Sklepy internetowe

"Wraz z rosnącą dostępnością Internetu rośnie także sprzedaż produktów w sklepach internetowych."

Wdrażamy skuteczne sklepy internetowe, które z łatwością dostosowujemy do wszelkich wymagań i potrzeb. Nasze doświadczenie pomaga zwiększać przychody z e-handlu.

Anna Wolanin
Anna Wolanin
Kierownik Projektów
  • +48 17 860 21 86 (wew.: 166)
Napisz do mnie

Na podstawie analizy rynku e-commerce i najlepszych spotykanych na nim praktyk, a także dzięki wykorzystaniu najnowszych rozwiązań programistycznych stworzyliśmy rozbudowaną platformę sprzedażową. Aplikacja ta jest w pełni skalowalna, dzięki czemu może być dostosowana do potrzeb i wymogów zarówno niewielkich firm rodzinnych, jak i dużych firm sprzedających w internecie miliony produktów.

Każdy tworzony przez nas system e-commerce jest "szyty na miarę". Tworzone przez nas sklepy są intuicyjne i proste w obsłudze. Modułowa budowa pozwala na łatwe poszerzanie, wraz z ich rozwojem, funkcjonalności jakie oferują klientom. Wdrażamy także sklepy internetowe w oparciu o platformy Open Source.

 

Najlepsze rozwiązania

Sklep internetowy BRW nagrodzony WebstaremProjekty, które tworzymy otrzymują liczne nagrody. Wśród nich warto wspomnieć m.in.: Webstar w kategorii „Dom i Ogród” dla BRW za platformę e-commerce. Według najnowszego rankingu Money.pl stworzona przez Ideo platforma e-commerce dla Iparts.pl to najlepszy sklep internetowy w kategorii sklepów specjalistycznych w branży motoryzacyjnej.

Na co zwrócić uwagę

Jest kilka elementów, na które warto zwrócić uwagę w trakcie projektowania sklepu internetowego. Najważniejsze cechy tworzonych przez nas rozwiązań:

  • łatwy dostęp do realizowania proces zakupowy,
  • intuicyjna obsługa z poziomu panelu administracyjnego,
  • dopasowanie sklepu i jego funkcjonalności do specyfiki oferowanego w nim produktu,
  • bezpieczeństwo systemu i przechowywanych w nim danych, pełna zgodność z zapisami GIODO
  • wysoka dostępność sklepu internetowego, optymalizacja dla urządzeń mobilnych
  • integracja z systemami płatności on-line oraz innymi systemami funkcjonującymi po stronie klienta, np. SAP, IFS, Perdix.

Realizując liczne sklepy internetowe zbudowaliśmy bogatą bazę rozwiązań, które podnoszą efektywność funkcjonowania e-commerce. Posiadając tą wiedzę (i gotowe rozwiązania) możemy sprawniej zrealizować kolejne projekty.

Anna Wolanin, Kierownik projektów e-commerce

Proszę o kontakt

×

Klienci o nas