Serwis produktowy dla Bien-Air

W ramach kontynuacji współpracy ze szwajcarskim producentem sprzętu medycznego Bien-Air, przygotowaliśmy kolejny serwis produktowy.

Bien-Air Medical Technologies to jeden z największych na świecie producentów sprzętu medycznego. Specjalizacją firmy są akcesoria dentystyczne oraz chirurgiczne. Nowoczesna technologia i szwajcarska jakość sprawiają, że produkty wykorzystywane są w gabinetach na całym świecie.

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Ideo – firma świetnie zrozumiała nasze cele. Jasna prezentacja oferty produktowej stała się kluczowa dla strategii biznesowej firmy. Dążymy do jak najbardziej precyzyjnego przedstawienia możliwości naszego sprzętu. Dedykowana strona naszych rozwiązań idealnie spełnia nasze oczekiwania i przyczynia się do budowania silnego wizerunku marki” – mówi Joanna Blein, Marketing Specialist w Bien-Air.

Istotnym elementem zrealizowanego w oparciu o Magento 2 serwisu jest możliwość pobrania dokumentacji produktowej, którą można wyszukiwać po nazwie sprzętu lub jego numerze referencyjnym. Uzupełnieniem obszernych informacji jest przejrzysta grafika, która przeprowadza po nawet najdrobniejszych szczegółach oferowanego przez firmę sprzętu.

Byliśmy odpowiedzialni za zaprojektowanie i wdrożenie strony, która w czytelny i atrakcyjny sposób prezentuje specjalistyczny sprzęt chirurgiczny. Projekt graficzny koresponduje z wcześniej wykonaną dla Klienta stroną, prezentującą także oferowany przez niego sprzęt dentystyczny: Dedykowana platforma sprzedażowa dla Bien-Air Medical Technologies. Tak jak w przypadku serwisu dentystycznego, tu również wdrożona zostanie personalizacja treści i oferty, uwzględniająca geolokalizację potencjalnego klienta.

Więcej na temat projektu: Serwis produktowy dla Bien-Air.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

×

Klienci o nas