Profesjonalne serwisy internetowe

"Jeden ze skuteczniejszych przedstawicieli handlowych."

Większość kupujących samodzielnie szuka informacji na temat produktu lub usługi, zanim skontaktuje się z handlowcem. Najchętniej korzystają ze stron internetowych i rekomendacji swoich znajomych. Finalnie, blisko 89% decyzji zakupowych jest podejmowanych bez kontaktu z Twoim działem sprzedaży. Dobrze zaprojektowana i prowadzona strona internetowa może skutecznie podnieść Twoją sprzedaż.

Adrian Kaczor
Adrian Kaczor
Menedżer ds. Kluczowych Klientów
Darmowa konsultacja

Serwisy internetowe wdrażamy najczęściej w oparciu o platformę Edito CMS (w wersji zarówno PHP jak i .NET), nasz autorski system zarządzania strukturą i treścią.

Oferujemy wdrożenie zarówno prostych wizytówek i serwisów typu Landing Page, jak i rozbudowanych platform informacyjnych. Wykorzystywane przez nas technologie oferują wysoką elastyczność i możliwość samodzielnej edycji struktury i treści serwisów www. W połączeniu z usługą zarządzania hostingiem jesteśmy w stanie zagwarantować sprawne funkcjonowanie nawet przy kilku milionach odsłon dziennie.

Pomagamy Klientom w przejściu procesu planowania strategicznego dotyczącego obecności w internecie. Analizując indywidualną sytuację i potrzeby każdego klienta, dobieramy rozwiązania, które zapewniają najwyższą skuteczność przy zachowaniu rozsądnego poziomu kosztów.

Serwisy internetowe projektowaliśmy między innymi dla:

Wyróżniające się serwisy

Posiadamy wiedzę i doświadczenie, które pozwalają na realizację projektów na najwyższym poziomie. Potwierdzają to liczne audyty i rankingi poddające ocenie jakość stron internetowych.

W audycie użyteczności serwisów internetowych, opracowanym przez Grant Thornton International, portal NFZ naszego autorstwa został uznany najlepszym w kategorii ”Administracja - strony państwowe". W tej samej kategorii, w grupie "strony firmowe" znalazł się serwis internetowy Getin Bank. W audycie znalazł się także notujący blisko 1,8 mln odsłon miesięcznie portal informacyjny Medicover, w kategorii „Ochrona zdrowia” sektor stron firmowych.

Serwisy naszych Klientów zostały porównane do stron i portali największych firm oraz instytucji państwowych. Znalezienie się w tak zacnym gronie połączone ze zdobyciem wysokich ocen, to potwierdzenie wysokiej jakości naszych usług.” – podkreśla Marcin Wojtoń, Dyrektor Handlowy w Ideo.

Za realizację portalu stat.gov.pl dla GUS (zgodnie ze standardem WCAG) otrzymaliśmy 2 Webstary w kategorii „Administracja publiczna”. Z kolei portal informacyjny dla KRRiT w konkursie „Strona internetowa bez Barier” został uznany za najlepszy w kategorii serwisów podmiotów publicznych powyżej 100 podstron.

Wydajna platforma

Wszystkie realizowane przez nas serwisy internetowe wyposażone są w system zarządzania strukturą i treścią. Dzięki temu Klienci mogą je samodzielnie redagować i dbać o ich aktualność. Najczęściej rekomendujemy wykorzystanie naszej autorskiej platformy zarządzania treścią Edito CMS (Content Management System).

Wydajność platformy i obsługującej ją infrastruktury IT zapewniają między innymi:

 • Serwer Nginx, który jest do 300% szybszy niż powszechnie stosowane rozwiązania.
 • PHP w wersji wyższej niż 7.2 posiadające wydajność wyższą o ok. 30% od wersji 5.6 lub niższych.
 • Wydajne serwery CLOUD i bazy typu NoSQL.
 • Load Balancer równoważący obciążenie serwerów i podnoszący efektywność infrastruktury.
 • Dedykowane rozwiązania do obsługi cache, kompresji elementów graficznych.
 • Liczne narzędzia i metod optymalizacji zależne od potrzeb danego projektu.

Nie bez znaczenia jest również bieżąca optymalizacja systemu pod kątem szybkości wczytywania się strony jak i jej pełnej zgodności z urządzeniami mobilnymi.

Będąc partnerem Episerver oferujemy również wdrożenia oparte o tą funkcjonującą w technologii .NET rozbudowaną platformę. Ponadto realizujemy wdrożenia w oparciu o platformy Open Source np. Wordpress.

Wersja demonstracyjna

Moduły takie jak: strony opisowe, aktualności, galeria czy formularze kontaktowe to najczęściej stosowane elementy systemu Edito pod kątem serwisów internetowych. Bardzo duże znaczenie od strony zarządzania serwisem ma także intuicyjna budowa panelu administracyjnego i wielostopniowe poziomy uprawnień, które można nadawać redaktorom i administratorom.

Edito CMS łączy intuicyjną obsługę z możliwością nieograniczonej personalizacji dzięki czemu spełnia potrzeby i oczekiwania większości Klientów. W przypadku takiej konieczności projektujemy i wdrażamy moduły dedykowane, które pozwalają na dowolne rozszerzanie jej możliwości.

Wypełnij formularz i zobacz DEMO.
Sprawdź jak wygląda i funkcjonuje nasza platforma Edito CMS.

 

Serwisy na miarę potrzeb

Projektujemy i wdrażamy serwisy wizerunkowe, produktowe, korporacyjne, informacyjne. Nowoczesny design, intuicyjna obsługa oraz przyjazne użytkowanie przez internautów (UX) to niezwykle istotne cechy, o których nasi specjaliści zawsze pamiętają. Każdy projekt realizujemy biorąc pod uwagę potrzeby i oczekiwania Klienta.

Serwisy relacji inwestorskich

Giełda Papierów Wartościowych opracowała i przedstawiła Modelowy Serwis Relacji Inwestorskich. Realizowane zgodnie z nim serwisy firm notowanych na Giełdzie zapewniają spójną politykę informacyjną wobec inwestorów. Tego rodzaju serwisy mogą być tworzone jako integralną część już istniejącego serwisu www lub jako osobny projekt, niezależny od serwisu www.

Serwisy dla administracji publicznej

Są to różnego rodzaju serwisy urzędowe, rządowe czy jednostek samorządu terytorialnego. Ich głównym celem jest komunikowanie. Podczas ich projektowania kładziemy szczególny nacisk na czytelność, intuicyjność i łatwość w obsłudze. Serwisy takie, zgodnie z "Ustawą o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych" spełniają również standardy WCAG 2.1.

Serwisy w standardzie WCAG 2.1

Projektujemy serwisy zgodnie z wytycznymi najnowszej wersji WCAG. Każda taka strona spełnia obowiązujące standardy i jest przyjazna dla osób niepełnosprawnych oraz mniej wprawnych użytkowników. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu oraz odpowiednim narzędziom nie tylko tworzymy, ale również analizujemy serwisy pod kątem zgodności z WCAG.

Etapy tworzenia stron www

Realizacja strony internetowej odbywa się na kilku etapach. Każdy jest tak samo ważny i dlatego konieczne jest indywidualne podejście. Zaniedbania na którymkolwiek z poniższych etapów skutkować mogą nieprawidłowym funkcjonowaniem serwisu lub jego niepowodzeniem.

 • Zapoznanie się z potrzebami właściciela/autora.
 • Zapoznanie się z konkurencją i jej ofertą.
 • Zweryfikowanie grupy docelowej.
 • Opracowanie projektu funkcjonalnego serwisu.
 • Realizacja projektu graficznego na podstawie wcześniejszych założeń.
 • Programowanie i wdrożenie serwisu.
 • Testy oraz poprawki i dalsza rozbudowa.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

×

Klienci o nas