Systemy i aplikacje dedykowane

"Narzędzia IT dedykowane Twoim potrzebom."

Projektując od podstaw jesteśmy w stanie uwzględnić 100% wszystkich,
uzasadnionych biznesowo celów oraz potrzeb Twojej organizacji.

 

Korzyści dla Twojego Biznesu

Dobrze zaprojektowana aplikacja pomaga osiągać wymierne korzyści. Jej efektywność zależy od charakteru i funkcji jaką ma pełnić. Najważniejsze atuty rozwiązań dedykowanych:

  • skrojone na miarę potrzeb i z góry określonych celów,
  • elastyczne i w pełni funkcjonalne oprogramowanie,
  • łatwość rozbudowy, skalowania i integracji z innymi systemami IT,
  • efektywna automatyzacja procesów biznesowych,
  • mniejsze obciążenie infrastruktury informatycznej firmy.

Mówiąc wprost - dobrze zaprojektowana aplikacja pozwala na sprawniejszą realizację procesów, niższym nakładem czasu i środków. Przekłada się to na wymierne oszczędności nie tylko finansowe.

Nasze aplikacje dedykowane wspierają m.in.:

 

Top Custom Software Developer

Platforma Clutch.co bada i analizuje opinie Klientów na temat firm usługowych. Opinie te podlegają późniejszej weryfikacji, dzięki czemu platforma stanowi źródło rzetelnych rekomendacji.

Klienci wysoko oceniają nasze podejście do kompleksowej realizacji projektów i uzupełniające je doradztwo biznesowe. Między innymi dlatego zostaliśmy uznani przez Clutch.co za czołową firmę tworzącą dedykowane oprogramowanie w obszarze eCommerce w Polsce.

Marcin Wojtoń
Marcin Wojtoń
Business development, Obsługa Klienta
Darmowa konsultacja

Systemy i aplikacje dedykowane projektujemy w oparciu o szczegółową analizę celów i potrzeb danej organizacji. Uwzględnia ona aktualnie wykorzystywane przez klienta systemy i narzędzia informatyczne, z którymi możemy się zintegrować, by podnieść efektywność planowanej aplikacji.

Wdrażamy intranety, systemy obiegu dokumentów i informacji (systemy typu workflow), platformy e-learningowe, programy lojalnościowe i partnerskie, sklepy internetowe, platformy B2B i wiele innych. Te dedykowane aplikacje internetowe tworzone są od podstaw pod dyktando potrzeb i oczekiwań danego projektu.

Ty określasz jakie cele chcesz osiągnąć, a my dobieramy do nich najlepsze rozwiązania. Nasze doświadczenie i wiedza pozwalają nam tworzyć skuteczne narzędzia, które przybliżają sukces Twojego biznesu. Świeże spojrzenie łączymy z bogatym doświadczeniem, znajomością trendów i oczekiwań konsumentów - Twoich klientów końcowych.

Chcemy by dzięki naszej pomocy Twój biznes rozwijał się jeszcze skuteczniej.

Rozwiązujemy realne problemy

W pierwszej kolejności jesteśmy doradcami. Każdy projekt rozpoczynamy od diagnozy problemów oraz analizą potrzeb i celów, które Klient chce osiągnąć.

Na tym etapie rozmawiamy nie tylko z kierownikiem projektu po stronie klienta, ale bardzo często także z szeregowymi pracownikami, którzy docelowo będą z danej aplikacji korzystać. Staramy się by każda zainteresowana osoba po wdrożeniu mogła powiedzieć, że wykonaliśmy kawał dobrej roboty. Analizujemy także specyfikę rynku i branży, w której Klient funkcjonuje, działania konkurencji oraz ewentualne ograniczenia technologiczne.

Mając kompleksowe spojrzenie na projekt jesteśmy w stanie przygotować koncepcję, podjąć się jego wyceny i zaproponować zakres prac i ich harmonogram.

Proszę o kontakt

×

Rozwój oprogramowania

Podczas wdrożenia, korzystamy z autorskich platform Edito CMS oraz Logito DMS, ale równie dobrze czujemy się w środowisku rozwiązań Open Source czy .NET. Wspólnie z Klientem analizujemy potrzeby i cel, jaki ma zostać osiągnięty, by dobrać technologię, która pozwoli je zrealizować w optymalny sposób.


Projekty realizujemy w oparciu o metodyki Scrum, Prince 2 oraz IPMA. Zarządzając projektami najczęściej stosujemy odmianę metodyki Agile. Według nas, Scrum to najskuteczniejszy sposób pracy, który redukuje ryzyko i złożoność projektów. To również zbiór wartości, takich jak: Zaangażowanie, Skupienie, Otwartość, Szacunek i Odwaga. Staramy się nimi kierować prowadząc projekty dla naszych Klientów.

Wykorzystując sprawdzone i efektywne rozwiązania budujemy narzędzia, dzięki którym nasi Klienci rozwijają swój biznes jeszcze skuteczniej. Narzędzia, z których jesteśmy po prostu dumni.

Skuteczne narzędzia internetowe

Z równym zaangażowaniem i sumiennością realizujemy projekty zarówno dla międzynarodowych korporacji, czołowych krajowych firm, średnich i małych przedsiębiorstw, jak i dla start-upów, czy firm rodzinnych i organizacji stawiających pierwsze kroki w biznesie.

Nasze elastyczne i profesjonalne podejście cieszy się uznaniem i zaufaniem wielu klientów. Wśród nich znalazły się marki takie jak:

Co możemy dla Ciebie zrobić?

×

Klienci o nas