Pobierz bezpłatny poradnikJak efektywnie wdrożyć system klasy PIM

Webinar: „Mastering Product Information with PIM: Pimcore Live Demo”

Chcesz efektywnie zarządzać danymi produktowymi? Już 9 listopada o godz. 11:00 odbędzie się bezpłatny webinar „Mastering Product Information with PIM: Pimcore Live Demo”!

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak najlepiej zarządzać i prezentować informacje o produkcie, aby zwiększyć sprzedaż i zaangażowanie klientów? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie coś specjalnego!

Nasz nadchodzący webinar - "Mastering Product Information with PIM: Pimcore Live Demo” to wyjątkowa okazja, aby zobaczyć w praktyce, jak nowoczesne systemy zarządzania informacją o produkcie (PIM) mogą diametralnie rozwinąć Twój biznes.

  Zapisz się na webinar  


Co zyskasz biorąc udział w webinarze?

 • Poznasz Pimcore od środka: W czasie prezentacji, nasi prelegenci na żywo przeprowadzą Cię przez wszystkie kluczowe funkcje i możliwości Pimcore, jednego z czołowych narzędzi PIM na rynku.
   
 • Dowiesz się, jak zoptymalizować informacje o produkcie: Zobaczysz najlepsze praktyki i strategie dotyczące efektywnego zarządzania i prezentowania informacji o produkcie.
   
 • Rozwiniesz umiejętności edycji danych: Poznasz niestandardowe sposoby operowania i zarządzania danymi multimedialnymi w systemie Pimcore.
   
 • Wprowadzisz porządek we wszystkich punktach sprzedaży: Dowiesz się, jak PIM pomaga utrzymać spójność w danych w każdym kanale sprzedaży.
   
 • Wykorzystasz pełen potencjał systemu PIM: Odkryjesz nieograniczone możliwości integracji PIM z innymi systemami biznesowymi.
   
 • Rozwiążesz swoje wątpliwości: Nasi eksperci będą dostępni na żywo, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania związane z PIM.
   


Kto powinien wziąć udział?

 • Przedstawiciele średnich i dużych firm, którzy zmagają się z zarządzaniem rozbudowaną ofertą produktową.
 • Producenci, którzy pragną wprowadzić porządek w danych i usprawnić procesy związane z informacją o produkcie.
 • Właściciele i managerowie e-Commerce, którzy prowadzą sprzedaż na wielu rynkach i kanałach sprzedaży.
 • Managerowie ds. Marketingu, odpowiadający za tworzenie i zarządzanie danymi produktowymi.

Poznaj naszych prelegentów!

Camilo Sosa Peréz
Account Manager

Camilo jest doświadczonym specjalistą ds. PIM, który jest nie tylko strategiem, ale także praktykiem aktywnie zaangażowanym w sprzedaż rozwiązań PIM, łącząc technologię z biznesem i dostarczając klientom narzędzia, które rozwiązują ich prawdziwe problemy.


Kacper Witowski
Kierownik projektów

W swojej karierze koordynował pracę nad licznymi projektami dla marek, takich jak m.in. Lewiatan, Mölndal Energi. Posiada certyfikaty Pimcore Consultant i Pimcore Enterprise Developer.

 

Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Zapisz się już teraz i odkryj, jak PIM może pomóc w zwiększeniu efektywności i rentowności Twojego biznesu.

  Zapisz się na webinar  

Może zainteresują Cię także

Największe trendy w projektowaniu aplikacji mobilnych

17 października 2023
Zestawienie najciekawszych mobilnych innowacji. Sprawdź co najczęściej wybierają twórcy aplikacji mobilnych i odkrywaj nowe horyzonty.

Black Red White uruchamia Marketplace we współpracy z Ideo Software

29 sierpnia 2023
Ideo Software, ceniony partner technologiczny, z dumą ogłasza kontynuację długotrwałej współpracy z wiodącą grupą meblarską w Polsce - Black Red White.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas