O Nas

Agencja Interaktywna i Software House

Zatrudniamy ponad 180 specjalistów, którzy czerpią pasję z wykonywanej pracy. To dzięki ich pracy realizujemy projekty, które zdobywają uznanie klientów. Uznanie na tyle duże, że chętnie polecają nas innym.

Firma Ideo funkcjonuje od 1999 roku. Do tej pory zrealizowaliśmy projekty dla ponad tysiąca firm oraz instytucji publicznych. Przez dwa lata z rzędu byliśmy wyróżniani w zestawieniu Deloitte Technology Fast 50 CE.
Microsoft Gold Certified Partner, Google Premium Partner

Software House

Tworzymy aplikacje internetowe od 1999 roku. Zdobyte w tym czasie doświadczenie pozwala nam skutecznie odpowiadać na potrzeby Klientów.

Posiadamy kompetencje, które pozwalają nam kompleksowo realizować złożone projekty IT. Wdrażamy intranety, systemy elektronicznego obiegu informacji i dokumentów (systemy typu workflow), programy lojalnościowe i partnerskie, platformy e-learningowe, sklepy internetowe i platformy handlowe B2B i wiele innych. Zdecydowana większość naszych realizacji stanowią dedykowane aplikacje internetowe, które tworzymy od podstaw, dostosowując je w pełni do indywidualnych potrzeb Klienta.

Agencja Interaktywna

Możemy poszczycić się ponad 18 letnim doświadczeniem na rynku interaktywnym. Kreujemy atrakcyjne i efektywne rozwiązania dzięki szczegółowej analizie potrzeb klientów i internautów.

Nasza oferta zawiera usługi związane z wszystkimi etapami planowania, tworzenia i promocji rozwiązań internetowych. Oferujemy doradztwo w zakresie budowy funkcjonalnych i efektywnych, a przede wszystkim użytecznych serwisów. Ponadto tworzymy kreatywne projekty, które stanowią efektywne narzędzia budowania wizerunku naszych klientów. Optymalizujemy wdrożone rozwiązania oraz pomagamy w skutecznym ich promowaniu. Rozsądne połączenie kreatywności z doświadczeniem pomaga nam dostrzegać nowe możliwości i efektywnie wykorzystywać potencjał technologii.

Jesteśmy w gronie najlepszych

Możemy poszczycić się tytułem Microsoft Gold Certified Partner, który jest najwyższym, jaki swoim Partnerom nadaje Microsoft. Stanowi wyraz uznania dla wiedzy, doświadczenia oraz jakości świadczonych usług. Niemałym wyróżnieniem jest także zakwalifikowanie się do Google Partners Rising Star. Do programu weszło jedynie 30 najszybciej rozwijających się agencji e-marketingowych w Polsce.

Zrealizowane przez Ideo projekty otrzymały liczne nagrody m.in. Webstar w kategorii „Dom i Ogród” dla BRW za platformę e-commerce. Otrzymaliśmy także dwa Webstary w kategorii "Administracja publiczna" za portal stat.gov.pl zaprojektowany dla GUS. Stworzona przez nas platforma e-commerce dla Iparts.pl znalazła się w rankingu Money.pl, jako najlepszy sklep internetowy w kategorii sklepów specjalistycznych branży motoryzacyjnej. Z kolei portal informacyjny KRRiT został wyróżniony, jako najlepszy w kategorii serwisów podmiotów publicznych powyżej 100 podstron, w konkursie „Strona Internetowa bez Barier”.

Od ponad 10 lat rozwijamy własne produkty autorskie:

  • Edito CMS - system zarządzania treścią
  • Logito DMS - system elektronicznego obiegu informacji i dokumentów
  • Motivation Direct - platforma do zarządzania programami lojalnościowymi i motywacyjnymi
  • Edito E-learning - platforma do zarządzania szkoleniami e-learningowymi

Poza rozwiązaniami własnymi wdrażamy także projekty w oparciu o inne platformy technologiczne. Wśród najbardziej popularnych wymienić można: WordPress, Magento, WooCommerce, eZ Platform, eZ Commerce, Episerver CMS. Jeśli z jakiegoś powodu chciałbyś wykorzystać jeszcze inną platformę - napisz. Zobaczymy co da się zrobić.

Działamy także poza Polską

Ideo - Software House i Agencja Interaktywna

Co możemy dla Ciebie zrobić?

×

Klienci o nas