ZobaczNasi Klienci w Konkursie „Dyrektor e-Commerce Roku 2024"
Sprawdź oferty pracy

Dołącz do nas! Aktualnie poszukujemy:

Asystent Kierownika Projektów IT

Rzeszów

Praca stacjonarna / hybrydowa

Obsługa Klienta

Aplikuj

Kierownik Projektów IT

Rzeszów

Praca stacjonarna

Obsługa Klienta

Aplikuj

Specjalista ds. marketingu

Rzeszów

Praca stacjonarna

Marketing i Rozwój

Aplikuj

Programista PHP

Rzeszów

Praca stacjonarna / hybrydowa

IT

Aplikuj

Analityk Systemowy

Praca stacjonarna / hybrydowa

IT

Aplikuj

Poznajmy się

Jesteśmy pasjonatami technologii i ekspertami w swoich dziedzinach

Nasz zespół liczy ponad 230 specjalistów. Są to nie tylko programiści, ale także architekci systemów IT, analitycy biznesowi i systemowi, kierownicy projektów, zawodowcy marketingu, projektanci UX/graficy czy administratorzy.

Poznajmy się

Stosujemy tylko sprawdzone i wiarygodne rozwiązania

Bezpieczeństwo systemów IT i danych jest dla nas priorytetem, dlatego realizujemy projekty m.in. zgodne ze standardem Open Web Application Security Project (OWASP TOP 10). Nasze systemy z powodzeniem przechodziły liczne audyty bezpieczeństwa.

Poznajmy się

Budujemy relacje i wspólnie zdobywamy doświadczenie

Ponad 20-letnia obecność na rynku to między innymi bogate portfolio ciekawych projektów. Wszystkie kontakty i realizacje są dla nas ważne - dostarczają nam wiele cennego doświadczenia i wciąż otwierają kolejne niezbadane dotąd obszary.

Poznajmy się

Realizujemy projekty, z których jesteśmy po prostu dumni

Łącząc technologię z doświadczeniem i kreatywnością, budujemy narzędzia IT, dzięki którym nasi Klienci rozwijają swój biznes jeszcze sprawniej. Jednocześnie chcemy być miejscem, w którym jako pracownicy wspólnie realizujemy ambicje zawodowe i rozwijamy nasze pasje.

Od praktykanta do specjalisty

Program praktyk i staży

Zdobywaj cenne doświadczenie pod okiem naszych ekspertów, ucz się najnowszych technologii i buduj fundamenty swojej kariery.

Dajemy Ci możliwość wyboru ścieżki, którą wejdziesz do branży IT. To Ty i Twoje umiejętności zdecydujecie, którą z nich podążysz. Gotów na wyzwania?

Sprawdź dostępne oferty praktyk i staży!

Zobacz z czego możesz skorzystać

Nasz Software House

 •  

  Technologia na pierwszym miejscu

  Napędza nas poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych. PWA, API-first, headless – a jakie są Twoje supermoce?

 •  

  Rozwijamy się razem

  Znalazłeś interesujący kurs, który przyda Ci się w pracy? Chętnie dofinansujemy Twoje plany. Zapewniamy, także wsparcie najlepszych ekspertów, dzięki którym rozwiniesz swoje umiejętności.

 •  

  Komfortowe warunki pracy

  Potrzebujesz nową klawiaturę, dodatkowy monitor lub podnóżek, by móc pracować wygodniej? Nie ma sprawy! Wierzymy, że inwestując w Twój sprzęt, inwestujemy w nasz wspólny sukces.

Zobacz z czego możesz skorzystać

Nasz Software House

 •  

  Różne formy pracy

  Chciałbyś pracować zdalnie? Uczysz się jeszcze lub rozwijasz swoje pasje? Jesteśmy w stanie dopasować nasze oczekiwania do Twoich możliwości.

 •  

  Pracuj z przyjaciółmi

  Zaproś do współpracy z Ideo swoich znajomych. Jeżeli zatrudnimy poleconego przez Ciebie kandydata, otrzymasz bonus finansowy.

 •  

  Wszechstronne działanie

  Zróżnicowane projekty, obejmujące wiele obszarów, pozwalają na rozwijanie wciąż nowych kompetencji i sprawne realizowanie kolejnych wyzwań.

Zobacz z czego możesz skorzystać

Nasz Software House

 •  

  Wyjazdy integracyjne

  Wspólne wyjazdy to okazja do jeszcze lepszej integracji naszego zespołu. Organizujemy oficjalne eventy oraz spotkania o luźniejszym charakterze, stawiając na aktywny wypoczynek.

 •  

  Prezenty i dodatki

  Wszystkie sukcesy naszego zespołu są dla nas powodem do radości. Razem cieszymy się z narodzin dzieci, ślubu, świętujemy jubileusze pracy oraz wielu innych wydarzeń.

 •  

  Dbamy o Twoje zdrowie

  Wspieramy aktywność fizyczną! Dla nas każda inicjatywa się liczy, niezależnie czy jest trenowana zawodowo, czy dla radości i osobistego rozwoju.

Zainteresowaliśmy Cię?

Masz pytania dotyczące ofert pracy lub chciałbyś dowiedzieć się więcej o możliwościach kariery w naszej firmie?

Nasz zespół rekrutacyjny jest gotów udzielić odpowiedzi na Twoje pytania. Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, a my postaramy się odpowiedzieć najszybciej, jak to możliwe. Jeśli wolisz bezpośrednią rozmowę, zapraszamy do kontaktu z naszymi rekruterami na LinkedIn.

Eliza Dereń

Specjalista ds. Rekrutacji i HR

Ewelina Furdak

Specjalista ds. Rekrutacji

×

Nasze oddziały

 

ul. Nad Przyrwą 13, 35-234 Rzeszów

Zobacz na mapie
 

ul. Cybernetyki 19 B, 02-677 Warszawa

Zobacz na mapie
 
Ideo - E-commerce Software House & Agencja Interaktywna