Integracja z aplikacjami IT

"Współdzielenie zasobów w modelu: 2 + 2 = 5"

W dobie zaawansowanej gospodarki informacyjnej, pozyskanie czy posiadanie informacji nie jest już tak dużym problemem jak jej optymalne wykorzystanie i przetwarzania. W tym celu przedsiębiorstwa, korporacje i organizacje wdrażają coraz to nowsze, sprawniejsze, wyspecjalizowane systemy.

Krzysztof Kawalec
Krzysztof Kawalec
Dyrektor IT
Darmowa konsultacja

Najczęściej dla osiągnięcia pełni korzyści z wdrożenia systemu informatycznego zachodzi konieczność wykorzystania danych znajdujących się w innej aplikacji.

Wiele firm korzysta z wielu, wyspecjalizowanych w obsłudze konkretnej dziedziny aplikacji (systemy typu CRM, ERP, MRP, CMS, itd.). Powoduje to rosnące rozproszenie danych, co z kolei utrudnia ich efektywne przetwarzanie i analizowanie. Aby ułatwić pracę z tymi danymi, oferujemy usługę integracji aplikacji z obecnie wykorzystywanymi w organizacji systemami i bazami danych.

Przykłady dobrych połączeń

  • integracja (koordynacja) wielu procesów biznesowych za pomocą jednego systemu informatycznego
  • integracja aplikacji pracujących na różnych platformach systemowych
  • integracja właściwości, funkcjonalności oraz zgromadzonej wiedzy zawartych w wielu aplikacjach
  • integracja zasobów wewnętrznych przedsiębiorstwa z otoczeniem (internet, ekstranet)
  • integracja baz danych

Integrowaliśmy wdrażane przez nas rozwiązania między innymi z SAP, IFS, ORACLE, TecDoc, Vendo, Wapro, Trawers, Lotus Notes, SharePoint, Perdix, Hermes, Subiekt GT, Navireo ERP, i innymi systemami i aplikacjami zewnętrznymi.

Jesteśmy w stanie połączyć dowolną liczbę systemów informatycznych, uzyskując efekt synergii. Nasze usługi obejmują również migrację danych pomiędzy aplikacjami.

  • Integracja z SAP
  • Integracja z Subiekt GT

 

Analiza potrzeb

By móc doradzić optymalne rozwiązania i sposoby wykorzystania technologii musimy poznać specyfikę Twojego biznesu. Rozpoznajemy oczekiwania klienta oraz system, z którym mamy się zintegrować - jego szczegóły techniczne, architekturę, możliwości oraz stan wykorzystywanych aktualnie w przedsiębiorstwie rozwiązań.

Posiadając tak szczegółową wiedzę jesteśmy w stanie przedstawić diagnozę - dobrać takie narzędzia, które przyniosą Twojej firmie największe korzyści.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

×

Klienci o nas