Portal tematyczny dla Presscom

Przetargi Publiczne to specjalistyczne czasopismo zawierające rzetelne informacje na temat zamówień publicznych. W każdym numerze miesięcznika znajdują się merytoryczne artykuły podejmujące szczegółowe kwestie z zakresu funkcjonowania systemu zamówień publicznych. Magazyn, tworzony przez wybitnych specjalistów z dziedziny prawa, wydawany jest przez firmę PRESSCOM.

Zadania i cele

Przetargipubliczne.pl to kolejny specjalistyczny portal zrealizowany przez Ideo na zlecenie PRESSCOM.

Serwis pełni zarówno funkcję wizerunkową, jak i sprzedażową. Na jego łamach publikowane są m.in. artykuły poruszające kwestie związane z prowadzeniem procedury o udzielenie zamówienia publicznego.

Do stałych rubryk czasopisma należy: „Okiem Zamawiającego / okiem wykonawcy”, „Zwróć uwagę na…” oraz „Pytanie – odpowiedź”. Dostęp do kompletnych treści czasopisma „Przetargi publiczne” mają wyłącznie osoby, które zamówiły wydanie papierowe magazynu. Na łamach portalu publikowane są tylko wybrane artykuły lub ich fragmenty. O tym, które treści są dostępne decyduje redaktor serwisu. Ponadto portal został wyposażony w szereg modułów umożliwiających budowanie zaangażowanej społeczności m.in. moduł Sondy czy platformę mailingową.

W ramach zlecenia zaimplementowaliśmy system bannerowy umożliwiający promowanie produktów ze sklepu internetowego www.sklep.presscom.pl i innych serwisów konferencyjnych firmy PRESSCOM.

Główne korzyści dla Klienta
  • Kompletne narzędzie służące do promocji oferty produktów i usług PRESSCOM,
  • intuicyjne środowisko pracy,
  • estetyczny serwis produktowy,
  • narzędzie wspierające cele biznesowe Klienta,
  • portal skupiający społeczność zainteresowaną tematyką zamówień publicznych.

... a co możemy zrobić dla Ciebie ?

×

Klienci o nas