ZobaczNasi Klienci w Konkursie „Dyrektor e-Commerce Roku 2024"

iParts.pl wyróżniony w rankingu Money.pl

Najlepszy sklep w Polsce w kategorii sklepy z częściami i akcesoriami samochodowymi

Money.pl od 10 lat ocenia sklepy internetowe, działające w Polsce. Ranking tworzony jest w oparciu o analizę 45 kryteriów. W tym roku badaniem objętych zostało 120 podmiotów, które zostały podzielone na 8 kategorii stworzonych na podstawie danych z ogólnopolskiego badania internetu Megapanel PBI/Gemius.

Zaprojektowany i wdrożony przez Ideo iParts.pl zdobył piąte miejsce w kategorii sklepów specjalistycznych. Patrząc jedynie na sklepy z częściami i akcesoriami samochodowymi - jest to najlepszy taki sklep w Polsce.

Sklep iParts.pl to ogólnopolski lider sprzedaży części zamiennych przez Internet. Przygodę z motoryzacją rozpoczęliśmy w 2008 roku wspólnie z agencją interaktywną Ideo, która jednocześnie stała się naszym partnerem technologicznym. Byliśmy pierwszym polskim sklepem internetowym, który wprowadził międzynarodowy system katalogowania części – TecDoc. Zapewnia on dostęp do oryginalnych danych przeszło 350 producentów części samochodowych. Dzięki niemu w naszej ofercie znajduje się aktualnie ponad 2 miliony produktów.” - przypomina Piotr Wrześniewski, prezes zarządu iParts sp. z o.o.

Najlepszy sklep internetowy 2015 - Ranking Money.pl

Może zainteresują Cię także

Serwis www dla Santander Consumer Bank

24 listopada 2015
Na zlecenie Santander Consumer Bank S.A. przygotowaliśmy nowy serwis internetowy.

Polska Agencja Prasowa z nowym portalem

16 listopada 2015
PAP jest największą agencją informacyjną w Polsce. Przebudowaliśmy portal informacyjny www.pap.pl, by zapewnić lepszy dostęp do publikowanych przez nią informacji.

Porozmawiajmy

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas