Platforma e-learningowa

"Wiedza dostępna zawsze i wszędzie."

Model Distance Learning wykorzystuje najnowsze media elektroniczne i ich najbardziej atrakcyjne cechy. Dzięki temu nauczanie na odległość staje się bardziej efektywne, a także przyjemniejsze dla uczących się. Wart podkreślenia jest fakt, iż jest to forma edukacji, która pozwala na bardzo szybką weryfikację zdobytej wiedzy.

Paweł Teper
Paweł Teper
Kierownik projektów e-learningowych
Darmowa konsultacja

W oparciu o modułowy system Edito opracowaliśmy dedykowaną platformę e-learningową. Posiada ona wszelkie funkcjonalności umożliwiające prowadzenie nauczania przez Internet. Platforma jest kompatybilna z popularnym formatem szkoleń SCORM. Aplikacja może być integrowana z aktualnie wykorzystywanymi przez firmę platformami.

Oferujemy wdrożenie platformy e-learningowej w wersji podstawowej lub stworzenie w oparciu o nią rozbudowanego systemu zarządzania wiedzą w organizacji. Proponujemy także wsparcie w tworzeniu i odpowiednim przygotowaniu materiałów edukacyjnych - od redakcji treści, przez elementy graficzne, po wykonanie interaktywnych prezentacji multimedialnych i pomoc w opracowaniu testów weryfikujących wiedzę.

Poprzez fachowe doradztwo pomagamy naszym klientom przejść przez cały proces planowania strategicznego dotyczącego e-learningu. Analizując sytuację każdego klienta, dzielimy się z nim naszymi doświadczeniami w tej dziedzinie, proponujemy rozwiązania, wskazujemy zalety i wyzwania - pomagamy w przygotowaniu spójnej i efektywnej strategii działania.

Wdrożyliśmy narzędzia e-learningowe m.in. dla:

Wersja demonstracyjna

Moduły takie jak: Testy, Raporty, Szkolenia, Ankiety, Forum, Kalendarz, Użytkownicy czy Newsletter stanowią najważniejsze elementy platformy Edito E-learning. Połączenie prostej obsługi z szerokimi zastosowaniem wyżej wymienionych narzędzi pozwoliło na stworzenie platformy e-learningowej, która spełnia potrzeby i oczekiwania większości Klientów. Dla bardziej wymagających jesteśmy w stanie w pełni dostosować platformę oraz wdrożyć dedykowane moduły, które dowolnie rozszerzą jej możliwości.

Wypełnij formularz i zobacz DEMO.
Sprawdź jak wygląda i funkcjonuje nasza platforma e-learningowa

 

Usprawnienie procesu nauczania

Distance learning doskonale sprawdza się w biznesie, gdzie utrzymanie wysokiego poziomu wiedzy pracowników jest jednym z kluczowych czynników sukcesu. W gospodarce opartej na wiedzy i innowacjach, wartość firm uzależniona jest od posiadanej przez nich wiedzy oraz kapitału intelektualnego.

Nauczanie w formie e-learning, określane także jako Distance Learning, stanowi doskonałe uzupełnienie, a czasem alternatywę szkoleń tradycyjnych. Umożliwia naukę na bardzo wysokim poziomie, dostępną w dowolnym miejscu i czasie.

Znaczna część firm już wykorzystuje lub planuje wdrożyć platformę e-learningową w najbliższym czasie.
E-learning zaczyna być jednym z popularniejszych i częściej wdrażanych w polskich przedsiębiorstwach narzędziem zarządzania wiedzą. Pozwala na samodzielne wybranie preferowanego formatu dostarczania wiedzy i tempa jej przekazywania. Może być sprawnie łączony z tradycyjnym nauczaniem w formie kursów mieszanych.

E-learning może usprawnić wiele funkcji edukacyjnych zarówno w instytucjach publicznych, jednostkach edukacyjnych, korporacjach jak również w małych firmach. Przykładowymi zastosowaniami mogą być:

  • wsparcie dla tradycyjnych form nauczania w jednostkach dydaktycznych,
  • przekazywanie obszernej wiedzy na wybrane tematy poprzez instytucje państwowe,
  • zapoznanie nowego pracownika z zasadami i standardami panującymi w firmie,
  • szybkie przekazywanie kompletnej wiedzy o nowych produktach pracownikom rozproszonym na dużym terenie,
  • prowadzenie certyfikowanych szkoleń dla klientów.

Distance Learning - dlaczego warto?

Wybrane korzyści wynikające z wykorzystania Distance Learningu:

eLearning na miarę potrzeb

Projektowanie platformy e-learningowej wymaga odpowiedniego przygotowania i szczegółowej analizy celów, potrzeb i realnych oczekiwań Klientów.

Warto przeanalizować aktualne procesy związane z podnoszeniem kompetencji w organizacji, liczbę przyszłych użytkowników (zarówno tych, którzy wezmą udział w szkoleniach jak i kadrę managerską, odpowiedzialną za szkolenie swoich zespołów) i ich potrzeb. Nie bez znaczenia są aktualne możliwości technologiczne organizacji.

W określeniu oczekiwań stawianych przed platformą może pomóc analiza przykładowych modułów funkcjonalnych. Klient może wybrać odpowiednie dla siebie moduły lub zamówić zaprojektowanie i wdrożenie modułu dedykowanego jego potrzebom.

 

Co możemy dla Ciebie zrobić?

×

Klienci o nas