Konkursy internetowe

"Odpowiednio dobrane mechanizmy kreują lojalnych ambasadorów Twojej marki."

Konkursy internetowe stanowią ten rodzaj działań promocyjnych, które skutecznie przyciągają uwagę niemal wszystkich użytkowników sieci. Jeśli umiejętnie połączymy w nich wartość nagród z poziomem trudności zadań konkursowych, możemy stworzyć tani i skuteczny mechanizm promocji usług lub produktów.

Wojciech Szymański
Wojciech Szymański
Dyrektor działu Marketingu Internetowego
  Darmowa konsultacja

  Jaki jest uniwersalny sposób na wypromowanie firmy w sieci? Konkurs internetowy! Konkurs to jedna z najbardziej lubianych form promocji ciesząca się dużą sympatią zarówno jej uczestników, jak i organizatorów. 

  Aby konkurs przyniósł wymierne korzyści dla Twojej firmy, musi zostać prawidłowo zorganizowany i przeprowadzony. 

  Opracujemy i przeprowadzimy nietuzinkowy konkurs internetowy, który skutecznie zwiększy ilość odwiedzin Twojego serwisu, pozyska nowych zarejestrowanych odbiorców, pomoże użytkownikom poznać Twoją firmę z innej strony, a także skłoni do lojalności wobec promowanej marki. 

  Jakie korzyści dla organizatora?

  • Większą świadomość marki (cel wizerunkowy).
  • Wzmocnienie pozytywnego wizerunku firmy (cel wizerunkowy).
  • Zachęcenie użytkowników do zakupu produktu/usługi (cel sprzedażowy).
  • Wypromowanie produktu/usługi (cel marketingowy).
  • Stworzenie bazy adresowej, pozyskanie nowych leadów, większą liczba fanów w social media (cel marketingowy).
  • Poznasz opinie użytkowników o Twoim produkcie/usłudze (cel analityczny).

  Istotnym aspektem w prowadzeniu konkursu internetowego jest dotarcie do odpowiedniej grupy docelowej. Osiągniemy to za pomocą dobrze stargetowanej reklamy kontekstowej. Do promocji użyjemy wszelkich kanałów, jakimi dysponuje Twoja firma (Social Media, strona WWW, newsletter).

  Sukces konkursu internetowego zależy nie tylko od budżetu, którym dysponujesz, ale przede wszystkim od przyjętej strategii, dobrego pomysłu na jego formułę oraz od właściwie skonstruowanego i zrozumiałego dla odbiorców regulaminu.

  Co możemy dla Ciebie zrobić?

  ×

  Klienci o nas