Wiedza e-Commerce - nasze publikacje

Go green w Black Friday i Cyber Monday. Odpowiedzialny ECOmmerce

27 października 2021
Powoli zbliża się Black Friday i Cyber Monday, co oznacza wzmożoną sprzedaż internetową. Czy wiesz co zrobić, by zakupy w Twoim sklepie internetowym były bardziej ECO?

Wyszukiwarki produktów w e-commerce – zestawienie narzędzi

14 października 2021
Wyszukiwarka produktów w e-commerce to must-have, biorąc pod uwagę stały wzrost wymagań konsumentów i tym samym konieczność dostarczenia jeszcze bardziej wartościowych wyników szybciej, łatwiej i trafniej.

Wdrożenie systemu WMS

15 września 2021
O tym, jak wygląda wdrożenie systemu WMS i co wpływa na jego wartość dla firmy opowiada Kierownik Projektów w Asiston, Dawid Rój.

PimCore czy Akeneo. Który PIM wybrać i dlaczego?

3 września 2021
Zastanawiasz się, która platforma PIM lepiej sprawdzi się w przypadku Twojej firmy? Zapraszamy do naszego porównania dwóch, najpopularniejszych na rynku platform: Pimcore i Akeneo.

Lista praktycznych rozwiązań dla sektora eCommerce B2B

23 sierpnia 2021
Według Statista, w 2023 roku rynek B2B osiągnie zawrotną wartość 1.8 tryliona dolarów, z czego aż 17% będzie zrealizowane w formie cyfrowej.

Magento vs. Shopware – porównanie platform sprzedażowych

17 sierpnia 2021
Zarówno Magento, jak i Shopware są rozwiązaniami open-source, a więc można je dowolnie rozwijać i modyfikować pod własne potrzeby. Czy zatem ma znaczenie, którą platformę wybierzesz? Zapraszamy do naszej analizy porównawczej.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

×

Klienci o nas