Pobierz bezpłatny poradnikJak efektywnie wdrożyć system klasy PIM

Outsourcing IT - Kompleksowe wsparcie dla firm

"Jeśli jest coś, czego nie potrafisz zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż konkurenci, powinieneś zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej."
Marcin Wojtoń
Marcin Wojtoń
Dyrektor Handlowy
Darmowa konsultacja

Outsourcing traktowany jest jako strategia zarządzania, która oddaje innej organizacji zadania nie związane bezpośrednio z podstawową działalnością firmy. Pozwala to na skupienie głównych zasobów na podstawowym zakresie działalności, w którym osiąga się przewagę konkurencyjną.

W przypadku okresowego zwiększenia zapotrzebowania na pracowników IT nieekonomicznym byłoby zatrudnianie na krótki czas dodatkowych pracowników. Koszty związane z ich rekrutacją, przeszkoleniem i utrzymaniem stanowisk przewyższają okresowe korzystanie z usług zaufanej firmy zewnętrznej.

Outsourcing staje się coraz bardziej powszechną usługą optymalizacji kosztów bieżącej działalności. Z tego też powodu do naszej oferty dołączyliśmy także udostępnianie zasobów i usług informatycznych.

W ramach Outsourcingu IT możemy zaoferować udostępnienie:

  • Kierowników projektów informatycznych
  • Analityków i projektantów architektury systemów IT
  • Programistów technologii web (php, .net)
  • Webmasterów i testerów serwisów www i systemów IT
  • Administratorów serwerów i sieci
  • W przypadku większych projektów - całe zespoły wdrożeniowe

Analiza potrzeb

Określenie wymagań i oczekiwań to jeden z kluczowych etapów w Outsourcingu zasobów pracowniczych. Rozpoznajemy oczekiwania klienta oraz technologie, w oparciu o które będziemy pracować. W odpowiedzi proponujemy najbardziej optymalne dla Klienta rozwiązanie.

 

Zapraszamy na bezpłatną konsultację

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas