Pobierz bezpłatny poradnikJak efektywnie wdrożyć system klasy PIM

Systemy i aplikacje dedykowane

"Narzędzia IT dedykowane Twoim potrzebom."

Projektując od podstaw jesteśmy w stanie uwzględnić 100% wszystkich,
uzasadnionych biznesowo celów oraz potrzeb Twojej organizacji.

 

Korzyści dla Twojego Biznesu

Dobrze zaprojektowana aplikacja pomaga osiągać wymierne korzyści. Jej efektywność zależy od charakteru i funkcji jaką ma pełnić. Najważniejsze atuty rozwiązań dedykowanych:

  • skrojone na miarę potrzeb i z góry określonych celów,
  • elastyczne i w pełni funkcjonalne oprogramowanie,
  • łatwość rozbudowy, skalowania i integracji z innymi systemami IT,
  • efektywna automatyzacja procesów biznesowych,
  • mniejsze obciążenie infrastruktury informatycznej firmy.

Mówiąc wprost - dobrze zaprojektowana aplikacja pozwala na sprawniejszą realizację procesów, niższym nakładem czasu i środków. Przekłada się to na wymierne oszczędności nie tylko finansowe.

Nasze aplikacje dedykowane wspierają m.in.:

Systemy i aplikacje dedykowane - wybrane realizacje
 

Top Custom Software Developer

Top Custom Software Developer ClutchPlatforma Clutch.co bada i analizuje opinie Klientów na temat firm usługowych. Opinie te podlegają późniejszej weryfikacji, dzięki czemu platforma stanowi źródło rzetelnych rekomendacji.

Klienci wysoko oceniają nasze podejście do kompleksowej realizacji projektów i uzupełniające je doradztwo biznesowe. Między innymi dlatego zostaliśmy uznani przez Clutch.co za czołową firmę tworzącą dedykowane oprogramowanie w obszarze eCommerce w Polsce.

Marcin Wojtoń
Marcin Wojtoń
Business development, Obsługa Klienta
Darmowa konsultacja

Systemy i aplikacje dedykowane projektujemy w oparciu o szczegółową analizę celów i potrzeb danej organizacji. Uwzględnia ona aktualnie wykorzystywane przez klienta systemy i narzędzia informatyczne, z którymi możemy się zintegrować, by podnieść efektywność planowanej aplikacji.

Wdrażamy intranety, systemy obiegu dokumentów i informacji (systemy typu workflow), platformy e-learningowe, programy lojalnościowe i partnerskie, sklepy internetowe, platformy B2B i wiele innych. Te dedykowane aplikacje internetowe tworzone są od podstaw pod dyktando potrzeb i oczekiwań danego projektu.

Ty określasz jakie cele chcesz osiągnąć, a my dobieramy do nich najlepsze rozwiązania. Nasze doświadczenie i wiedza pozwalają nam tworzyć skuteczne narzędzia, które przybliżają sukces Twojego biznesu. Świeże spojrzenie łączymy z bogatym doświadczeniem, znajomością trendów i oczekiwań konsumentów - Twoich klientów końcowych.

Chcemy by dzięki naszej pomocy Twój biznes rozwijał się jeszcze skuteczniej.

Oprogramowanie dedykowane

Rozwiązujemy realne problemy

Usługi konsultingoweW pierwszej kolejności jesteśmy doradcami. Każdy projekt rozpoczynamy od diagnozy problemów oraz analizą potrzeb i celów, które Klient chce osiągnąć.

Na tym etapie rozmawiamy nie tylko z kierownikiem projektu po stronie klienta, ale bardzo często także z szeregowymi pracownikami, którzy docelowo będą z danej aplikacji korzystać. Staramy się by każda zainteresowana osoba po wdrożeniu mogła powiedzieć, że wykonaliśmy kawał dobrej roboty. Analizujemy także specyfikę rynku i branży, w której Klient funkcjonuje, działania konkurencji oraz ewentualne ograniczenia technologiczne.

Mając kompleksowe spojrzenie na projekt jesteśmy w stanie przygotować koncepcję, podjąć się jego wyceny i zaproponować zakres prac i ich harmonogram.

Dlaczego warto dobrze poznać swój system jeszcze przed jego wdrożeniem? Zapraszamy do lektury artykułu: Analiza przedwdrożeniowa, a powodzenie projektu

 

Rozwój oprogramowania

Podczas wdrożenia, korzystamy z autorskich platform Edito CMS oraz Logito DMS, ale równie dobrze czujemy się w środowisku rozwiązań Open Source czy .NET. Wspólnie z Klientem analizujemy potrzeby i cel, jaki ma zostać osiągnięty, by dobrać technologię, która pozwoli je zrealizować w optymalny sposób.


Projekty realizujemy w oparciu o metodyki Scrum, Prince 2 oraz IPMA. Zarządzając projektami najczęściej stosujemy odmianę metodyki Agile. Według nas, Scrum to najskuteczniejszy sposób pracy, który redukuje ryzyko i złożoność projektów. To również zbiór wartości, takich jak: Zaangażowanie, Skupienie, Otwartość, Szacunek i Odwaga. Staramy się nimi kierować prowadząc projekty dla naszych Klientów.

Wykorzystując sprawdzone i efektywne rozwiązania budujemy narzędzia, dzięki którym nasi Klienci rozwijają swój biznes jeszcze skuteczniej. Narzędzia, z których jesteśmy po prostu dumni.

Jednym z takich narzędzi jest platforma LOGITO, która oferuje szereg sprawdzonych i skutecznych narzędzi. Każde z nich może spełniać odmienną funkcję, natomiast cel zawsze jest ten sam – przynieść korzyści Klientowi.

Może się to odbywać poprzez zmniejszenie kosztów, związanych funkcjonowaniem przedsiębiorstwa, przyspieszenie i automatyzację działań lub też nadanie nowych funkcjonalności systemowi wewnętrznemu.

Wszystko zależy od wymagań danej firmy. Możliwe jest również stworzenie aplikacji dedykowanej, opartej na systemie LOGITO, która wzbogaci system o liczne potrzebne funkcje. Sprawdź, jakie możliwości daje platforma LOGITO.

Skuteczne narzędzia internetowe

Z równym zaangażowaniem i sumiennością realizujemy projekty zarówno dla międzynarodowych korporacji, czołowych krajowych firm, średnich i małych przedsiębiorstw, jak i dla start-upów, czy firm rodzinnych i organizacji stawiających pierwsze kroki w biznesie.

Nasze elastyczne i profesjonalne podejście cieszy się uznaniem i zaufaniem wielu klientów. Wśród nich znalazły się marki takie jak:

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas