Pobierz bezpłatny poradnikINTRANET: Skuteczna komunikacja wewnętrzna w organizacji rozproszonej

Praktykujemy cały rok!

Dzięki temu możesz zrealizować praktyki czy staż w wygodnym dla Ciebie terminie. Osobom studiującym w trybie dziennym dostosowujemy harmonogram praktyk do zajęć na uczelni.

Chętnie przyjmiemy stażystów/ praktykantów na stanowiska:

Programista .Net

Praktyki / staż

Rzeszów

IT

Aplikuj

Programista PHP

Praktyki

Rzeszów

IT

Aplikuj

IT Support / Helpdesk

Praktyki

Rzeszów

IT

Aplikuj

Praktyki w dziale Marketingu

Rzeszów

Marketing i Rozwój

Aplikuj

Frontend Developer

Praktyki

Rzeszów

IT

Aplikuj

Oferty staże/praktyki

Każdego roku staże i praktyki odbywa w Ideo kilkanaście osób. Współpracujemy z licznymi uczelniami i szkołami. Wiemy, że szansa na zdobycie doświadczenia jeszcze w trakcie studiów to cenny atrybut. Jeśli zajdzie taka potrzeba, dostosujemy grafik praktyk do Twojego planu zajęć. Wspólnie sprawdzimy jakie umiejętności i silne strony posiadasz by wskazać kierunek rozwoju, w którym najlepiej wykorzystasz swój potencjał.

Mamy oczekiwania

Nasze praktyki i staże oceniane są bardzo wysoko. Osoby, które je ukończą chętnie polecają je swoim znajomym. W efekcie mamy więcej zainteresowanych niż jesteśmy w stanie przyjąć, by móc utrzymać wysoki poziom. Dlatego każde podanie analizujemy indywidualnie.

Nasze wymagania wobec kandydatów różnią się w zależności od działu, do którego dana osoba aplikuje, aczkolwiek u wszystkich szukamy pasji, otwartości i inicjatywy, umiejętności pracy w grupie, ale również samodzielności. Cenimy znajomość języków obcych. W szczególności angielski, niemiecki i norweski.

Wprowadzimy w tajniki zawodu

Otrzymasz wsparcie mentora, który podzieli się z Tobą swoim bogatym doświadczeniem. W trakcie praktyk czy stażu dostaniesz możliwość realizacji ciekawych zadań i zgłaszania własnych pomysłów, a także uczenia się od naszych specjalistów.Zapewniamy przyjazną atmosferę i dostęp do najnowszych technologii. W trakcie praktyk / stażu traktujemy Cię jak każdego pracownika. Możesz korzystać z w pełni wyposażonych aneksów kuchennych, biblioteki, i innych dostępnych w firmie benefitów.

A po stażu...

Staż czy praktykę traktujemy zawsze jako Twój okres próbny w naszej firmie. Przyglądamy się Twojej pracy, zaangażowaniu i obserwujemy jakie wnioski wyciągasz. Jeśli spodoba nam się Twoje podejście i chęć dalszego rozwoju – zaproponujemy Ci stałą współpracę.

Zainteresowaliśmy Cię?

Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów koniecznie przyjdź na nasz dyżur rekrutacyjny online!

Porozmawiaj z developerami o technologiach, w których tworzymy. Nasi rekruterzy opowiedzą, jak na co dzień pracujemy i pomagamy w rozwoju. Wspólnie ocenicie też jaka ścieżka kariery w Ideo jest dla Ciebie najlepsza.

Zapraszamy w ostatni piątek każdego miesiąca na Facebook Messenger lub Linkedin!

Kłos Joanna

Marketing i Rozwój, Specjalista ds. Marketingu

Deren Eliza

Marketing i Rozwój, Specjalista ds. Rekrutacji i HR

×

Nasze oddziały

 

ul. Nad Przyrwą 13, 35-234 Rzeszów

Zobacz na mapie
 

ul. Tysiąclecia 3, 38-400 Krosno

Zobacz na mapie
 

ul. Cybernetyki 19 B, 02-677 Warszawa

Zobacz na mapie
 
Ideo - E-commerce Software House & Agencja Interaktywna