Checklista - bezpłatny PDFAnaliza przedwdrożeniowa - 100 pytań do dobrego wdrożenia PIM

Przykładowe funkcjonalności platformy e-learningowej

"Nauka w pełni dopasowana do potrzeb użytkowników."

Z pomocą e-learningu firmy mogą prowadzić certyfikowane szkolenia, wdrażać nowych pracowników, czy przekazywać obszerną wiedzę na dowolny temat. Dzięki oferowanym funkcjonalnościom, nauka staje się jeszcze bardziej satysfakcjonująca i skuteczna. Oferujemy szeroki wachlarz możliwości zarówno dla użytkowników korzystających z platformy, jak i kadry zarządzającej

Paweł Teper
Paweł Teper
Kierownik projektów e-learningowych
Darmowa konsultacja

Podstawowe funkcje platformy

Wdrożone w naszej platformie e-learningowej moduły pozwalają na kompleksowe działania edukacyjne realizowane przez Internet.

Zaprezentowane poniżej funkcjonalności mogą być zarządzane z poziomu panelu administracyjnego (LMS/CMS). Z modułów można korzystać wielokrotnie, w każdym momencie, jak również dowolnie je konfigurować.

E-szkolenia
Struktura w formie drzewa, obejmuje działy, lekcje, ankiety i testy. Administrator może swobodnie modyfikować poszczególne kompozycje i ich treści. Sekcja „lekcje” pozwala na zamieszczanie merytorycznych materiałów w różnorodnych, możliwych formach multimedialnych. Odrębne elementy szkolenia mogą być sortowane oraz udostępniane w trakcie trwania kursu.

E-testy do szkoleń
Są dwie formy weryfikacji wiedzy uczestników: poprzez test ćwiczeniowy oraz test egzaminacyjny. Wraz z zakończeniem każdego z nich, generowana jest automatycznie ocena. Zarządzający może dowolnie definiować poszczególne parametry testu.

Raporty i podsumowania
Moduł dostępny jest w panelu administratora. Informuje on o wynikach nauczania uczestników kursu. Dodatkowo e-raporty prezentują zagadnienia, z którymi użytkownicy mieli największy problem.

Użytkownicy / uczniowie
Za pomocą tego modułu tworzone są konta użytkowników – uczniów, nauczycieli i administratorów. Uczniowie mogą być dodawani do platformy przez nauczyciela lub tworzą profile za pośrednictwem formularza rejestracyjnego. Możliwości, jakie oferuje to m.in. import i eksport użytkowników, ustalanie zasad logowania, sprawdzanie historii logowania.

Kalendarz
Wyświetla wydarzenia dodawane zarówno przez administratora, nauczycieli jak i uczniów. Ten moduł doskonale planuje czas i przypomina o nadchodzących wydarzeniach, w tym różnego rodzaju testach. Zarządca ma możliwość edycji oraz uzupełniania treści wydarzeń.

Wiadomości wewnętrzne
Moduł pozwala na komunikację ucznia z nauczycielem. Możliwe jest wysyłanie informacji do zdefiniowanych wcześniej grup, a także pojedynczych osób. Każda wiadomość może zawierać różnego rodzaju multimedialne elementy, jak np. zdjęcia, czy pliki do pobrania.

Ankiety i formularze
Za pomocą tego modułu możliwe jest projektowanie zaawansowanych i skomplikowanych formularzy. Baza danych gromadzi wszystkie wyniki, które mogą być eksportowane wedle potrzeb. Dane są dostępne w bazie dla administratora.

Forum dyskusyjne
Zintegrowane z platformą pozwala na komunikację użytkowników w czasie rzeczywistym. Dzięki temu tworzona jest wirtualna społeczność, która wymienia się nie tylko wiedzą, ale także poglądami czy doświadczeniem. Administrator przyznaje uprawnienia i decyduje o prywatności forum.

Newsletter
Platforma mailingowa umożliwia przygotowanie i wysyłkę e-maili do zainteresowanych użytkowników. Nadawca ustala czas wysyłania wiadomości – natychmiastowo lub o konkretnej godzinie.

