Platforma e-learningowa

"Wiedza dostępna zawsze i wszędzie - istotą eLearningu jest usuwanie barier w dostępie do wiedzy."

Model Distance Learning obejmuje możliwość szkolenia, które wykorzystuje dostępne media elektroniczne. Mogą to być np.: Internet, materiały multimedialne (audio/wideo), telewizja interaktywna czy nośniki CD/DVD. Dzięki temu nauczanie na odległość staje się bardziej efektywne, a także jest przyjemniejsze dla uczących się. Wart podkreślenia jest fakt, iż jest to forma edukacji, która pozwala na bardzo szybką weryfikację zdobytej wiedzy.

Paweł Teper
Paweł Teper
Kierownik projektów e-learningowych
Napisz do mnie

Distance learning nie jest przeznaczony wyłącznie dla szkół. Doskonale sprawdza się także w biznesie, gdzie utrzymanie wysokiego poziomu wiedzy pracowników jest jednym z kluczowych czynników sukcesu. W gospodarce opartej na wiedzy i innowacjach, wartość firm uzależniona jest od posiadanej przez nich wiedzy oraz kapitału intelektualnego.

Nauczanie w formie e-learning, określane także jako Distance Learning, stanowi doskonałe uzupełnienie, a czasem alternatywę szkoleń tradycyjnych. Umożliwia naukę na bardzo wysokim poziomie, dostępną w dowolnym miejscu i czasie.

Znaczna część firm już wykorzystuje lub planuje wdrożyć platformę e-learningową w najbliższym czasie.
E-learning zaczyna być jednym z popularniejszych i częściej wdrażanych w polskich przedsiębiorstwach narzędziem zarządzania wiedzą. Pozwala na samodzielne wybranie preferowanego formatu dostarczania wiedzy i tempa jej przekazywania. Może być sprawnie łączony z tradycyjnym nauczaniem w formie kursów mieszanych.

Usprawnienie procesu nauczania

E-learning może usprawnić wiele funkcji edukacyjnych zarówno w instytucjach publicznych, jednostkach edukacyjnych, korporacjach jak również w małych firmach. Przykładowymi zastosowaniami mogą być:

  • wsparcie dla tradycyjnych form nauczania w jednostkach dydaktycznych,
  • przekazywanie obszernej wiedzy na wybrane tematy poprzez instytucje państwowe,
  • zapoznanie nowego pracownika z zasadami i standardami panującymi w firmie,
  • szybkie przekazywanie kompletnej wiedzy o nowych produktach pracownikom rozproszonym na dużym terenie,
  • prowadzenie certyfikowanych szkoleń dla klientów.

Wersja demonstracyjna

Moduły takie jak: Testy, Raporty, Szkolenia, Ankiety, Forum, Kalendarz, Użytkownicy czy Newsletter stanowią najważniejsze elementy platformy Edito E-learning. Połączenie prostej obsługi z szerokimi zastosowaniem wyżej wymienionych narzędzi pozwoliło na stworzenie programu, który spełnia potrzeby i oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Sprawdź na żywo jak wygląda i funkcjonuje nasza platforma e-learningowa

Chcę zobaczyć DEMO
 

 

Distance Learning - dlaczego warto?

Wybrane korzyści wynikające z wykorzystania Distance Learningu:

Autorska platforma

W oparciu o modułowy system Edito opracowaliśmy dedykowaną platformę e-learningową. Posiada ona wszelkie funkcjonalności umożliwiające prowadzenie nauczania przez Internet. Platforma jest kompatybilna z popularnym formatem szkoleń SCORM. Jest to niezależna aplikacja, która może być integrowana z wszelkimi innymi platformami.

Oferujemy wdrożenie platformy e-learningowej w wersji podstawowej lub stworzenie w oparciu o nią rozbudowanego systemu zarządzania wiedzą w organizacji. Proponujemy także wsparcie w tworzeniu i odpowiednim przygotowaniu materiałów edukacyjnych - od redakcji treści, przez elementy graficzne, po wykonanie interaktywnych prezentacji multimedialnych i pomoc w opracowaniu testów weryfikujących wiedzę.

Poprzez fachowe doradztwo pomagamy naszym klientom przejść przez cały proces planowania strategicznego dotyczącego e-learningu. Analizując sytuację każdego klienta, dzielimy się z nim naszymi doświadczeniami w tej dziedzinie, proponujemy rozwiązania, wskazujemy zalety i wyzwania - pomagamy w przygotowaniu spójnej i efektywnej strategii działania.

 

Co możemy dla Ciebie zrobić?

×

Klienci o nas