Pobierz bezpłatny poradnikINTRANET: Skuteczna komunikacja wewnętrzna w organizacji rozproszonej

Open Source CMS

"Tworzenie strony internetowej to nie zawsze budowa wszystkiego od zera."

Dzisiejsza technologia dostarcza wiele gotowych rozwiązań przydatnych zwłaszcza przy prostszych projektach. Korzystanie z nich pozwala na realizację serwisów przy mniejszych budżetach. Najczęściej wykorzystujemy platformy takie jak WordPress, Typo3 czy Drupal. Pozwalają one na zarządzanie treścią i prostą modyfikację wyglądu serwisów.

Anna Wolanin
Anna Wolanin
Kierownik Projektów e-commerce
  Darmowa konsultacja

  Rozbudowane platformy dedykowane mogą być w 100% dostosowane do potrzeb danej firmy, jednak wbrew pozorom - nie zawsze ich stosowanie jest uzasadnione. Tym bardziej, że wiąże się to najczęściej z dość wysokimi nakładami zarówno czasowymi jak i finansowymi.

  W ostatnich latach obserwujemy dynamiczny rozwój i popularyzację oprogramowania typu Open Source. Ogólnie dostępne rozwiązania takie jak WordPress czy Magento z powodzeniem obsługują mniej wymagające, proste strony. Zasada ich działania opiera się na dostarczaniu gotowych szablonów, struktur i mechanizmów, które można niemal dowolnie modyfikować.

  Relatywnie niskie koszty wdrożenia i pozornie prosta obsługa, nie oznaczają, że takie strony może tworzyć każdy. Modyfikacja, personalizacja i dobór odpowiednich funkcjonalności wymaga choćby podstawowej wiedzy programistycznej. W pełni funkcjonalne i spełniające bardziej skomplikowane projekty są w stanie zrealizować tylko posiadający doświadczenie specjaliści.

  Dostępne platformy

  Każda realizowana przez nas strona www wdrożona jest w oparciu o system zarządzania strukturą i treścią, który ułatwia jego samodzielną aktualizację w przyszłości. 

  W większych i bardziej rozbudowanych projektach rekomendujemy wykorzystanie naszej autorskiej platformy Edito CMS. W przypadku prostszych rozwiązań działamy także w oparciu o platformy Open Source. Najczęściej stosowanymi przez nas systemami są WordPress, Magento, Typo3, Joomla!, Drupal.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

   

  Wtyczki, rozszerzenia, pluginy

  Bardzo często podstawowa wersja danego systemu CMS nie zawiera potrzebnej Klientowi funkcjonalności. Nie zawsze też jesteśmy w stanie znaleźć ją w oficjalnych bazach dodatków. W takich przypadkach realizujemy prace związane z dostosowaniem systemu, bądź projektujemy odpowiedni dodatek / wtyczkę / plugin do wdrażanego systemu.

  W efekcie powstaje strona internetowa, która w 100% spełnia indywidualne preferencje Klienta.

   

  Co możemy dla Ciebie zrobić?

  ×

  Klienci o nas