Checklista - bezpłatny PDFAnaliza przedwdrożeniowa - 100 pytań do dobrego wdrożenia PIM

O Nas

Software House i Agencja Interaktywna

Istniejemy od 1999 roku. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 250 specjalistów, którzy czerpią pasję z wykonywanej pracy. To dzięki nim realizujemy projekty zdobywające uznanie Klientów. Uznanie na tyle duże, że ponad 76% z nich współpracuje z nami nieprzerwanie od 7 lub więcej lat. Jest to także jeden z powodów, dla których Clutch uznał nas czołową firmą software developerską w obszarze eCommerce w Polsce.

W najnowszym zestawieniu Diamenty Forbesa 2022, Ideo znalazło się w gronie najszybciej rozwijających się firm. Dwa lata z rzędu byliśmy wyróżniani w zestawieniu Deloitte Technology Fast 50 CE. Posiadamy także tytuły: PimCore Silver Partner, Magento Business Solution Partner, Microsoft Gold Certified Partner, Google Premium Partner.

Software House

Tworzymy aplikacje internetowe od 1999 roku. Zdobyte w tym czasie doświadczenie pozwala nam skutecznie odpowiadać na potrzeby Klientów.

Posiadamy kompetencje, które pozwalają nam kompleksowo realizować złożone projekty IT. Wdrażamy intranety, systemy elektronicznego obiegu informacji i dokumentów (systemy typu workflow), programy lojalnościowe i partnerskie, platformy e-learningowe, sklepy internetowe i platformy handlowe B2B i wiele innych. Zdecydowana większość naszych realizacji stanowią dedykowane aplikacje internetowe, które tworzymy od podstaw, dostosowując je w pełni do indywidualnych potrzeb Klienta.

Agencja Interaktywna

Możemy poszczycić się ponad 18 letnim doświadczeniem na rynku interaktywnym. Kreujemy atrakcyjne i efektywne rozwiązania dzięki szczegółowej analizie potrzeb klientów i internautów.

Nasza oferta zawiera usługi związane z wszystkimi etapami planowania, tworzenia i promocji rozwiązań internetowych. Oferujemy doradztwo w zakresie budowy funkcjonalnych i efektywnych, a przede wszystkim użytecznych serwisów. Ponadto tworzymy kreatywne projekty, które stanowią efektywne narzędzia budowania wizerunku naszych klientów. Optymalizujemy wdrożone rozwiązania oraz pomagamy w skutecznym ich promowaniu. Rozsądne połączenie kreatywności z doświadczeniem pomaga nam dostrzegać nowe możliwości i efektywnie wykorzystywać potencjał technologii.

Jesteśmy w gronie najlepszych

W styczniu 2022 roku ukazała się kolejna edycja raportu „Diamenty Forbesa”. Umieszczane są w nim firmy, które wykazały się wysoką skutecznością swoich działań i dzięki nim zwiększyły swoją wartość. Wśród wyróżnionych, najszybciej rozwijających się firm w Polsce znalazła się firma Ideo.


Klienci bardzo dobrze oceniają nasze kompleksowe podejście do realizacji projektów i doradztwo biznesowe. Jest to jeden z głównych powodów, dla których zostaliśmy uznani przez Clutch za czołową firmę software developerską w obszarze eCommerce w Polsce.

Możemy poszczycić się tytułem Microsoft Gold Certified Partner, który jest najwyższym, jaki swoim Partnerom nadaje Microsoft. Stanowi wyraz uznania dla wiedzy, doświadczenia oraz jakości świadczonych usług. Niemałym wyróżnieniem jest także zakwalifikowanie się do Google Partners Rising Star. Do programu weszło jedynie 30 najszybciej rozwijających się agencji e-marketingowych w Polsce.

Zrealizowane przez Ideo projekty otrzymały liczne nagrody m.in. Webstar w kategorii „Dom i Ogród” dla BRW za platformę e-commerce. Otrzymaliśmy także dwa Webstary w kategorii "Administracja publiczna" za portal stat.gov.pl zaprojektowany dla GUS. Stworzona przez nas platforma e-commerce dla Iparts.pl znalazła się w rankingu Money.pl, jako najlepszy sklep internetowy w kategorii sklepów specjalistycznych branży motoryzacyjnej. Z kolei portal informacyjny KRRiT został wyróżniony, jako najlepszy w kategorii serwisów podmiotów publicznych powyżej 100 podstron, w konkursie „Strona Internetowa bez Barier”.

Od ponad 10 lat rozwijamy własne produkty autorskie:

  • Edito CMS - system zarządzania treścią
  • Logito DMS - system elektronicznego obiegu informacji i dokumentów
  • Motivation Direct - platforma do zarządzania programami lojalnościowymi i motywacyjnymi
  • Edito E-learning - platforma do zarządzania szkoleniami e-learningowymi

Poza rozwiązaniami własnymi wdrażamy także projekty w oparciu o inne platformy technologiczne. Wśród najbardziej popularnych wymienić można: WordPress, Magento, WooCommerce, eZ Platform, eZ Commerce, Episerver CMS. Jeśli z jakiegoś powodu chciałbyś wykorzystać jeszcze inną platformę - napisz. Zobaczymy co da się zrobić.

Działamy także poza Polską

Ideo - Software House i Agencja Interaktywna

Aktualnie realizujemy projekt pod nazwą „Wdrożenie nowego modelu biznesowego celem ekspansji na rynki Holandii, Norwegii i USA”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, realizowanego w ramach Działania 1.2. Internacjonalizacja MŚP Programu Operacyjnego Polska Wschodnia, 2014-2020.

Celem projektu jest wdrożenie nowego modelu biznesowego ukierunkowanego na ekspansję na nowych rynkach zagranicznych (Norwegia, Holandia, USA) oraz promocję wybranych produktów (Outsourcing IT, Budowa platform e-commerce w oparciu o Magento). Głównym celem biznesowym jest zwiększenie udziału przychodów z eksportu poprzez ekspansję na nowe rynki zagraniczne.

Dofinansowanie projektu z UE: 753 525,00 PLN

Planowane efekty: W wyniku realizacji projektu zostaną nawiązane relacje biznesowe z nowymi podmiotami oraz zwiększone zostaną przychody pochodzące z eksportu, szczególnie ze wskazanych rynków docelowych. Ponadto zrealizowane działania promocyjne pozwolą na wypromowanie marki Ideo na nowych rynkach, a także na rozwoju sieci sprzedaży.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas