Pobierz bezpłatny raportNarzędzia i wtyczki wspierające rozwój sklepów internetowych.

Ideo nagrodzone w rankingu Clutch

Nagroda Clutch potwierdza wysoką jakość naszych usług, która spełnia potrzeby i oczekiwania Klientów.

Ideo łączy kompetencje Software House i Agencji Interaktywnej. Posiadamy wiedzę oraz kompetencje, które pozwalają nam kompleksowo realizować nawet najbardziej złożone projekty IT. Nasz zespół tworzy aktualnie ponad 230 pasjonatów - specjalistów w swoich dziedzinach. To dzięki Nim nasze projekty zdobywają uznanie Klientów oraz osiągają sukces biznesowy. Jesteśmy świadomi, że każda marka ma swoją własną historię oraz cel, który chce osiągnąć. Stad też, choć może brzmi to banalnie, do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Między innymi te powody sprawiają, że ponad 72% naszych Klientów współpracuje z nami nieprzerwanie od 5 lub więcej lat.

Clutch jest firmą, która działa w sektorze B2B i tworzy katalog najlepszych dostawców usług, w tym najlepszych firm z obszaru software development. Główną misją Clutch jest łączenie zleceniodawców z rekomendowanymi wykonawcami. Fundamentem prowadzonych analiz w tym obszarze są recenzje dotychczasowych klientów. Analitycy kontaktując się bezpośrednio z naszymi klientami, poddali ocenie również naszą działalność. Po dogłębnej analizie świadczonych przez nas usług otrzymaliśmy ocenę na poziomie 4,8, co jest dla nas wielkim sukcesem i zalicza nas do grona Top Software Developers in Poland.

To wyróżnienie nie byłoby możliwe bez udziału naszych Klientów, którzy doceniając naszą pracę pozytywnie oceniają nasze usługi.

Marcin Wojtoń, Dyrektor Sprzedaży w Ideo, tak podsumowuje otrzymanie nagrody:
„W czasie ostatniego roku mocno rozszerzyliśmy naszą ofertę w obszarze wsparcia cyfryzacji, zdalnego nauczania, jak i systemów wspierających rozwój biznesu. Dynamicznie rozwijamy się również w obszarze rozwiązań eCommerce. W ostatnim czasie zostaliśmy także partnerem Magento. Jesteśmy świadomi, że ten rok jest trudnym okresem dla naszych Klientów, dlatego też dokładamy wszelkich starań, by nieustannie wspierać ich rozwój. Obserwując efekty naszej pracy widzimy, że idziemy w dobrym kierunku. Nagroda Clutch jest kolejnym wyróżnieniem potwierdzającym wysoką jakość naszych usług oraz spełniania potrzeb i oczekiwań Klientów."

Może zainteresują Cię także

Ideo laureatem Diamentów Forbesa

3 lutego 2020
Redakcja miesięcznika gospodarczego „Forbes” opublikowała ranking najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce.

Obowiązkowa strona internetowa?

14 stycznia 2020
Od 1 stycznia 2020 r. każda spółka handlowa i komandytowo-akcyjna jest zobligowana do posiadania własnej strony www. Jakie wymogi powinna spełniać taka strona internetowa?

Umów się na konsultację

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas