Aplikacja mobilna dla MultiWash

MultiWash to innowacyjny projekt oferujący wysokiej jakości usługi realizowane przez sieć myjni ręcznych, zrzeszonych w programie partnerskim. Koncepcja pomysłu jest rozwijana konsekwentnie już od ponad 5 lat i na chwilę obecną obejmuje ponad 650 myjni w 300 miastach Polski.

Zadania i cele

Przebudowaliśmy aplikację mobilną Klienta, tworząc zupełnie nowe rozwiązania wpływające na jej jakość i szybkość działania. Nowy interfejs umożliwia użytkownikom sprawną nawigację i wygodne korzystanie z dostępnych funkcji. W ramach darmowej aplikacji klienci mają dostęp do certyfikowanych usług sieci myjni ręcznych MultiWash w całej Polsce.

Nowa aplikacja MultiWash jest bardziej intuicyjna i znacznie szybsza.

Stystem opiera się na płatności bezgotówkowej, a dokładniej modelu subskrypcyjnym. Klienci mają do wyboru 2 rodzaje abonamentu. Rozwiązanie to jest bardzo praktyczne, wygodne, a jednocześnie pozwala firmom zarządzającym większą flotą pojazdów zaoszczędzić pieniądze. W plebiscycie FLEET DERBY 2020, Abonament MultiWash zwyciężył w kategorii najbardziej ekologiczne rozwiązania dla flot samochodowych.

Myjnie uczestniczące w programie są wyświetlane na dobrze wszystkim znanych Mapach Google. Intuicyjność obsługi podnosi zaimplementowana usługa lokalizacji użytkownika, dzięki czemu może on widzieć myjnie dostępne tuż obok siebie lub sprawdzić odległość do dowolnej wybranej przez siebie myjni. Istnieje także możliwość zapisania konkretnych myjni jako ulubionych.

W systemie zaimplementowaliśmy również wyszukiwarkę z opcją filtrowania wyników (myjni w okolicy) po rożnych kryteriach. Ponadto klienci mogą szybko zarezerwować termin i rodzaj wizyty w wybranej myjni samochodowej.

Aplikacja mobilna MultiWash została napisana we frameworku Flutter. Jest to multiplatformowe narzędzie stworzone przez Google, które wspiera tworzenie szybkich i efektownych interfejsów aplikacji mobilnych. Dzięki temu aplikacja została stworzona na systemy Android oraz iOS przy pomocy jednej bazy kodu w języku Dart.

Główne korzyści dla Klienta
  • Nowa, bardziej intuicyjna i czytelna aplikacja mobilna,
  • nowoczesne i wydajne technologie,
  • praktyczne i wygodne funkcje dla użytkowników,
  • integracja z Google Maps szybko wskaże drogę do najbliższych myjni.

... a co możemy zrobić dla Ciebie ?

×

Klienci o nas