Zapisz się na webinarWebinar: "Pimcore w praktyce: Jak skutecznie zarządzać informacjami o produkcie?"

Wiedza e-Commerce - nasze publikacje

Zarządzanie technologią w e-Commerce: Jak uniknąć pułapki długu technologicznego?

6 lutego 2024
Technologia rozwija się w zawrotnym tempie, dlatego przedsiębiorstwa próbują utrzymać równowagę między wprowadzaniem innowacji a zachowaniem stabilności istniejących systemów. W tej dynamice pojęcie "długu technologicznego" nabiera szczególnego znaczenia.

Przyszłość handlu detalicznego w świetle omni-commerce

23 stycznia 2024
Rzeczywistość omni-commerce wymaga elastyczności w podejściu do biznesu. Firmy muszą być gotowe dostosować się do zmieniających się trendów i potrzeb klientów w różnych kanałach sprzedaży.

Platformy B2B - Innowacyjne narzędzia transformujące biznes

9 stycznia 2024
Jednym z najważniejszych aspektów transformacji w świecie biznesu i handlu jest rosnące znaczenie platform B2B. Chociaż na pierwszy rzut oka przypominają zwykłe sklepy internetowe, to otwierają przed firmami nieograniczone możliwości.

Wszystko, co musisz wiedzieć o Marketplace P2P

4 grudnia 2023
„Rozwiązania P2P wyznaczają nowe standardy w sposobie, w jaki konsumujemy, dzielimy się i osiągamy korzyści z dóbr, usług oraz wiedzy.”

Rewolucja obsługi klienta dzięki AI: Jak nowe technologie zmieniają branżę e-commerce?

14 listopada 2023
Przełomowe innowacje w rękach sztucznej inteligencji: Odkryj, jak technologia AI przekształca doświadczenie klienta i kształtuje przyszłość e-Commerce.

Jak przygotować swój e-Commerce na Black Friday? Trendy i wyzwania

6 listopada 2023
Black Friday to jedno z ważniejszych wydarzeń w kalendarzu e-commerce. Oznacza szansę na zwiększenie obrotu i zdobycie lojalnych klientów. Omawiamy trendy, wyzwania i kluczowe aspekty, które pomogą w maksymalnym wykorzystaniu potencjału tego dnia.

raport_ecommerce_


 


Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas