Pobierz bezpłatny poradnikJak efektywnie wdrożyć system klasy PIM

Open Source CMS

"Tworzenie strony internetowej to nie zawsze budowa wszystkiego od zera."

Dzisiejsza technologia dostarcza wiele gotowych rozwiązań przydatnych zwłaszcza przy prostszych projektach. Korzystanie z nich pozwala na realizację serwisów przy mniejszych budżetach. Najczęściej wykorzystujemy platformy takie jak WordPress, Typo3 czy Drupal. Pozwalają one na zarządzanie treścią i prostą modyfikację wyglądu serwisów.

Anna Wolanin
Anna Wolanin
Kierownik Projektów e-commerce
Darmowa konsultacja

Rozbudowane platformy dedykowane mogą być w 100% dostosowane do potrzeb danej firmy, jednak wbrew pozorom - nie zawsze ich stosowanie jest uzasadnione. Tym bardziej, że wiąże się to najczęściej z dość wysokimi nakładami zarówno czasowymi jak i finansowymi.

W ostatnich latach obserwujemy dynamiczny rozwój i popularyzację oprogramowania typu Open Source. Ogólnie dostępne rozwiązania takie jak WordPress czy Magento z powodzeniem obsługują mniej wymagające, proste strony. Zasada ich działania opiera się na dostarczaniu gotowych szablonów, struktur i mechanizmów, które można niemal dowolnie modyfikować.

Relatywnie niskie koszty wdrożenia i pozornie prosta obsługa, nie oznaczają, że takie strony może tworzyć każdy. Modyfikacja, personalizacja i dobór odpowiednich funkcjonalności wymaga choćby podstawowej wiedzy programistycznej. W pełni funkcjonalne i spełniające bardziej skomplikowane projekty są w stanie zrealizować tylko posiadający doświadczenie specjaliści.

Dostępne platformy

Każda realizowana przez nas strona www wdrożona jest w oparciu o system zarządzania strukturą i treścią, który ułatwia jego samodzielną aktualizację w przyszłości. 

W większych i bardziej rozbudowanych projektach rekomendujemy wykorzystanie naszej autorskiej platformy Edito CMS. W przypadku prostszych rozwiązań działamy także w oparciu o platformy Open Source. Najczęściej stosowanymi przez nas systemami są WordPress, Magento, Typo3, Joomla!, Drupal.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

 

Wtyczki, rozszerzenia, pluginy

Bardzo często podstawowa wersja danego systemu CMS nie zawiera potrzebnej Klientowi funkcjonalności. Nie zawsze też jesteśmy w stanie znaleźć ją w oficjalnych bazach dodatków. W takich przypadkach realizujemy prace związane z dostosowaniem systemu, bądź projektujemy odpowiedni dodatek / wtyczkę / plugin do wdrażanego systemu.

W efekcie powstaje strona internetowa, która w 100% spełnia indywidualne preferencje Klienta.

 

Zapraszamy na bezpłatną konsultację

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas