Programy lojalnościowe

"Stali, często powracający Klienci są najważniejszym aktywem dzisiejszych przedsiębiorstw."

Dostarczamy zaawansowane aplikacje internetowe wspomagające kompleksową obsługę programów lojalnościowych. Cechują się prostą i intuicyjną obsługą zarówno dla administratora jak i zwykłego użytkownika, a także szerokimi możliwościami adaptacyjnymi.

Krystian Baran
Krystian Baran
Kierownik Projektów
Napisz do mnie

Mechanizmy ułatwiające nagradzanie klientów za określone zachowania określa się mianem programów lojalnościowych. Idea ich wdrażania ukierunkowana jest na długotrwałe działania marketingowe służące budowaniu oraz podtrzymywaniu dobrych relacji z kluczowymi dla firmy klientami.

Właściwie opracowana strategia oraz dopasowany system obsługi programu lojalnościowego / motywacyjnego pozwalają zwiększyć sprzedaż produktów lub usług przy jednoczesnym obniżeniu kosztów promocji i reklamy.

Najprostszym przykładem programu lojalnościowego jest system zbierania punktów przy każdym dokonanym zakupie, a następnie wymiana punktów na nagrody.

Najważniejsze korzyści

  • programy lojalnościowe wspomagają budowanie pozytywnych relacji z klientami
  • wzmacniają przywiązanie klientów i wspomagają pozyskiwanie nowych
  • stymulują zakupy powtarzalne
  • redukują koszty marketingowe

Korzystaj z profesjonalnych narzędzi

Platforma internetowa Motivation Direct wyposażona jest w szereg narzędzi, które ułatwiają planowanie i zarządzania programem motywacyjnym. Co najważniejsze - pomagają skutecznie zatrzymać konsumentów i zachęcić ich do ponownych zakupów.

Platforma posiada konstrukcję modułową, co umożliwia wybór tylko niezbędnych komponentów i wykorzystanie ich wyłącznie w wymaganym zakresie. Pozwala to na optymalizację kosztów wdrożenia i obsługi systemu lojalnościowego. Co ważne - dzięki takiej budowie systemu możliwa jest jego łatwa rozbudowa o dodatkowe, dedykowane potrzebom klientów rozwiązania.

Poproś o demo
 

 

Na podstawie obserwacji dynamicznego wzrostu zainteresowania rynku interaktywnymi programami wsparcia dla biznesu, podjęliśmy działania, aby utworzyć firmę Motivation Direct Sp. z o.o.. Firma bazuje na wieloletnim doświadczeniu i technicznym „know how” Ideo. Specjalizuje się w realizacji efektywnych programów wsparcia sprzedaży, lojalnościowych oraz motywacyjnych.

Ziemowit Michno, Wiceprezes zarządu Ideo Sp. z o.o.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

×

Klienci o nas