Wiedza e-Commerce - nasze publikacje

3 x tak dla narzędzi wyszukiwania w e-Commerce

8 lipca 2021
Dla Klienta przydatna w poszukiwaniu produktu. Dla sklepu mechanizm nawigacyjny i cenne źródło informacji o potrzebach i zachowaniach kupujących. Dopasowana wyszukiwarka produktów w e-commerce to inwestycja, która przynosi wielowymiarowe zyski.

Shopware 6.4 - największa porcja nowości

17 maja 2021
Najważniejsze innowacje wdrożone w Shopware 6.4.

Jak platforma PIM odmieni działania marketingowe w Twoim e-commerce

5 maja 2021
Aby w obecnych czasach utrzymać się „na fali” sprzedaży internetowej, potrzebujesz cyfrowych narzędzi. System PIM to wsparcie marketingu na wielu płaszczyznach pracy z informacją produktową.

Dynamiczny rozwój eCommerce B2B

15 kwietnia 2021
Tempo digitalizacji rynku B2B stale przyspiesza. Coraz więcej firm decyduje się na wdrożenie cyfrowych rozwiązań w sprzedaży B2B.

Platformy DAM – „nowy” gracz w obszarze cyfryzacji

29 marca 2021
Z każdym dniem obserwujemy przyspieszenie trendu digitalizacji. Wraz z nim coraz częściej mówi się o platformach DAM. Mówiąc najprościej, służą one do kompleksowego zarządzania zasobami cyfrowymi organizacji.

Sprzedaż B2B. Jak przyciągnąć nowych klientów?

25 lutego 2021
Posiadanie nawet najlepszych produktów czy usług, nie da gwarancji sukcesu i wzrostu dochodów. W takich przypadkach istotą podejmowanych działań jest umiejętność przyciągania nowych klientów. Jednak czym ich zachęcić, skoro dobra oferta już nie wystarcza?

Co możemy dla Ciebie zrobić?

×

Klienci o nas