Pobierz bezpłatny raportNarzędzia i wtyczki wspierające rozwój sklepów internetowych.

Polska Agencja Prasowa z nowym portalem

PAP jest największą agencją informacyjną w Polsce. Przebudowaliśmy portal informacyjny www.pap.pl, by zapewnić lepszy dostęp do publikowanych przez nią informacji.

Polska Agencja Prasowa to kilkanaście zespołów redakcyjnych, wyspecjalizowanych w tematyce biznesowej, politycznej, naukowej czy sportowej. Każdego dnia zespół przygotowuje ponad tysiąc publikacji i materiałów medialnych. Za sprawną dystrybucję treści odpowiada między innymi portal informacyjny pap.pl. W trosce o jeszcze lepszą dostępność i użyteczność portalu podjęta została decyzja o jego przebudowie.

Głównym celem było podniesienie intuicyjności i maksymalne uproszczenie obsługi portalu. Równie istotna była automatyzacja publikacji wiadomości z różnych źródeł i uproszenie sposobu ich edycji.

Trzonem działalności instytucji są najnowsze informacje, które zostały podzielone na osiem kategorii. Dla każdej publikacji system automatycznie generuje powiązane z nią metatagi. Co istotne - dzięki zastosowaniu mechanizmów RWD portal jest dostępny, z zachowaniem pełnej funkcjonalności na urządzeniach mobilnych.

"Naszym celem nie jest w żadnym wypadku wyścig z portalami informacyjnymi, którzy są naszymi klientami. Dlatego na stronie internetowej PAP kluczowy będzie wybór - tak, by użytkownik wchodząc, zobaczył, co danego dnia było tematem numer 1. Ale przede wszystkim chcemy pokazać, że serwisy PAP to już nie tylko tekst. W zakresie digital media chcemy dorównać naszym partnerom" - deklaruje prezes PAP Lidia Sobańska. Temu także ma służyć relacjonowanie na żywo, które daje szansę na ten rodzaj informacji, który nie mieści się w formule agencyjnej, a którym żyją media społecznościowe.

Więcej na temat projektu pap.pl

Może zainteresują Cię także

Serwis www dla Urzędu Miasta Lublin

3 listopada 2015
W ścisłej współpracy ze specjalistami z Urzędu Miasta Lublin przygotowaliśmy nowy serwis miejski, który rejestruje każdego miesiąca średnio 350 000 wizyt.

Impreza integracyjna 2015

23 października 2015
Tym razem odwiedziliśmy szczególne miejsce - Winnicę Maria Anna.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas