Obejrzyj webinar"Pimcore w praktyce: Jak skutecznie zarządzać informacjami o produkcie?"

Aplikacje i systemy dedykowane dla Firm

"Narzędzia IT dedykowane Twoim potrzebom."

 

Aplikacje dedykowane to rozwiązanie idealnie dopasowane do specyfiki i kultury pracy średnich i dużych przedsiębiorstw. Projektując oprogramowanie od podstaw, jesteśmy w stanie uwzględnić 100% wszystkich, uzasadnionych biznesowo celów oraz potrzeb Twojej organizacji.

Dzięki temu otrzymujesz rozwiązanie uszyte na miarę. Stworzone przez naszych specjalistów dedykowane systemu informatyczne pozwalają firmom w optymalizacji kluczowych procesów biznesowych, przez co przyczyniają się do zyskiwania przez nie przewagi konkurencyjnej.

Aplikacje dedykowane dla Firm

Dobrze zaprojektowane aplikacje dedykowane pomagają osiągać wymierne korzyści. Efektywność konkretnych rozwiązań zależy w dużej mierze od specyfiki oprogramowania oraz charakteru i funkcji, jaką ma ono pełnić. Możemy jednak wyróżnić pewne benefity, które płyną z implementacji niemal wszystkich rozwiązań dedykowanych. Aplikacje takie są bowiem:

 • skrojone na miarę potrzeb i z góry określonych celów,
 • elastyczne i w pełni funkcjonalne,
 • łatwe w rozbudowie, skalowaniu i integracji z innymi systemami IT,
 • efektywne w automatyzacji procesów biznesowych,
 • mniej obciążające dla infrastruktury informatycznej firmy.

Mówiąc wprost dobrze zaprojektowana aplikacja dedykowana pozwala na sprawniejszą realizację procesów, przy niższym nakładzie czasu i środków. Przekłada się to na wymierne korzyści, w tym oszczędności finansowe i o wiele więcej.

Nasze aplikacje dedykowane wspierają m.in.:

Systemy i aplikacje dedykowane - wybrane realizacje
 

Top Custom Software Developer

Top Custom Software Developer ClutchProjektowane przez nas aplikacje dedykowane ułatwiają pracę naszym Klientom i sprawiają, że ich organizacje szybciej osiągają założone cele biznesowe.  O ich zadowoleniu świadczą liczne pozytywne komentarze na temat naszej współpracy.

Platforma Clutch.co bada i analizuje opinie Klientów na temat firm usługowych. Opinie te podlegają późniejszej weryfikacji, dzięki czemu platforma stanowi źródło rzetelnych rekomendacji.

Klienci wysoko oceniają nasze podejście do kompleksowej realizacji projektów takich jak tworzenie dedykowanych aplikacji B2B i uzupełniające je doradztwo biznesowe. Między innymi dlatego zostaliśmy uznani przez Clutch.co za czołową firmę tworzącą dedykowane oprogramowanie w obszarze eCommerce w Polsce.

Marcin Wojtoń
Marcin Wojtoń
Business development, Obsługa Klienta
Darmowa konsultacja

Nasze aplikacje dedykowane projektujemy w oparciu o szczegółową analizę celów i potrzeb danej organizacji. Uwzględnia ona aktualnie wykorzystywane przez klienta systemy i narzędzia informatyczne, z którymi możemy się zintegrować, by podnieść efektywność tworzonego oprogramowania.

W pierwszej kolejności jesteśmy doradcami. Każdy projekt rozpoczynamy od diagnozy problemów oraz analizy potrzeb i celów, które Klienci chcą osiągnąć. Na tym etapie rozmawiamy nie tylko z kierownikami projektu po stronie klienta, ale bardzo często także z osobami, które docelowo będą korzystać z danej aplikacji dedykowanej. Staramy się, aby po skutecznym wdrożeniu każdy pracownik był zadowolony z efektów naszej pracy. Analizujemy także specyfikę rynku i branży, w której funkcjonuje Klient, działania konkurencji oraz ewentualne ograniczenia technologiczne.

Dysponując kompleksowym spojrzeniem na projekt jesteśmy, w stanie przygotować koncepcję, podjąć się jego wyceny i zaproponować zakres prac i ich harmonia.


Dlaczego warto dobrze poznać swój system jeszcze przed jego wdrożeniem? Zapraszamy do lektory artykułu:    Analiza przedwdrożeniowa, a powodzenie projektu 

Model IPMA
W procesie projektowania aplikacji dedykowanych zaangażowanych jest zwykle wielu specjalistów. Aby możliwie było to skuteczne i szybkie prowadzenie wszystkich prac, konieczne jest wdrożenie rozwiązań mających na celu optymalne zarządzanie projektami. W naszej organizacji realizujemy to dzięki stosowaniu nowoczesnych metodyk, w tym między innymi IPMA.

Model Prince2
Kolejnym kluczowym rozwiązaniem, które znacząco wpływa na skuteczność naszych działań, jest stosowana przez nas metodyka Prince2. Dzięki wykorzystaniu zgodnej z nią zasady podziału projektów na mniejsze części jesteśmy w stanie w efektywny i elastyczny sposób tworzyć aplikacje dedykowane, które są dopasowane do oczekiwań Klientów. 

Model Scrum
Według nas Scrum to najskuteczniejszy sposób pracy podczas tworzenia aplikacji dedykowanych. Redukuje on ryzyko i złożoność projektów oraz umożliwia łatwe wdrażanie niezbędnych zmian. To również zbiór wartości, takich jak:

 • zaangażowanie,
 • skupienie
 • otwartość
 • szacunek 
 • odwaga.

To miedzy innymi tymi wartościami staramy się kierować tworząc aplikacje dedykowane dla naszych klientów.

Rodzaje aplikacji dedykowanych

Usługi konsultingoweTworzone przez nas aplikacje dedykowane dla firm odpowiadają na wiele różnych potrzeb biznesowych. Wdrażamy między innymi: 

 

 • intranet,
 • systemy obiegu dokumentów i informacji (systemy typu workflow),
 • platformy e-learningowe,
 • programy lojalnościowe i partnerskie,
 • sklepy internetowe
 • platformy B2B i wiele innych.

Wszystkie nasze aplikacje dedykowane tworzone są od podstaw z myślą o faktycznych potrzebach średnich i dużych firm oraz oczekiwaniach danego Klienta. 

Ty określasz jakie cele chcesz osiągnąć, a my dobieramy do nich najlepsze rozwiązania. Nasze doświadczenie i wiedza pozwalają nam tworzyć skuteczne narzędzia, które przybliżają sukces Twojego biznesu. Świeże spojrzenie łączymy z bogatym doświadczeniem, znajomością trendów i oczekiwań konsumentów - Twoich klientów końcowych.

Aplikacje webowe

Aplikacje webowe są obecnie niezwykle chętnie wykorzystywane przez średnie i duże przedsiębiorstwa działające w różnych branżach. Ich wysoka użyteczność wynikająca z braku konieczności pobierania czy instalowania jest doceniana przez firmy, którym zależy na maksymalizacji efektywności pracy. Wybór systemów dedykowanych przynosi w tym przypadku wiele korzyści.

Możliwe jest bowiem nie tylko lepsze dopasowanie oprogramowania do potrzeb organizacji, ale także łatwiejsze rozbudowywanie go o dodatkowe funkcje. Aplikacje dedykowane będą więc niezastąpione, gdy przedsiębiorstwo się rozwinie i niezbędne będzie optymalizowanie dodatkowych procesów.

Aplikacje desktopowe

W wielu sytuacjach średnie i duże firmy, które chcą podnieść efektywność pracy, osiągną najlepsze rezultaty, gdy wdrożą dedykowane aplikacje desktopowe. Takie rozwiązania gwarantują bowiem nie tylko wygodę i bezpieczeństwo pracy, ale również możliwość idealnego dopasowania oprogramowania do niestandardowych potrzeb. Nasi specjaliści zaprojektują desktopowe systemy dedykowane dopasowane do celów Twojej organizacji, wdrożą je i zapewnią wsparcie na każdym etapie współpracy.

 

Dlaczego warto dobrze poznać swój system jeszcze przed jego wdrożeniem? Zapraszamy do lektury artykułu: Analiza przedwdrożeniowa, a powodzenie projektu

 

Poznaj technologie, w których pracujemy

Podczas wdrożenia aplikacji dedykowanych, korzystamy z autorskich platform Edito CMS oraz Logito DMS, ale równie dobrze czujemy się w środowisku rozwiązań Open Source czy .NET. Wspólnie z Klientem analizujemy potrzeby i cel, jaki ma zostać osiągnięty, by dobrać technologie, które pozwolą je zrealizować w optymalny sposób. Dzięki temu dedykowane aplikacje B2B spełniają wszystkie wymagania oraz pomagają w osiąganiu realnej przewagi konkurencyjnej. 

PHP

PHP to skryptowy język programowania wykorzystywany do projektowania różnego rodzaju aplikacji i stron. Zapewnia on dużą wygodę i daje ogromne możliwości, przez co jest bardzo chętnie wybierany przez twórców oprogramowania. Język PHP znajduje zastosowanie między innymi w projektowaniu dedykowanych aplikacji webowych.

.NET

.NET Framework jest platformą programistyczną stosowaną do projektowania i uruchamiania aplikacji oraz dedykowanych systemów informatycznych. Została ona stworzona przez Microsoft i gwarantuje bardzo dużą elastyczność. Dzięki wygodzie stosowania, wszechstronności i zapewnianemu wsparciu cieszy się ona ogromną popularnością twórców dedykowanych aplikacji desktopowych i innych narzędzi.

.NET Core

.NET Core to oprogramowanie wykorzystywane do tworzenia i uruchamiania aplikacji dedykowanych działających na różnych systemach operacyjnych. Platforma ta działa w modelu open source. Projektowane przy jego pomocy aplikacje dedykowane dla firm mogą być pisane w wielu różnych językach programowania, co zapewnia bardzo duże możliwości.

SQL Server

Tworzenie i obsługa baz danych jest dzisiaj niezbędna dla niemal każdego średniego i dużego przedsiębiorstwa. Aplikacje dedykowane dla firm wykorzystują więc systemy zarządzania bazą danych takie jak SQL Server. System ten jest stworzony przez firmę Microsoft, która zapewnia także wsparcie tego narzędzia.

My SQL

Podobnie jak SQL Server, My SQL służy do zarządzania bazą danych i jest chętnie wykorzystywany przez twórców aplikacji dedykowanych. My SQL działa jednak w modelu open source. Autorem tego systemu jest firma Oracle.

Postgre SQL

Postgre SQL to kolejny z wykorzystywanych przez nas systemów zarządzania relacyjnymi bazami danych. Również jest to oprogramowanie open source, które doskonale sprawdza się w przypadku projektowania wielu aplikacji dedykowanych.

Sass

Sass to stosowany przez nas język arkusza stylów. Dzięki niemu tworzenie systemów dedykowanych oraz aplikacji dedykowanych przebiega znacznie szybciej. Oferuje on również funkcjonalności niedostępne w CSS, przez co możliwe jest stworzenie rozwiązania idealnie dopasowanego do potrzeb firmy.

Angular JS

Angular JS to framework wykorzystywany do tworzenia dedykowanych aplikacji internetowych. Jest on oparty na języku JavaScript i działa w modelu open source. Autorem biblioteki jest firma Google, która zapewnia jej również swoje wsparcie.

React.js

Kolejną wykorzystywaną przez nas do tworzenia aplikacji dedykowanych biblioteką języka programowania JavaScript jest React.js. O zaletach tego rozwiązania świadczy fakt, że wiele ogromnych firm wykorzystuje je do projektowania swoich dedykowanych aplikacji i stron internetowych.

PWA

PWA, czyli Progressive Web Application, to nowoczesne rozwiązanie coraz chętniej wykorzystywane przez średnie i duże firmy. Stworzona zgodnie z założeniami PWA dedykowana aplikacja uruchamia się jak zwykła strona internetowa, ale zapewnia także część funkcjonalności w trybie offline.

ECMAScript

ECMAScript jest specyfikacją języka programowania, na której opiera się JavaScript. Jej wykorzystanie jest więc niezbędne do tworzenia różnych aplikacji dedykowanych. Specyfikacja ECMAScript jest ciągle uaktualniana, dzięki czemu nieustannie pojawiają się nowe funkcje i ulepszenia.

Dedykowany system LOGITO

Wykorzystując sprawdzone i efektywne rozwiązania, budujemy narzędzia, dzięki którym nasi Klienci rozwijają swój biznes jeszcze skuteczniej. Narzędzia, z których jesteśmy po prostu dumni. 


Jednym z takich narzędzi jest platforma LOGITO, która oferuje szereg sprawdzonych i skutecznych funkcji. Każda z nich może pełnić odmienne zadanie, natomiast cel zawsze jest ten sam – przynieść korzyści Klientowi.

System dedykowany może wspierać organizację poprzez zmniejszenie kosztów, związanych z funkcjonowaniem przedsiębiorstwa, przyspieszenie i automatyzację działań lub też nadanie nowych funkcjonalności systemowi wewnętrznemu.

Wszystko zależy od wymagań danej firmy. Możliwe jest również stworzenie aplikacji dedykowanej, opartej na systemie LOGITO, która wzbogaci system o liczne potrzebne funkcje. Sprawdź, jakie możliwości daje platforma LOGITO.

Skuteczne narzędzia internetowe

Z równym zaangażowaniem i sumiennością tworzymy aplikacje dedykowane dla wszystkich naszych klientów. 

Nasze elastyczne i profesjonalne podejście cieszy się uznaniem i zaufaniem wielu średnich i dużych przedsiębiorstw. Wśród nich znalazły się marki takie jak:

Najczęściej zadawane pytania

Scrum. Co to?

Scrum to metodyka zwinna, która pomaga w efektywnym zarządzaniu projektami takimi jak tworzenie aplikacji dedykowanych. Wykorzystując ten model, dzielimy pracę na krótkie odcinki (sprinty). Dzięki temu proces powstawania oprogramowania, w tym na przykład dedykowanych aplikacji B2B, jest przejrzysty i przebiega bardzo sprawnie.

Prince2 to przydatna metodyka zarządzania, która może być wykorzystana w przypadku niemal każdego projektu. Stosowana jest ona przez nas między innymi w celu efektywnego tworzenia aplikacji dedykowanych i systemów dedykowanych. Użycie tej metodyki zapewnia bardzo dobrą standaryzację, dzięki czemu możliwe jest łatwiejsze wyznaczenie czasu i zasobów niezbędnych do realizacji projektu.

IPMA to międzynarodowa organizacja, której głównym celem jest promowanie skutecznych metod zarządzania projektami. Wykorzystanie ustalanych przez nią standardów pozwala na łatwiejszą i skuteczniejszą realizację poszczególnych etapów procesu tworzenia oprogramowania takiego jak aplikacje dedykowane.

Zapraszamy na bezpłatną konsultację

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas