Pobierz bezpłatny poradnikJak efektywnie wdrożyć system klasy PIM

Nowa aplikacja mobilna LOTTO - graj online

Totalizator Sportowy to jedna z najbardziej znanych w Polsce marek. Jednym z obszarów jej działalności są produkty LOTTO. Firma dystrybuuje je w sieci ponad 18 000 punktów sprzedaży oraz online, w serwisie lotto.pl (nowa strona lotto.pl - zobacz opis realizacji). Strona lotto.pl notuje ponad 400 tys. zarejestrowanych użytkowników.

Zadania i cele

W ramach współpracy z naszym Klientem stworzyliśmy nową aplikację mobilną LOTTO. Została ona wykonana w technologii Flutter, która wspiera tworzenie rozwiązań zapewniających wysoką wydajność. Aplikacja obsługuje systemy operacyjne Android oraz iOS.

Nowa aplikacja odwzorowuje dostarczony przez Klienta projekt graficzny i posiada nowoczesny design oraz czytelny interfejs. Sprawia to, że poruszanie się po niej jest bardzo intuicyjne i proste.

W pierwszym miesiącu z aplikacji skorzystało już ponad 130 tysięcy osób.

Użytkownicy w ramach jednego konta mogą logować się na stronie www.lotto.pl oraz w aplikacji mobilnej LOTTO. Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do wszystkich funkcjonalności systemu. Korzystający z aplikacji mają do wyboru różnorodne Gierki oraz Świat gier LOTTO. Mogą również sprawdzać bieżące wyniki losowań i odbierać wygrane. Każdy użytkownik posiada swój ePortfel, z którego, po zasileniu środkami finansowymi może dokonać płatności za usługi lub zapłacić za kupon. Może również wypłacić środki na swoje konto bankowe np. w przypadku wygranej. Aplikacja została zintegrowana z systemem transakcyjnym Klienta.

W zakładce „Moje kupony” widoczne są wszystkie historycznie zawierane zakłady oraz wygrane. Użytkownik może szybko filtrować pozycje po dacie, statusie (np. czekające na losowanie) lub grze.

Ciekawym rozwiązaniem jest także system Powiadomień, z którym aplikacja została zintegrowana. Informują one użytkowników o wszystkich wygranych, jak również o nadchodzących kumulacjach, nowościach czy akcjach promocyjnych. Dzięki temu gracze mogą być zawsze na bieżąco z interesującymi ich informacjami.

W ramach usługi utrzymania i wsparcia aplikacji planowana jest między innymi jej dalsza rozbudowa o kolejne funkcje.

Główne korzyści dla Klienta
  • Wydajna i nowoczesna aplikacja mobilna,
  • atrakcyjny design, czytelny i intuicyjny interfejs,
  • prosty dostęp do historii gier i wyników.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas