Mamy komfortowe warunki pracy

Wszyscy jesteśmy pracownikami i zdajemy sobie sprawę z tego, że dla dobrej i wydajnej pracy niezbędna jest między innymi przyjazna atmosfera.

Aby umilić całej ekipie zarówno pracę, jak i codzienne funkcjonowanie zbudowaliśmy w Rzeszowie biurowiec dostosowany do naszych potrzeb. Dzięki niemu każdy pracownik ma wygodne, przestronne stanowisko pracy w klimatyzowanym pokoju. Budynek znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, ok. 15 minut spacerkiem od centrum miasta, dworca PKP i PKS.

Cały czas modernizujemy biuro, ponieważ chcemy, aby było to miejsce, do którego będziesz wracać z przyjemnością. Pracując z nami możesz na bieżąco zgłaszać własne pomysły na jeszcze lepsze zagospodarowanie naszej wspólnej przestrzeni.  Nowoczesna fototapeta, wygodna pufa, tablica – to tylko niektóre z nich. Chcemy, abyś czuł, że Twoje miejsce pracy jest rzeczywiście Twoje. Ma być miejscem swobodnej wymiany myśli i nieskrępowanej kreatywności.

Poza główną siedzibą w Rzeszowie mamy także dwa oddziały - w Krośnie i Warszawie. Zamiejscowe biura to lepsza jakość obsługi klienta oraz dostęp do szerszej grupy specjalistów z branży IT. Lokalizacja biura w Krośnie i Warszawie jest równie przyjazna. Zadbaliśmy o to, aby zamiejscowe oddziały były wyposażone w nowoczesny sprzęt oraz łatwo dostępne zarówno dla klienta, jak i pracownika.


Owocowe poniedziałki

Na dobry początek tygodnia dostarczamy pracownikom krajowe jabłuszka, które są cennym źródłem witaminy C i ważnych dla zdrowia minerałów. Możesz również do woli korzystać z kawy, herbaty, soków, mleka czy wody mineralnej – znajdującej się w aneksach kuchennych.

Każdy zasługuje na odrobinę przyjemności, dlatego od czasu do czasu osładzamy sobie „trudy” pracy np. przy okazji Dnia Kobiet, Dnia Programisty czyTłustego Czwartku.

Firma to nie tylko przestrzeń wypełniona biurkami. Mamy przestronną jadalnię i kilka w pełni wyposażonych aneksów kuchennych. Kuchnia główna to miejsce spotkań w porze obiadowej. Bez problemu mieści się tu ponad 40 osób. Każdego dnia zamawiamy także posiłki z rzeszowskich bistr i restauracji.

Zobacz także:

Klienci o nas