Wdrożenia sklepów Magento

„Magento to bogata w funkcje platforma handlowa, która oferuje elastyczność i pełną kontrolę nad obsługą kanału online.”

Realizujemy projekty zarówno w oparciu o wersję Magento Open Source (dawniej Magento Community), jak i komercyjnej - Magento Commerce (dawniej Magento Enterprise).

Anna Wolanin
Anna Wolanin
Kierownik Projektów e-commerce
Darmowa konsultacja

Według licznych zestawień i raportów, Magento jest liderem wśród dostępnych na rynku platform e-Commerce. Z platformy tej korzysta obecnie ponad 250 000 sprzedawców na całym świecie. Popularność zawdzięcza m.in. swojej uniwersalności, wydajności oraz intuicyjnej obsłudze, która pozwala na sprawne zarządzanie e-sklepem.

Wdrażane przez nas sklepy wykorzystujące platformę Magento dostosowujemy do potrzeb danego rynku. Oprogramowanie posiada możliwość integracji z większością dostawców oferujących usługi wspierające eCommerce m.in. z licznymi systemami e-płatności czy systemów marketing automation. Co istotne - aplikacja funkcjonuje w wielu językach i współpracuje z wieloma wtyczkami pozwalającymi na lokalizację procesu sprzedaży.

Dlaczego Magento?

Magento to platforma e-commerce, która pozwala na stworzenie zarówno prostych sklepów internetowych, jak i rozbudowanych platform sprzedażowych. Jednak, aby w pełni wykorzystać jej możliwości, konieczna jest specjalistyczna wiedza programistyczna. Dlaczego zatem warto wybrać Magento?

 • Rozbudowane funkcjonalności – oprócz wielu gotowych modułów, platforma posiada w pełni elastyczną architekturę, przez co możliwe jest odpowiednie dostosowanie jej do indywidualnych potrzeb.
   
 • Optymalizacja SEO – narzędzia dostępne w Marketplace znacznie ułatwiają optymalizację stron sklepu pod kątem wyszukiwarek, a tym samym korzystnie wpływają na pozycjonowanie i działania e-marketingowe.
   
 • Wersja mobilna – platforma dostępna jest w wersji mobilnej, co ułatwia sprzedaż Klientom mobilnym.
   
 • Rozbudowana analityka – możliwość połączenia platformy z wieloma narzędziami analitycznymi pozwala na bieżące monitorowanie ruchu na stronie i zbieranie najważniejszych informacji dotyczących zachowań użytkowników.
   
 • Multistore – funkcja ta jest szczególnie przydatna dla firm prowadzących wiele sklepów internetowych (np. w wielu wersjach językowych) i pozwala na ich efektywną obsługę z poziomu jednego panelu zarządzającego.
   
 • Integracja – Magento umożliwia integrację nie tylko z systemami typu ERP oraz CRM, ale także z popularnymi porównywarkami oraz portalami społecznościowymi.

Nowa wersja Magento oferuje łatwiejsze tworzenie oraz lepszej klasy zabezpieczenia. Poznaj wybrane nowości w Magento 2.3

Magento Open Source oraz Magento Commerce w wersji 2.3.3 dostarczają istotne aktualizacje platformy, liczne zmiany bezpieczeństwa, ale również podstawowe metody płatności zgodne z PSD2.

Top Custom Software Developer

Clutch.co zbiera i analizuje opinie Klientów na temat firm, które zrealizowały dla nich jakąś usługę. Wieloetapowa i szczegółowa weryfikacja sprawia, że stanowi rzetelne źródło rekomendacji.

Klienci decenili nasze kompleksowe podejście, które uzupełniamy o doradztwo biznesowe. Ich rekomendacje są jednym z głównych powodów, dla których Clutch uznał nas za czołową firmę tworzącą dedykowane oprogramowanie w obszarze eCommerce, w Polsce.

Elastyczna platforma sprzedażowa

Bien-Air Dental to szwajcarska marka dostarczająca specjalistyczny sprzęt do gabinetów stomatologicznych, który ułatwia codzienną pracę lekarzy oraz poprawia komfort pacjentów podczas zabiegów.

Mając na uwadze potrzeby i preferencje klientów, przygotowaliśmy rozbudowaną platformę sprzedażową www.dental.bienair.com w trzech różnych wersjach językowych (EN, FR i DE). Serwis działający w oparciu o Magento 2 pełni funkcję sprzedażową, informacyjną i wizerunkową.

Kompleksowa obsługa

Aby sklep mógł efektywnie funkcjonować na konkurencyjnym rynku, konieczne jest równoczesne prowadzenie wielu działań, które pozwolą na jego wyróżnienie i przyciągnięcie uwagi klientów. Dlatego często nasze działania wykraczają poza wdrożenie platformy Magento

W naszej ofercie znajduje się także kompleksowa obsługa sklepów. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie i wciąż poszerzaną wiedzę możemy zaproponować klientom działania takie jak np.: wsparcie sprzedaży, optymalizacja konwersji czy pozycjonowanie sklepów internetowych opartych na platformie Magento.

Oferujemy także usługi hostingowe, a w przypadku bardziej zaawansowanych potrzeb biznesowych realizujemy skuteczne platformy B2B.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

×

Klienci o nas