Wypełnij formularz i zobacz DEMO.
Sprawdź jak wygląda i funkcjonuje nasza platforma e-learningowa

Jeszcze więcej możliwości

Poza standardowymi modułami, dostępne są dedykowane rozwiązania, które nie tylko pozytywnie wpływają na sposób edukacji, ale pozwalają na dopasowanie form prowadzenia szkoleń oraz na zarządzanie ich treścią. Zaprojektowane na podstawie analizy potrzeb klientów, gwarantują jeszcze więcej korzyści i wspierają realizację celów biznesowych.

Baza wiedzy
Moduł zbudowany z różnego rodzaju treści edukacyjnych. Informacje są umieszczane w folderach oraz kategoryzowane, co pozwala zachować porządek organizacyjny.

Certyfikaty
Po zakończonym kursie i pozytywnym zaliczeniu testu, każdy z uczestników otrzymuje dokument. Taki certyfikat generowany jest przez system. Nauczyciel ma możliwość wyboru wzoru oraz motywu graficznego zaświadczenia.

Grywalizacja
Rywalizacja poprzez zabawę, to dobry sposób na satysfakcjonującą i przyjemną naukę. Grywalizację można wykorzystać w szkoleniach e-learningowych, by poprzez przyznawane punkty i nagrody motywować uczniów do sumiennej pracy.

Platforma lojalnościowa / motywacyjna
Narzędzie, które pozwala na m.in. edukację Klientów w zakresie oferty. Zbudowane jest z kilku funkcjonalnych modułów - administracyjnego, do tworzenia promocji i zarządzania katalogiem nagród, komunikacyjnego oraz analityczno-raportowego. Klienci, którzy mają dostęp do platformy mogą podglądać sumę zebranych punktów w programie lojalnościowym, aktualne rabaty i oferty. Na podstawie analizy preferencji najbardziej aktywnych konsumentów, tworzone są m.in. kampanie promocyjne.

Sklep / Moduł płatności
To dedykowane narzędzie pozwala na sprawną organizację szkoleń stacjonarnych, ale również wspomaga funkcjonowanie firm oferujących indywidualny zakup wybranego szkolenia w formie e-learningowej. Zarządzanie on-line sprawami logistycznymi umożliwia szybką rezerwację sali, sprzętu, itp.

Ścieżki szkoleń
Każda ze ścieżek pozwala na określenie konkretnej tematyki szkolenia, dzięki czemu kurs można dopasować indywidualnie do potrzeb użytkowników. Managerzy w szybki i czytelny sposób określają plan rozwojowy pracowników. Podział na ścieżki edukacyjne to również lepsze zarządzanie budżetem, gdyż przeznaczana jest konkretna kwota na wybrane szkolenia.

Wideokonferencje
Coraz bardziej popularna forma komunikacji, szczególnie w biznesie oraz przy różnego rodzaju szkoleniach. Umożliwia przeprowadzenie rozmowy w czasie rzeczywistym, niezależnie od lokalizacji oraz liczby użytkowników. Rozwiązanie wyjątkowo praktyczne przy wielooddziałowych firmach - jeśli dany specjalista znajduje się w innej miejscowości, a pracownicy wymagają przeszkolenia z konkretnej dziedziny.

e-learning na miarę potrzeb

Realizujemy wdrożenie w oparciu o naszą, autorską platformę e-learningową, dlatego jesteśmy w stanie sprawnie przygotować dla Ciebie moduł dedykowany, w 100% dostosowany do potrzeb i oczekiwań.

Projektowanie takich rozwiązań wymaga szczegółowej analizy potrzeb i celów, jakie ma realizować dany moduł. Musimy także wspólnie potwierdzić wartość dla organizacji, a tym samym zasadność biznesową realizacji danego rozwiązania. Pamiętajmy, że takie rozwiązanie w pierwszej kolejności ma przynosić korzyści, które możesz przeliczyć na finanse.

 

Zapraszamy na bezpłatną konsultację

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas