Pobierz bezpłatny poradnikINTRANET: Skuteczna komunikacja wewnętrzna w organizacji rozproszonej

Profesjonalne serwisy internetowe

"Jeden ze skuteczniejszych przedstawicieli handlowych."

Większość kupujących samodzielnie szuka informacji na temat produktu lub usługi, zanim skontaktuje się z handlowcem. Najchętniej korzystają ze stron internetowych i rekomendacji swoich znajomych. Finalnie, blisko 89% decyzji zakupowych jest podejmowanych bez kontaktu z Twoim działem sprzedaży. Dobrze zaprojektowana i prowadzona strona internetowa może skutecznie podnieść Twoją sprzedaż.

Adrian Kaczor
Adrian Kaczor
Menedżer ds. Kluczowych Klientów
Darmowa konsultacja

Serwisy internetowe wdrażamy najczęściej w oparciu o platformę Edito CMS (w wersji zarówno PHP jak i .NET), nasz autorski system zarządzania strukturą i treścią.

Oferujemy wdrożenie zarówno prostych wizytówek i serwisów typu Landing Page, jak i rozbudowanych platform informacyjnych. Wykorzystywane przez nas technologie oferują wysoką elastyczność i możliwość samodzielnej edycji struktury i treści serwisów www. W połączeniu z usługą zarządzania hostingiem jesteśmy w stanie zagwarantować sprawne funkcjonowanie nawet przy kilku milionach odsłon dziennie.

Pomagamy Klientom w przejściu procesu planowania strategicznego dotyczącego obecności w internecie. Analizując indywidualną sytuację i potrzeby każdego klienta, dobieramy rozwiązania, które zapewniają najwyższą skuteczność przy zachowaniu rozsądnego poziomu kosztów.

Serwis internetowy na miarę potrzeb

Serwisy internetowe projektowaliśmy między innymi dla:

Serwisy internetowe - Nasze wybrane realizacje

Wyróżniające się serwisy

Posiadamy wiedzę i doświadczenie, które pozwalają na realizację projektów na najwyższym poziomie. Potwierdzają to liczne audyty i rankingi poddające ocenie jakość stron internetowych.

Dedykowane serwisy internetoweW audycie użyteczności serwisów internetowych, opracowanym przez Grant Thornton International, portal NFZ naszego autorstwa został uznany najlepszym w kategorii ”Administracja - strony państwowe". W tej samej kategorii, w grupie "strony firmowe" znalazł się serwis internetowy Getin Bank. W audycie znalazł się także notujący blisko 1,8 mln odsłon miesięcznie portal informacyjny Medicover, w kategorii „Ochrona zdrowia” sektor stron firmowych.

Serwisy naszych Klientów zostały porównane do stron i portali największych firm oraz instytucji państwowych. Znalezienie się w tak zacnym gronie połączone ze zdobyciem wysokich ocen, to potwierdzenie wysokiej jakości naszych usług.” – podkreśla Marcin Wojtoń, Dyrektor Handlowy w Ideo.

Za realizację portalu stat.gov.pl dla GUS (zgodnie ze standardem WCAG) otrzymaliśmy 2 Webstary w kategorii „Administracja publiczna”. Z kolei portal informacyjny dla KRRiT w konkursie „Strona internetowa bez Barier” został uznany za najlepszy w kategorii serwisów podmiotów publicznych powyżej 100 podstron.

Wydajna platforma

Wszystkie realizowane przez nas serwisy internetowe wyposażone są w system zarządzania strukturą i treścią. Dzięki temu Klienci mogą je samodzielnie redagować i dbać o ich aktualność. Najczęściej rekomendujemy wykorzystanie naszej autorskiej platformy zarządzania treścią Edito CMS (Content Management System).

Wydajność platformy i obsługującej ją infrastruktury IT zapewniają między innymi:

 • Serwer Nginx, który jest do 300% szybszy niż powszechnie stosowane rozwiązania.
 • PHP w wersji wyższej niż 7.2 posiadające wydajność wyższą o ok. 30% od wersji 5.6 lub niższych.
 • Wydajne serwery CLOUD i bazy typu NoSQL.
 • Load Balancer równoważący obciążenie serwerów i podnoszący efektywność infrastruktury.
 • Dedykowane rozwiązania do obsługi cache, kompresji elementów graficznych.
 • Liczne narzędzia i metod optymalizacji zależne od potrzeb danego projektu.

Nie bez znaczenia jest również bieżąca optymalizacja systemu pod kątem szybkości wczytywania się strony jak i jej pełnej zgodności z urządzeniami mobilnymi.

Będąc partnerem Episerver oferujemy również wdrożenia oparte o tą funkcjonującą w technologii .NET rozbudowaną platformę. Ponadto realizujemy wdrożenia w oparciu o platformy Open Source np. Wordpress.

Wersja demonstracyjna

Moduły takie jak: strony opisowe, aktualności, galeria czy formularze kontaktowe to najczęściej stosowane elementy systemu Edito pod kątem serwisów internetowych. Bardzo duże znaczenie od strony zarządzania serwisem ma także intuicyjna budowa panelu administracyjnego i wielostopniowe poziomy uprawnień, które można nadawać redaktorom i administratorom.

Edito CMS łączy intuicyjną obsługę z możliwością nieograniczonej personalizacji dzięki czemu spełnia potrzeby i oczekiwania większości Klientów. W przypadku takiej konieczności projektujemy i wdrażamy moduły dedykowane, które pozwalają na dowolne rozszerzanie jej możliwości.

Wypełnij formularz i zobacz DEMO.
Sprawdź jak wygląda i funkcjonuje nasza platforma Edito CMS.

 

Serwisy na miarę potrzeb

Projektujemy i wdrażamy serwisy wizerunkowe, produktowe, korporacyjne, informacyjne. Nowoczesny design, intuicyjna obsługa oraz przyjazne użytkowanie przez internautów (UX) to niezwykle istotne cechy, o których nasi specjaliści zawsze pamiętają. Każdy projekt realizujemy biorąc pod uwagę potrzeby i oczekiwania Klienta.

Serwisy relacji inwestorskich

Giełda Papierów Wartościowych opracowała i przedstawiła Modelowy Serwis Relacji Inwestorskich. Realizowane zgodnie z nim serwisy firm notowanych na Giełdzie zapewniają spójną politykę informacyjną wobec inwestorów. Tego rodzaju serwisy mogą być tworzone jako integralną część już istniejącego serwisu www lub jako osobny projekt, niezależny od serwisu www.

Serwisy dla administracji publicznej

Są to różnego rodzaju serwisy urzędowe, rządowe czy jednostek samorządu terytorialnego. Ich głównym celem jest komunikowanie. Podczas ich projektowania kładziemy szczególny nacisk na czytelność, intuicyjność i łatwość w obsłudze. Serwisy takie, zgodnie z "Ustawą o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych" spełniają również standardy WCAG 2.1.

Serwisy w standardzie WCAG 2.1

Projektujemy serwisy zgodnie z wytycznymi najnowszej wersji WCAG. Każda taka strona spełnia obowiązujące standardy i jest przyjazna dla osób niepełnosprawnych oraz mniej wprawnych użytkowników. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu oraz odpowiednim narzędziom nie tylko tworzymy, ale również analizujemy serwisy pod kątem zgodności z WCAG.

Etapy tworzenia stron www

Realizacja strony internetowej odbywa się na kilku etapach. Każdy jest tak samo ważny i dlatego konieczne jest indywidualne podejście. Zaniedbania na którymkolwiek z poniższych etapów skutkować mogą nieprawidłowym funkcjonowaniem serwisu lub jego niepowodzeniem.

 • Zapoznanie się z potrzebami właściciela/autora.
 • Zapoznanie się z konkurencją i jej ofertą.
 • Zweryfikowanie grupy docelowej.
 • Opracowanie projektu funkcjonalnego serwisu.
 • Realizacja projektu graficznego na podstawie wcześniejszych założeń.
 • Programowanie i wdrożenie serwisu.
 • Testy oraz poprawki i dalsza rozbudowa.

Kompleksowa obsługa

Każdy serwis internetowy powstaje w określonym celu i powinien realizować zakładane funkcje. By maksymalnie podnieść jego skuteczność warto śledzić osiągane wyniki i na bieżąco optymalizować zarówno serwis, jak i realizowane wokół niego działania promocyjne.

Najczęściej realizowanym, i najskuteczniejszym, działaniem wspierającym optymalizację serwisu www są Testy A/B. Pozwalają na zidentyfikowanie, wybór i wdrożenie skuteczniejszego wariantu danego elementu strony lub zestawu elementów.

Zajmujemy się kompleksową obsługą serwisów internetowych, począwszy od ich projektu, przez wdrożenie, optymalizację i rozbudowę, na codziennym supporcie skończywszy. W przypadku bardziej wymagających serwisów proponujemy także nasze wsparcie w obszarze Cloud & Hosting Management. Wśród utrzymywanych przez nas serwisów www są takie, które odwiedza nawet 100 tys. osób w ciągu godziny, a każdego miesiąca obsługują prawie 12 mln użytkowników.
 

Baza wiedzy

Szybkość sklepu internetowego i strony www

Google wciąż wprowadza zmiany wpływające na kształtowanie się pozycji zarówno stron www jak i sklepów internetowych w wynikach wyszukiwania. Optymalizacja witryny to niekończące się wyzwanie. Tylko stałe dbanie o jej kondycję przyczyni się do bycia o krok przed konkurencją. Dzięki licznym narzędziom możemy analizować kondycję naszej strony i badać skuteczność działań zmierzających do poprawy szybkości strony.
 

UX rośnie w siłę – wpływ jakości witryny na SEO

firma Google publicznie ogłosiła, na jakich kryteriach oparta będzie ocena strony internetowej w zakresie UX. Dla każdego, kto prowadzi stronę internetową i zależy mu na wysokiej konwersji oraz pozycji w wyszukiwaniu Google, opowiadamy o najważniejszych sygnałach dotyczących jakości strony.
 

Analiza przedwdrożeniowa, a powodzenie projektu

Projekt informatyczny jako proces tworzenia danej aplikacji, to szereg etapów i działań, które dążą do stworzenia systemu dostosowanego do wymagań Klienta.

Przyglądając się poszczególnym fazom projektu, dochodzimy do wniosku, że krytycznym czynnikiem, w dużej mierze warunkującym powodzenie takiego projektu jest analiza przedwdrożeniowa.
 

Dlaczego komentarze w Internecie są ważne?

Wiele mówi się o angażowaniu użytkowników w mediach społecznościowych jako skutecznym sposobie na ruch i zwiększanie zasięgu. I owszem. Interesujące pytanie rzucone na tablicę lub konkurs, potrafi przyciągnąć tłumy i przemienić zwykłych, biernych odbiorców na zaangażowanych. Z czasem mogą stać się też bardziej lojalni. Strona internetowa również może angażować swoich użytkowników i tworzyć z nimi relacje, podobnie jak w przypadku platform społecznościowych.
 

Cyfrowe rozwiązania coraz bardziej popularne

Transformacja cyfrowa Polski trwa już od dłuższego czasu i powoli ogarnia kolejne dziedziny naszego życia. Informatyzacja urzędów, szkół, przedszkoli czy banków, to dopiero początek. Cyfrowe usługi stają się codziennością, po którą chętnie sięga coraz więcej osób. Dzięki elektronicznemu obiegowi dokumentów różnego rodzaju pisma, faktury i wnioski możemy wysyłać zdalnie - z domu, pracy, czy uczelni. Obecnie rozliczenie PITów przez internet również nie stanowi problemu. Wiele spraw urzędowych załatwiamy poprzez kilka kliknięć na stronie. Dzięki rozwojowi technologii codzienne życie staje się dużo prostsze.
 

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas