ZobaczNasi Klienci w Konkursie „Dyrektor e-Commerce Roku 2024"

Nasi partnerzy

"Współpracujemy zarówno z globalnymi liderami rynku internetowego, jak i lokalnymi organizacjami."

 

PimCore Silver Partner

Wdrożenie PimCore daje sprzedawcom zintegrowane i wygodne narzędzie, które pozytywnie wpływa m.in. na wzrost konwersji, redukcję kosztów oraz kompleksowe wsparcie działań promocyjnych.

Nasz aktywny udział w Pimcore Academy sprawia, że klienci zyskują nie tyle wdrożeniowca, ile aktywnego partnera biznesowego, który wspiera ich cyfrowy rozwój.

Manager danych w PimCore pełni w pierwszej kolejności funkcję magazynu danych związanych z oferowanymi produktami. W praktyce oznacza to, że wszystkie dane w formie cyfrowej zostają umieszczone w jednym miejscu z łatwym i szybkim dostępem do nich. Następnym krokiem jest konsolidacja oraz integracja istniejących stale napływających danych w różnych kanałach sprzedażowych.

Przeczytaj, jak funkcjonalności systemów PIM usprawniają działania marketingowe na każdym z 3 etapów kreowania informacji o produkcie.

Magento Business Solution Partner

Platforma Magento 2 pozwala na stworzenie zarówno prostych sklepów internetowych, jak i rozbudowanych, wydajnych platform sprzedażowych (B2C jak i B2B). Jesteśmy partnerem Magento na poziomie rozwiązań biznesowych.

Wdrażane przez nas platformy sprzedażowe (B2C oraz B2B) wykorzystujące platformę Magento 2 w pełni dostosowujemy do potrzeb Klienta. Oprogramowanie posiada możliwość integracji z większością dostawców oferujących usługi wspierające eCommerce m.in. z licznymi systemami e-płatności czy systemów marketing automation. Według licznych zestawień i raportów, Magento jest liderem wśród dostępnych na rynku platform e-Commerce. Z platformy tej korzysta obecnie ponad 250 000 sprzedawców na całym świecie. Popularność zawdzięcza m.in. swojej uniwersalności, wydajności oraz intuicyjnej obsłudze, która pozwala na sprawne zarządzanie e-sklepem.

Microsoft Gold Certified Partner

Status Microsoft Gold Certified Partner Ideo otrzymało w kompetencji ISV/Software Solutions. Jest to najwyższy tytuł, jaki swoim Partnerom nadaje Microsoft, uznając i doceniając ich wiedzę, doświadczenie oraz jakość usług świadczonych klientom. Uzyskanie statusu złotego partnera gwarantuje Ideo m.in. dostęp do zasobów i technologii Microsoft, wsparcie techniczne, marketingowe oraz biznesowe w najszerszym zakresie oferowanym przez firmę.

Status ten oraz liczne certyfikaty firmy Microsoft (Microsoft Certified Professional,  Microsoft Certified Technology Specialist czy Certified Project Management Associate) są potwierdzeniem naszych kompetencji w zakresie realizacji zaawansowanych projektów informatycznych.

Associate Partner Episerver

Episerver oferuje rozwiązanie łączące cyfrowy marketing, zarządzanie treścią, handel internetowy oraz analizy predykcyjne w ramach jednej platformy działającej w chmurze. Wspomaga także istotne dziś obszary Marketing Automation stając się wartościowym narzędziem dla marketerów chcących łączyć możliwości Episerver Digital Experience Cloud z wiodącymi platformami CRM i marketingowymi.

Tytuł Associate Partner Episerver potwierdza nasze wysokie kompetencje w obszarze wdrożeń i obsługi platformy Episerver. Jest ona szczególnie popularna w krajach skandynawskich skąd się wywodzi, ale cieszy się także uznaniem klientów na całym świecie. Episerver posiada ponad 880 firm partnerskich w 30 krajach. Ideo jest oficjalnym dystrybutorem rozwiązań Episerver Digital Experience Cloud.

Premier Google Partner

Od wielu lat jesteśmy partnerami Google. Posiadanie certyfikatu Premier Google Partner, potwierdza doświadczenie i wysokie kompetencje naszej agencji, w zakresie tworzenia kampanii reklamowych. Posiadamy specjalizację we wszystkich 5. kategoriach, takich jak:

  • Reklama w sieci wyszukiwania.
  • Reklama w sieci reklamowej.
  • Reklama wideo.
  • Reklama w zakupach Google.
  • Reklama mobilna.

Należymy do 3% najlepszych agencji w Polsce! Ciężka praca naszych ekspertów zaowocowała otrzymaniem wartościowego certyfikatu. Zdobycie prestiżowego wyróżnienia od Google to potwierdzenie, że świadczone przez nas usługi są najwyższej jakości!

Status Premier Google Partner jest przyznawany wyłącznie firmom, które posiadają wykwalifikowaną kadrę specjalistów oraz doświadczenie w marketingu sieciowym. Czynnikiem decydującym o przyznaniu tego certyfikatu, jest także umiejętność realizacji wysokobudżetowych kampanii, które są efektywne dla klientów.

Informatyka Podkarpacka

Stowarzyszenie zostało powołane do życia 24 kwietnia 2006 roku. Jego misją jest tworzenie i rozwój Podkarpackiego Klastra Informatycznego.

Klaster IT - Klaster Firm Informatycznych Polski Wschodniej wspiera realizowanie wspólnych przedsięwzięć inwestycyjnych firm, biznesowe współdziałanie, wymianę doświadczeń, prowadzenie kampanii informacyjnych i promocyjnych. Jednym z celów jest wzrost konkurencyjności firm oraz rozszerzenie współpracy z uczelniami wyższymi i administracją.