Obejrzyj webinar"Pimcore w praktyce: Jak skutecznie zarządzać informacjami o produkcie?"

Aplikacja Zdasz.to dla Wydawnictw Szkolnych i Pedagogicznych S.A.

Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne S.A. to grupa edukacyjno-wydawnicza, która swoją działalność rozpoczęła w 1945 r. Przez cały ten czas poszerza swoją ofertę oraz rozwija się w pod względem technologicznym. Już od kilku lat grupa wydaje elektroniczne materiały, udostępnia platformy internetowe i tworzy interaktywne kursy.

Zadania i cele:

W ramach współpracy z Klientem zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy interaktywną aplikację, komplementarną do papierowych wersji repetytoriów dla ósmoklasistów. Projekt powstał na bazie naszej autorskiej platformy e-learningowej. Z jej pomocą uczniowie mogą utrwalać swoją wiedzę poprzez rozwiązywanie ciekawych ćwiczeń, quizów i testów egzaminacyjnych.

Platforma e-learningowa posiada atrakcyjną grafikę, która została zaprojektowana z myślą o uczniach szkół podstawowych.

Uczniowie korzystający z platformy oprócz ćwiczeń i testów, mają do wyboru 4 rodzaje dedykowanych quizów. Za ich pośrednictwem mogą utrwalić zdobytą wiedzę.

W platformie dostępny jest również kalendarz z funkcją dodawania wydarzeń, zarówno przez użytkowników, jak i administratora platformy, który może przypominać o ważnych terminach.

Platforma e-learningowa działa w technologii PWA (Progressive Web Application). Oznacza to, że funkcjonuje jak standardowa strona www, jednak wyglądem i zachowaniem przypomina aplikację. Dzięki implementacji PWA użytkownik nie musi już jej instalować - wystarczy, że uruchomi stronę w przeglądarce i będzie mógł cieszyć się wszystkimi funkcjonalnościami aplikacji.

Dla Klienta wdrożyliśmy również szereg innych dedykowanych rozwiązań, które usprawniają wewnętrzne zarządzanie całym systemem.

Główne korzyści dla Klienta:
  • Wydajne i funkcjonalne narzędzie e-learningowe,
  • atrakcyjna dla uczniów forma nauki,
  • kalendarz wydarzeń z możliwością zapisywania ważnych dat,
  • dedykowane rozwiązania w panelu administracyjnym,
  • technologia PWA.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas