Nasi partnerzy

"Współpracujemy zarówno z globalnymi liderami rynku internetowego, jak i lokalnymi organizacjami."

 

PimCore Silver Partner

Wdrożenie PimCore daje sprzedawcom zintegrowane i wygodne narzędzie, które pozytywnie wpływa m.in. na wzrost konwersji, redukcję kosztów oraz kompleksowe wsparcie działań promocyjnych.

Nasz aktywny udział w Pimcore Academy sprawia, że klienci zyskują nie tyle wdrożeniowca, ile aktywnego partnera biznesowego, który wspiera ich cyfrowy rozwój.

Manager danych w PimCore pełni w pierwszej kolejności funkcję magazynu danych związanych z oferowanymi produktami. W praktyce oznacza to, że wszystkie dane w formie cyfrowej zostają umieszczone w jednym miejscu z łatwym i szybkim dostępem do nich. Następnym krokiem jest konsolidacja oraz integracja istniejących stale napływających danych w różnych kanałach sprzedażowych.

Przeczytaj, jak funkcjonalności systemów PIM usprawniają działania marketingowe na każdym z 3 etapów kreowania informacji o produkcie.

Magento Business Solution Partner

Platforma Magento 2 pozwala na stworzenie zarówno prostych sklepów internetowych, jak i rozbudowanych, wydajnych platform sprzedażowych (B2C jak i B2B). Jesteśmy partnerem Magento na poziomie rozwiązań biznesowych.

Wdrażane przez nas platformy sprzedażowe (B2C oraz B2B) wykorzystujące platformę Magento 2 w pełni dostosowujemy do potrzeb Klienta. Oprogramowanie posiada możliwość integracji z większością dostawców oferujących usługi wspierające eCommerce m.in. z licznymi systemami e-płatności czy systemów marketing automation. Według licznych zestawień i raportów, Magento jest liderem wśród dostępnych na rynku platform e-Commerce. Z platformy tej korzysta obecnie ponad 250 000 sprzedawców na całym świecie. Popularność zawdzięcza m.in. swojej uniwersalności, wydajności oraz intuicyjnej obsłudze, która pozwala na sprawne zarządzanie e-sklepem.

Microsoft Gold Certified Partner

Status Microsoft Gold Certified Partner Ideo otrzymało w kompetencji ISV/Software Solutions. Jest to najwyższy tytuł, jaki swoim Partnerom nadaje Microsoft, uznając i doceniając ich wiedzę, doświadczenie oraz jakość usług świadczonych klientom. Uzyskanie statusu złotego partnera gwarantuje Ideo m.in. dostęp do zasobów i technologii Microsoft, wsparcie techniczne, marketingowe oraz biznesowe w najszerszym zakresie oferowanym przez firmę.

Status ten oraz liczne certyfikaty firmy Microsoft (Microsoft Certified Professional,  Microsoft Certified Technology Specialist czy Certified Project Management Associate) są potwierdzeniem naszych kompetencji w zakresie realizacji zaawansowanych projektów informatycznych.

Associate Partner Episerver

Episerver oferuje rozwiązanie łączące cyfrowy marketing, zarządzanie treścią, handel internetowy oraz analizy predykcyjne w ramach jednej platformy działającej w chmurze. Wspomaga także istotne dziś obszary Marketing Automation stając się wartościowym narzędziem dla marketerów chcących łączyć możliwości Episerver Digital Experience Cloud z wiodącymi platformami CRM i marketingowymi.

Tytuł Associate Partner Episerver potwierdza nasze wysokie kompetencje w obszarze wdrożeń i obsługi platformy Episerver. Jest ona szczególnie popularna w krajach skandynawskich skąd się wywodzi, ale cieszy się także uznaniem klientów na całym świecie. Episerver posiada ponad 880 firm partnerskich w 30 krajach. Ideo jest oficjalnym dystrybutorem rozwiązań Episerver Digital Experience Cloud.

Google Premier Partner

Od ponad 4 lat jesteśmy partnerami Google. Możemy się pochwalić statusem Google Premium Partner, który jest potwierdzeniem naszych wysokich kompetencji w zakresie tworzenia kampanii. Otrzymaliśmy aż 4 z 5 możliwych specjalizacji, tj.: Reklama w sieci wyszukiwania, Reklama w sieci reklamowe, Reklama w Zakupach Google oraz Reklama mobilna.

Rok temu wzięliśmy udział w prestiżowym programie Google Rising Stars. Obecnie, jako jedna z 9 agencji w Polsce walczymy o Search Performance Award 2016.

Informatyka Podkarpacka

Stowarzyszenie zostało powołane do życia 24 kwietnia 2006 roku. Jego misją jest tworzenie i rozwój Podkarpackiego Klastra Informatycznego.

Klaster IT - Klaster Firm Informatycznych Polski Wschodniej wspiera realizowanie wspólnych przedsięwzięć inwestycyjnych firm, biznesowe współdziałanie, wymianę doświadczeń, prowadzenie kampanii informacyjnych i promocyjnych. Jednym z celów jest wzrost konkurencyjności firm oraz rozszerzenie współpracy z uczelniami wyższymi i administracją.