Obejrzyj webinar"Pimcore w praktyce: Jak skutecznie zarządzać informacjami o produkcie?"

Aplikacja mobilna LOTTO - graj online. Najlepsza aplikacja w swojej kategorii

Totalizator Sportowy to jedna z najbardziej znanych w Polsce marek. Jednym z obszarów jej działalności są produkty LOTTO. Firma dystrybuuje je w sieci ponad 18 000 punktów sprzedaży oraz online, w serwisie lotto.pl (nowa strona lotto.pl - zobacz opis realizacji). Strona lotto.pl notuje ponad 400 tys. zarejestrowanych użytkowników.

Współpraca zaowocowała stworzeniem aplikacji, która nie tylko zapewnia emocje związane z grą, ale także gwarantuje wyjątkowy komfort i bezpieczeństwo użytkownikom. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii aplikacja jest dostępna bezpośrednio w App Store, Google Play i HUAWEI AppGallery.

Nowoczesny design i intuicyjny interfejs sprawiają, że poruszanie się po aplikacji jest proste i przyjemne, a integracja z systemem transakcyjnym Totalizatora Sportowego zapewnia płynne korzystanie z usług Lotto.

Zadania i cele

W ramach współpracy z naszym Klientem stworzyliśmy nową aplikację mobilną LOTTO. Została ona wykonana w technologii Flutter, która wspiera tworzenie rozwiązań zapewniających wysoką wydajność. Aplikacja obsługuje systemy operacyjne Android oraz iOS.

Nowa aplikacja odwzorowuje dostarczony przez Klienta projekt graficzny i posiada nowoczesny design oraz czytelny interfejs. Sprawia to, że poruszanie się po niej jest bardzo intuicyjne i proste.

W pierwszym miesiącu z aplikacji skorzystało już ponad 130 tysięcy osób.

Użytkownicy w ramach jednego konta mogą logować się na stronie www.lotto.pl oraz w aplikacji mobilnej LOTTO. Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do wszystkich funkcjonalności systemu. Korzystający z aplikacji mają do wyboru różnorodne Gierki oraz Świat gier LOTTO. Mogą również sprawdzać bieżące wyniki losowań i odbierać wygrane. Każdy użytkownik posiada swój ePortfel, z którego, po zasileniu środkami finansowymi może dokonać płatności za usługi lub zapłacić za kupon. Może również wypłacić środki na swoje konto bankowe np. w przypadku wygranej. Aplikacja została zintegrowana z systemem transakcyjnym Klienta.

W zakładce „Moje kupony” widoczne są wszystkie historycznie zawierane zakłady oraz wygrane. Użytkownik może szybko filtrować pozycje po dacie, statusie (np. czekające na losowanie) lub grze.

Ciekawym rozwiązaniem jest także system Powiadomień, z którym aplikacja została zintegrowana. Informują one użytkowników o wszystkich wygranych, jak również o nadchodzących kumulacjach, nowościach czy akcjach promocyjnych. Dzięki temu gracze mogą być zawsze na bieżąco z interesującymi ich informacjami.

W ramach usługi utrzymania i wsparcia aplikacji planowana jest między innymi jej dalsza rozbudowa o kolejne funkcje.
 

Najlepsza aplikacja w swojej kategorii


Mobile Trends Awards od 12 lat nagradza najlepsze projekty i aplikacje mobilne. W tym roku wręczono aż 20 statuetek dla najlepszych projektów i aplikacji mobilnych 2022 roku. Aplikacja mobilna LOTTO została uznana za najlepszą w kategorii gra mobilna.

Mobile Trends Awards to jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień branży mobile w Polsce.


Kolejny sukces naszego Klienta to srebro przyznane w organizowanym przez International Project Management Association konkursie Polish Project Excellence Awards. Aplikacja zdobyła srebro w kategorii Projekty IT.


Oba wyróżnienia to uznanie wśród polskiego i międzynarodowego środowiska profesjonalistów. Udział w konkursach to niezwykła okazja do zaprezentowania zespołu jako jednego z najbardziej skutecznych oraz rozpoznawalnych w branży oraz w całym kraju.

Główne korzyści dla Klienta
  • Wydajna i nowoczesna aplikacja mobilna,
  • atrakcyjny design, czytelny i intuicyjny interfejs,
  • prosty dostęp do historii gier i wyników.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas