Programy lojalnościowe

"Stali, często powracający Klienci są najważniejszym aktywem dzisiejszych przedsiębiorstw."

Dostarczamy zaawansowane aplikacje internetowe wspomagające kompleksową obsługę programów lojalnościowych. Cechują się prostą i intuicyjną obsługą zarówno dla administratora jak i zwykłego użytkownika, a także szerokimi możliwościami adaptacyjnymi.

Krystian Baran
Krystian Baran
Kierownik Projektów
  • +48 17 860 21 86 (wew.: 135)
Napisz do mnie

Mechanizmy ułatwiające nagradzanie klientów za określone zachowania określa się mianem programów lojalnościowych. Idea ich wdrażania ukierunkowana jest na długotrwałe działania marketingowe służące budowaniu oraz podtrzymywaniu dobrych relacji z kluczowymi dla firmy klientami.

Właściwie opracowana strategia oraz dopasowany system obsługi programu lojalnościowego / motywacyjnego pozwalają zwiększyć sprzedaż produktów lub usług przy jednoczesnym obniżeniu kosztów promocji i reklamy.

Najprostszym przykładem programu lojalnościowego jest system zbierania punktów przy każdym dokonanym zakupie, a następnie wymiana punktów na nagrody.

Najważniejsze korzyści

  • programy lojalnościowe wspomagają budowanie pozytywnych relacji z klientami
  • wzmacniają przywiązanie klientów i wspomagają pozyskiwanie nowych
  • stymulują zakupy powtarzalne
  • redukują koszty marketingowe

Korzystaj z profesjonalnych narzędzi

Platforma internetowa Motivation Direct wyposażona jest w szereg narzędzi, które ułatwiają planowanie i zarządzania programem motywacyjnym. Co najważniejsze - pomagają skutecznie zatrzymać konsumentów i zachęcić ich do ponownych zakupów.

Platforma posiada konstrukcję modułową, co umożliwia wybór tylko niezbędnych komponentów i wykorzystanie ich wyłącznie w wymaganym zakresie. Pozwala to na optymalizację kosztów wdrożenia i obsługi systemu lojalnościowego. Co ważne - dzięki takiej budowie systemu możliwa jest jego łatwa rozbudowa o dodatkowe, dedykowane potrzebom klientów rozwiązania.

Poproś o demo
 

 

Na podstawie obserwacji dynamicznego wzrostu zainteresowania rynku interaktywnymi programami wsparcia dla biznesu, podjęliśmy działania, aby utworzyć firmę Motivation Direct Sp. z o.o.. Firma bazuje na wieloletnim doświadczeniu i technicznym „know how” Ideo. Specjalizuje się w realizacji efektywnych programów wsparcia sprzedaży, lojalnościowych oraz motywacyjnych.

Ziemowit Michno, Wiceprezes zarządu Ideo Sp. z o.o.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

×

Klienci o nas