gronie.

Wspólne wyjazdy to okazja do rekreacji, wypoczynku oraz poznania współpracowników z zupełnie innej strony. Podczas imprezy naładujesz akumulatory do dalszej, efektywnej pracy. Organizując eventy letnie stawiamy na aktywny wypoczynek na łonie natury. Ostatnio wybraliśmy się np. do Winnicy Maria Anna, gdzie mieliśmy okazję degustować lokalne wina i wysłuchać interesującą przemowę na temat procesu ich powstawania oraz podziwiać piękną panoramę Pogórza Strzyżowskiego.

Ideo-we dzieciaczki są naszym oczkiem w głowie. Dbamy o maluchy organizując im co roku dwie duże imprezy, a wśród nich Dzień Dziecka i Przedświąteczne Warsztaty Choinkowe. Doceniamy to, że wkładasz wiele wysiłku w wychowanie swoich pociech. Z okazji narodzin dziecka otrzymasz od nas przydatną wyprawkę, a co roku prezent mikołajkowy. Nie jest to co prawda nasza zasługa, ale w bliskiej okolicy znajdują się żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa i gimnazjum.
 

Zobacz także:

Klienci o nas