Aplikacje mobilne

"Pracuj efektywnie także poza biurem."

Aplikacje na urządzenia mobilne ułatwiają pracę zarówno managerom, przedstawicielom handlowym, jak i pracownikom, operującym na zaawansowanych systemach komputerowych. Coraz więcej jest też aplikacji edukacyjnych, oraz czysto rozrywkowych, będących rozszerzeniem standardowej oferty serwisów informacyjnych czy użytkowych.

Marcin Lipiec
Marcin Lipiec
Kierownik Projektów
  • +48 17 860 21 86 (wew.: 227)
Napisz do mnie

Urządzenia mobilne przeszły rewolucję – od przydatnych gadżetów po minikomputery. Nieustannie rośnie dostęp do zaawansowanych urządzeń, przy jednoczesnym spadku kosztów ich eksploatacji. W wyniku tego rozwiązania mobilne stanowią coraz lepszą alternatywę dla rozbudowanych systemów stacjonarnych.

Aplikacje na urządzenia przenośne zwiększają efektywność wykorzystania rozwiązań takich jak np. dedykowane systemy b2b, intranety czy e-commerce. Dzięki temu smartfony oraz inne urządzenia mobilne mogą być jeszcze efektywniej wykorzystywane w codziennej pracy, niejednokrotnie skutecznie zastępując standardowe komputery.

Sprawdzone rozwiązania

Stale poszerzamy nasze kompetencje niezbędne do budowania oprogramowania na platformy Android, iOS i Windows Phone.

Naszą specjalizacją są aplikacje biznesowe, które tworzone są według wymagań i specyfiki Klienta. Tworzymy nie tylko aplikacje natywne, ale i hybrydowe – zależnie od potrzeb i oczekiwań Klienta. Wykorzystujemy technologie Objective-C, Java, Swift oraz C#.

Główne typy aplikacji

  • Aplikacje Offline instalowane bezpośrednio na urządzeniu, nie wymagają dostępu do sieci Internet (np. różnego rodzaju gry, kalkulatory itp.). W grupie tej znajdują się także aplikacje pozwalające na synchronizację z innym urządzeniem i udostępnianie innym efektów swojej pracy.
  • Aplikacje klienckie - interfejsy mobilne do aplikacji stacjonarnych (tzw. końcówki dostępowe). Do prawidłowego funkcjonowania wymagają dostępu do internetu i serwera dostarczającego aktualne dane. Najbardziej powszechne tego typu aplikacje to np. klient poczty e-mail, aplikacja magazynowo-sprzedażowa, platforma dla przedstawicieli handlowych czy systemy przeglądania ofert.
  • Aplikacje WEB to zaawansowane strony WWW, zoptymalizowane do wyświetlania na mniejszych ekranach. Wykorzystując je jako interfejs użytkownicy mogą sprawnie pracować na rozbudowanych systemach webowych (np. intranet, system e-commerce, czy platforma b2b).

Aplikacje "szyte na miarę"

Aplikacje mobilne projektujemy i tworzymy od podstaw w oparciu o szczegółową analizę potrzeb Klienta. Dzięki temu zapewniają optymalizację i komfortową realizację zadań biznesowych. Pozwalają na zwiększenie efektywności firmy, oferując możliwość współpracy z rozwiązaniami takimi jak np. intranet, platforma B2B/B2C, systemy magazynowe, czy księgowość.

Dystrybucja rozwiązań mobilnych
Sukces każdej aplikacji zależy od przyjętego modelu jej rozpowszechniania. W zależności od przeznaczenia doradzimy najlepszy sposób jej dystrybucji oraz związane z nim najefektywniejsze metody promocji. Niejednokrotnie tworzone przez nas aplikacje wykorzystywane są wewnętrznie przez struktury firmowe. W takich przypadkach odpowiadamy za poprawną instalację oraz ich support na urządzeniach pracowników, a także ich dalszą rozbudowę w oparciu o analizy użycia i badanie potrzeb obsługujących je pracowników.

Zapytaj o ofertę
 

 

Niezależnie, czy klient potrzebuje aplikacji rozrywkowej, edukacyjnej czy biznesowej – nasi specjaliści doradzą optymalne jej funkcjonowanie, technologię w której powinna zostać wdrożona, oraz sposób dystrybucji. W przypadku aplikacji wewnętrznych realizujemy także szkolenie pracowników, tak by efektywniej wykorzystywali możliwości dostarczonej aplikacji.

Marcin Wojtoń, Dyrektor ds. Obsługi Klienta