O Nas

Agencja Interaktywna i Software House

Zatrudniamy już blisko 180 osób, które pasjonują się tym co robią – są specjalistami w swoich dziedzinach. To dzięki nim realizujemy projekty, z których klienci są zadowoleni i chętnie polecają nas innym.

Jesteśmy na rynku od 1999 roku. Zrealizowaliśmy projekty dla ponad tysiąca firm i instytucji publicznych. Dwa lata z rzędu znaleźliśmy się w zestawieniu Deloitte Technology Fast 50 CE.
Associate Partner Episerver, Microsoft Gold Certified Partner, eZ Solution Advanced Partner, Google Premium Partner.

Software House

Tworzymy oprogramowania od 1999 roku. W tym czasie mocno rozwinęliśmy nasze kompetencje. Pozwala nam to jeszcze lepiej dostosowywać projektowane narzędzia do potrzeb Klientów.

Możemy pochwalić się kompetencjami, które pozwalają nam realizować nawet najbardziej złożone projekty. Wdrażamy intranety, ekstranety, systemy elektronicznego obiegu dokumentów i informacji (systemy typu workflow), platformy e-learningowe, programy lojalnościowe i partnerskie, sklepy internetowe i platformy B2B, a także wiele innych. Co istotne - większość tego typu realizacji to de facto dedykowane aplikacje internetowe tworzone praktycznie od zera. Nasze doświadczenie i wiedza pozwalają nam projektować i tworzyć skuteczne narzędzia dla obszarów e-marketingu, e-biznesu i e-gov.

Agencja Interaktywna

Mamy ponad 18 lat doświadczenia na rynku interaktywnym. Analizujemy potrzeby klientów i internautów, by kreować atrakcyjne i efektywne rozwiązania.

Oferujemy pełen zakres usług związanych z wszystkimi etapami planowania, tworzenia i promocji rozwiązań internetowych. Doradzamy w zakresie budowy funkcjonalnych i efektywnych, a przede wszystkim użytecznych serwisów. Tworzymy kreatywne projekty, które stanowią narzędzia budowania wizerunku naszych klientów. Optymalizujemy wdrożone rozwiązania oraz pomagamy w skutecznym ich promowaniu. Rozsądnie łącząc kreatywność z doświadczeniem pomagamy klientom dostrzec i efektywnie wykorzystać potencjał technologii.

Jesteśmy w gronie najlepszych

Posiadamy tytuł Microsoft Gold Certified Partner. Najwyższy, jaki swoim Partnerom nadaje Microsoft, uznając i doceniając ich wiedzę, doświadczenie oraz jakość świadczonych usług. Wzięliśmy udział w prestiżowym programie Google Partners Rising Star. Jest to dla nas niemałe wyróżnienie, ponieważ do programu zakwalifikowało się tylko 30 najszybciej rozwijających się agencji e-marketingowych w Polsce.

Projekty, które stworzyliśmy otrzymały liczne nagrody m.in. Webstar w kategorii „Dom i Ogród” dla BRW za platformę e-commerce, czy dwa Webstary w kategorii "Administracja publiczna" za portal stat.gov.pl zaprojektowany dla GUS. Według najnowszego rankingu Money.pl stworzona przez Ideo platforma e-commerce dla Iparts.pl to najlepszy sklep internetowy w kategorii sklepów specjalistycznych w branży motoryzacyjnej. Zaprojektowany przez nas portal informacyjny dla KRRiT został uznany za najlepszy w kategorii serwisów podmiotów publicznych powyżej 100 podstron, w prestiżowym konkursie „Strona Internetowa bez Barier”.

Od ponad 10 lat rozwijamy własne produkty autorskie:

  • Edito CMS - system zarządzania treścią
  • Logito DMS - system elektronicznego obiegu informacji i dokumentów
  • Motivation Direct - platforma do zarządzania programami lojalnościowymi i motywacyjnymi
  • Edito E-learning - platforma do zarządzania szkoleniami e-learningowymi

 

Działamy także poza Polską

Ideo - Software House i Agencja Interaktywna

Skontaktuj się z nami aby uzyskać więcej informacji