Jesteśmy w gronie najlepszych

Deloitte Technology Fast 50 CE dwa lata z rzędu umieścił nas w zestawieniu najszybciej rozwijających się firm technologicznie innowacyjnych w Europie Środkowej.

30 stycznia 2020 roku ukazała się najnowsza edycja raportu „Diamenty Forbesa”. Wśród wyróżnionych, najszybciej rozwijających się firm w Polsce znalazła się firma Ideo.

W Ideo jesteśmy nastawieni na nieustanny rozwój i ekspansję rynku – również zagranicznego. Ranking jest potwierdzeniem, że jesteśmy wiarygodni w naszych działaniach, a praca którą wykonujemy przynosi oczekiwane efekty. Znalezienie się wśród laureatów Diamentów Forbesa motywuje nas do stawiania sobie kolejnych, jeszcze bardziej ambitnych celów”. - podsumowuje Arkadiusz Michno, Prezes Zarządu Ideo Sp. z o.o.


Top Custom Software Developer

Klienci bardzo dobrze oceniają nasze kompleksowe podejście do realizacji projektów i doradztwo biznesowe. Jest to jeden z głównych powodów, dla których zostaliśmy uznani przez Clutch za czołową firmę tworzącą dedykowane oprogramowanie w obszarze eCommerce w Polsce.


Możemy poszczycić się tytułem Microsoft Gold Certified Partner. To najwyższe wyróżnienie, jakie swoim Partnerom nadaje Microsoft. Jest ono dowodem uznania, docenienia ich doświadczenia, wiedzy oraz jakości świadczonych usług. Ponadto wzięliśmy udział w prestiżowym programie Google Partners Rising Star. Nie ukrywamy, że jest to dla nas niemałe wyróżnienie, bowiem do programu zakwalifikowało się jedynie 30 najszybciej rozwijających się agencji e-marketingowych w naszym kraju.

Zrealizowane przez nas projekty otrzymały liczne nagrody m.in. Webstar w kategorii „Dom i Ogród” dla Black Red White, za platformę e-commerce, czy dwa Webstary w kategorii "Administracja publiczna" za portal stat.gov.pl zaprojektowany dla GUS. Zrealizowany przez Money.pl ranking wskazuje, iż przygotowana przez Ideo platforma e-commerce dla Iparts.pl to najlepszy sklep internetowy w kategorii sklepów specjalistycznych w branży motoryzacyjnej. Zaprojektowany przez nas portal informacyjny dla KRRiT został zwycięzcą w kategorii serwisów podmiotów publicznych powyżej 100 podstron, w prestiżowym konkursie „Strona Internetowa bez Barier”.


Pracujemy dla interesujących klientów

Od początku naszej działalności mieliśmy przyjemność pracować dla ponad tysiąca firm i instytucji publicznych. Do jednych z największych należą takie marki jak np.: Asseco, Alior Bank, AXA, Barilla, BPH TFI, BRW, Cobi, TNT, DNB Bank Polska, Egmont, Polska Agencja Prasowa, Farmacol, Raiffeisen Bank, GlaxoSmithKline, GUS, Infarma, ING Real Estate, LG, Nestlé, Polskapresse, PGNiG, Santander Consumer Bank, Śnieżka, Tikkurila, Wolters Kluwer oraz wielu ministerstw i jednostek samorządu terytorialnego.

Możemy poszczycić się równie interesującymi projektami wewnętrznymi. Należą do nich np. platforma Elektronicznego Obiegu Dokumentów Logito czy autorski System Zarządzania Treścią - Edito CMS.

 

Zobacz także:

Klienci o nas