Obejrzyj webinar"Pimcore w praktyce: Jak skutecznie zarządzać informacjami o produkcie?"

Zestaw narzędzi wspierających sprzedaż dla Wolters Kluwer

Wolters Kluwer Sp. z o.o. to lider wśród wydawców publikacji prawniczych i biznesowych w Polsce. Spółka należy do międzynarodowego koncernu Wolters Kluwer z siedzibą w Holandii. Wydawnictwo dostarcza szereg opracowań z dziedziny prawa i biznesu, a także publikacje z branży medycznej, edukacyjnej, finansowej, jak i wiele innych pozycji, między innymi dla pracowników działów kadr i płac.

Zadania i cele

Dla Klienta wykonaliśmy serwis produktowy www.temida.wolterskluwer.pl. Jego głównym założeniem jest promocja oferty dedykowanej, skierowanej do Sędziów oraz Referendarzy sądowych Sądów Powszechnych. Strona pełni także funkcję informacyjną oraz wspiera cele sprzedażowe i komunikacyjne Spółki. Zlecenie wymagało wdrożenia dedykowanej aplikacji dla handlowców. Poza usprawnieniem pracy umożliwia ona śledzenia wyników sprzedaży wybranych pracowników Wolters Kluwer.

Serwis produktowy i sklep powstały w oparciu o system zarządzania treścią Edito CMS. W projekcie został wykorzystany Laravel, jeden z popularniejszych frameworków PHP.

Serwis Informacji Prawnej LEX Sędzia 2017 zawiera unikatową bazę autorskich i źródłowych dokumentów, aktów prawnych, komentarzy, monografii, czasopism, orzeczeń z Portalu Orzeczeń Sądów Powszechnych oraz Systemu prawa, Linii orzeczniczych oraz  Procedur. Najwyższą jakość merytoryczną zapewniają wybitni autorzy, uznani eksperci w poszczególnych dziedzinach prawa. Atutem platformy jest jego ergonomiczny wygląd oraz wygodny w obsłudze interfejs.

Poza stworzeniem serwisu produktowego projekt objął także wdrożenie platformy e-commerce. Dedykowany sklep prawniczy zawiera książki niezbędne w pracy sędziów. Aby ułatwić proces zakupowy użytkownikom portalu, wprowadzono podział dostępnych tytułów na dziedziny i kategorie.

Dzięki wykorzystaniu technologii RWD strony automatycznie dostosowuje się do rozdzielczości ekranów urządzeń mobilnych.

W ramach prac przeprowadziliśmy integrację systemu Edito z obecnie wykorzystywanymi w firmie aplikacjami - BORG (system uwierzytelniający oraz autoryzujący użytkowników) i Triger (program do obsługi zamówień). Ponadto integracja z aplikacją SAP i systemem Dotpay umożliwiła automatyzację procesu kupna i sprzedaży. W sklepie internetowym www.sady.profinfo.pl dostępne są dwa rodzaje płatności – przy odbiorze oraz za pomocą bankowości internetowej (rozliczenia transakcji kartą kredytową, e-przelewem lub PayPal).

Główne korzyści dla Klienta
  • Atrakcyjna prezentacja produktu (SIP LEX Sędzia 2017),
  • nowoczesne narzędzia wspierające cele sprzedażowe i komunikacyjne Wydawnictwa,
  • intuicyjny i prosty w obsłudze panel administracyjny,
  • strony przyjazne dla wyszukiwarek,
  • responsywny design.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas