Hosting, zarządzanie serwerami

"Pełna dostępność usług gwarantowana przez bieżący monitoring i stałą optymalizację zasobów."

Oferowane przez nas usługi hostingowe zapewniają bezkonfliktowe utrzymanie zarówno prostych serwisów www jak i zaawansowanych aplikacji.

Krzysztof Kawalec
Krzysztof Kawalec
Dyrektor IT
Napisz do mnie

Dysponowanie najnowszą technologią, szybkimi łączami, sprzętem sprawdzonych i renomowanych marek to tylko połowa sukcesu. Równie ważny jest wykwalifikowany zespół, który sprawnie zarządza infrastrukturą, zapewniając maksymalny poziom jakości usług.

W naszej ofercie posiadamy zaawansowane serwery znajdujące się w nowoczesnych centrach hostingowych. W zależności od realnych potrzeb klienta dobieramy odpowiednie pakiety usług, niejednokrotnie proponując rozwiązania dedykowane.

Aby móc oferować usługi zapewniające bezawaryjną pracę i odpowiednią szybkość nasze Data Center podpięte jest do sieci szkieletowej pięciu niezależnych operatorów: ATMAN, GTS, NETIA, ACK Cyfronet oraz PLIX. Dzięki tak rozbudowanej sieci możemy zapewnić klientom wysoki poziom i jakość oferowanych przez nas usług oraz umożliwić dotarcie do serwisu www wszystkim internautom niezależnie od ich lokalizacji geograficznej.

Profesjonalne wsparcie biznesu

Nasza oferta jest skierowana zarówno dla firm, które są zainteresowane kompleksową obsługą hostingową. Proponowane przez nas wsparcie pozwala aktywnie oraz efektywnie wykorzystywać Internet do celów biznesowych.

Posiadamy pakiety usług dedykowane potrzebom zarówno klientów indywidualnych, jak i międzynarodowych korporacji. Świadczymy nie tylko hosting domen, bazy danych, konta e-mail, FTP, ale również kompleksową obsługę stron i aplikacji www. Użytkownik może w pełni kontrolować i zarządzać hostingiem według własnych potrzeb. Oferujemy także profesjonalną pomoc przy konfiguracji i zarządzaniu całą platformą hostingową.

Świadczymy profesjonalne usługi doradcze dla naszych Klientów, we wszystkich kwestiach związanych z hostingiem oraz administracją serwerami. Bazujemy na naszej wiedzy i kompetencjach potwierdzonych wieloletnim doświadczeniem.

Najważniejsze korzyści

Świadczymy profesjonalne usługi doradcze dla naszych Klientów, we wszystkich kwestiach związanych z hostingiem oraz administracją serwerami. Prace opieramy na naszej wiedzy oraz kompetencjach, które potwierdzone są wieloletnim doświadczeniem. Naszym klientom podpowiemy między innymi:

 • Jaką infrastrukturę IT wybrać przy obecnych potrzebach
 • Jak wydajnie korzystać z posiadanych już zasobów
 • Jak zminimalizować koszty związane z hostingiem
 • Jakie są opcje kontroli oraz optymalizacji kosztów
 • Jak zredukować ryzyko utraty danych
 • Jak przygotować się i reagować na okresowe skoki ruchu generowanego przez aplikacje

Nasze doświadczenie

Aktywnie zarządzamy usługami Klientów już ponad 18 lat. W tym czasie pracowaliśmy dla ponad 2 000 firm i instytucji.

Hosting Ideo w liczbach:

 • 4 000 stron www
 • 10 000 kont pocztowych
 • miesięczny transfer danych rzędu 40 TB
 • ruch na poziomie 5 mln e-maili miesięcznie
 • hostowane przez nas strony odwiedzane są ponad 20 000 000 razy miesięcznie

Optymalizacja serwerów

Stabilność działania bez problemów technicznych oraz maksymalne wykorzystywanie własnych zasobów to aspekty, na których zależy każdemu przedsiębiorcy, prowadzącemu działalność w sieci. W osiągnięciu tego rodzaju efektów pomocne jest optymalizowanie serwerów.

Dlaczego optymalizacja?
Usługa ta pozwala na zmaksymalizowanie efektywności wykorzystania posiadanych zasobów hostingowych, przy jednoczesnych planach przyszłego rozwoju. Jest to rozwiązanie, dzięki któremu można w zauważalny sposób zwiększyć wydajność i efektywność serwera, poprzez rozszerzenie możliwości przesyłu danych. Dużą zaletą jest brak generowania znacznych dodatkowych kosztów, dzięki czemu firma może w pełni skoncentrować się na rozwijaniu działalności i umacnianiu swojej pozycji na rynku. Ponadto, zastosowanie optymalizacji pozwala na weryfikację poprawności funkcjonowania – odnajdywanie ewentualnych błędów i ich wczesną eliminację.

hosting - optymalizacja serwerów

Co możemy dla Ciebie zrobić?

×

Klienci o nas