Współpraca z WSE

"Dzielimy się wiedzą dbając o wysoką jakość kształcenia studentów w Polsce."
Wojciech Szymański
Wojciech Szymański
Dyrektor działu Marketingu Internetowego
Napisz do mnie

Ideo od początku swojej działalności współpracuje z otoczeniem edukacyjnym, wspierając inicjatywy studentów oraz ułatwiając im zdobycie gruntownej i kompleksowej wiedzy.

Od 2009 współpracujemy z Wyższą Szkołą Europejską im. ks. Józefa Tischnera. W tym czasie wspieraliśmy różne kierunki studiów podyplomowych m.in. „E-commerce 3.0”, „Multimedia i edukacja” oraz „Zarządzanie bezpieczeństwem w sieci”.

Brzmi interesująco?

Więcej informacji o kierunku e-marketing na WSE.

E-marketing na WSE

Od trzech lat jesteśmy partnerem merytorycznym kierunku studiów podyplomowych „E-marketing”. Cieszy się on dużym zainteresowaniem wśród studentów, gdyż ułatwia zdobycie praktycznej wiedzy, która jest ceniona na rynku i poszukiwana przez pracodawców. W ubiegłym roku na kierunek przyjętych zostało 40 kandydatów.

Celem studiów jest przekazanie praktycznej i aktualnej wiedzy dotyczącej skutecznego wykorzystania internetu w biznesie. Współpracujemy z Uczelnią już na etapie planowania programu studiów, który zakłada poznanie ponad 120 narzędzi i aplikacji wspomagających przyszłą pracę absolwentów. Wojciech Szymański, nasz Dyrektora działu Marketingu Internetowego,  jest jednym z wykładowców oraz przewodniczący organu opiniodawczo-doradczego Rektora - Konwentu WSE.

Absolwenci wraz z dyplomem ukończenia studiów otrzymują certyfikat potwierdzający nabycie umiejętności e-marketingowych wydawany przez Ideo. Studia przygotowują  także do egzaminów Google potwierdzających biegłość w podstawowych i zaawansowanych aspektach AdWords.

Najzdolniejsi studenci mają szansę wykazać się i zagwarantować sobie pracę zanim jeszcze uzyskają dyplom. Dwie najlepsze osoby będą mogły odbyć płatny staż w Ideo.

Dedykowane szkolenia

Wspólna inicjatywa Ideo i WSE zaowocowała stworzeniem dedykowanej oferty szkoleń z zakresu szeroko pojętego e-marketingu dla osób zainteresowanych poszerzeniem swojej wiedzy.

Oferta obejmuje 3 propozycje w ramach pakietu SEO, tj.:

  • Analityka webowa w oparciu o Google Analytics
  • Webwriting i Content Marketing
  • Content Marketing i wysoka pozycja w wyszukiwarkach

Udział w szkoleniu zapewnia uczestnikom zdobycie kwalifikacji, które mogą pomóc w rozwoju własnego biznesu lub przyszłych pracodawców.