ZobaczNasi Klienci w Konkursie „Dyrektor e-Commerce Roku 2024"

Aplikacje internetowe i systemy informatyczne

"Narzędzia, które mają realizować indywidualne potrzeby powinny być tworzone od podstaw."

Tworzone przez nas systemy i aplikacje internetowe to kompleksowe rozwiązanie dla średnich i dużych firm, którym zależy na optymalizacji pracy i zwiększeniu efektywności biznesowej.

Narzędzia te powstają w oparciu o szczegółową analizę celów i potrzeb danej organizacji, co gwarantuje idealne dopasowanie do jej wymagań.

Systemy internetowe i aplikacje webowe uwzględniają także aktualnie stosowane przez klienta narzędzia informatyczne. Niejednokrotnie bowiem dla pełnego wykorzystania potencjały przedsiębiorstwa, konieczna jest integracja z platformami zewnętrznymi. 

Krzysztof Kawalec
Krzysztof Kawalec
Dyrektor IT
Darmowa konsultacja

Aplikacje webowe dla biznesu

Na sukces firmy składa się wiele czynników. Jednym z nich są systemy i aplikacje internetowe wspomagające komunikację w biznesie, automatyzujące procesy biznesowe oraz ułatwiające zarządzanie przedsiębiorstwem. 

Dostarczane przez nas aplikacje webowe to zaawansowane narzędzia, wykorzystujące platformę internetową. Powstają one z myślą o konkretnym zastosowaniu i rozwiązaniu określonych problemów. Pełnią więc specjalistyczne funkcje, które wpływają na generowanie korzyści biznesowych dla Klienta.

Aplikacje i systemy dedykowane. Korzyści

W celu podniesienia efektywności średniej lub dużej organizacji niezbędne jest wdrażanie innowacyjnych rozwiązań informatycznych. Narzędzie, takie jak aplikacja internetowa w pełni dostosowana do potrzeb danego przedsiębiorstwa, usprawnia liczne procesy i pomaga w realizacji celów biznesowych. Jakie konkretne benefity płyną jednak z implementacji naszych systemów internetowych?
 

Aplikacje internetowe "szyte na miarę"

Aplikacje internetowe, które od podstaw tworzone są z myślą o potrzebach danej organizacji, gwarantują korzyści niedostępne w przypadku gotowych rozwiązań. Zanim zaprojektujemy takie narzędzia dokładnie analizujemy cele firmy oraz obecnie używane oprogramowanie. Uszyte na miarę systemy internetowe, są więc doskonale dopasowane do wymagań i kultury organizacyjnej przedsiębiorstwa.
 

Rozbudowa funkcjonalności aplikacji webowych

Aplikacje internetowe powinny nie tylko odpowiadać na aktualne potrzeby organizacji, ale także uwzględnić możliwości rozbudowy o dodatkowe funkcje. Wraz z rozwojem firmy konieczne staje się bowiem optymalizowanie i automatyzowanie innych procesów, a inwestowanie w kolejne, osobne oprogramowanie może nie być opłacalne. Dobrze zaprojektowana aplikacja webowa umożliwi w takiej sytuacji szybkie dodanie niezbędnych uprawnień. 
 


Wspólnie z naszym klientem - Targi Kielce, stworzyliśmy skuteczne narzędzie ułatwiające współpracę z wystawcami. Konfigurator stoisk z wizualizacją 3D pozwala w prosty sposób zaprojektować własne stoisko oraz zamówić dodatkowe usługi związane z obecnością na targach. Kreator stoisk ułatwia klientom podejmowanie decyzji, a aktualizowana w czasie rzeczywistym oferta cenowa zwiększa poziom zaufania do dostawcy.Skalowanie aplikacji internetowej

Ciągły rozwój przedsiębiorstwa, poszerzanie zakresu oferowanych produktów i usług czy też wchodzenie na nowe rynku to procesy, które są często niezbędne do poprawy pozycji rynkowej i zwiększania przewagi konkurencyjnej. Aby możliwe było uzyskanie maksymalnej efektywności, używane oprogramowanie musi nadążać za wprowadzanymi w organizacji zmianami. Tworzone przez nas skalowalne aplikacje internetowe będą działały równie wydajnie nawet wtedy, gdy firma znacznie się rozwinie i poszerzy zakres swojej działalności. 


Integracja aplikacji z zewnętrznymi systemami internetowymi 

Wiele współczesnych średnich i dużych przedsiębiorstw wykorzystuje kilka narzędzi i systemów IT przeznaczonych do optymalizacji różnych obszarów pracy. Aby aplikacje internetowe działały jak najbardziej wydajnie, warto zintegrować je z innymi programami. Pozwoli to między innymi na:

 • większą automatyzację,
 • szybszy przepływ informacji
 • zredukowanie ryzyka błędów.

Nasza aplikacja webowa daje szerokie możliwości w zakresie integracji z aplikacjami zewnętrznymi, co bardzo korzystnie wpływa na komfort jej używania. 


Aplikacje internetowe do automatyzacji procesów biznesowych

Konieczność automatyzacji procesów biznesowych est obecnie zauważalna przez coraz więcej średnich i dużych przedsiębiorstw. Dzięki aplikacjom webowym i innym nowym technologiom pracownicy nie muszą wykonywać powtarzalnych i czasochłonnych czynności, przez co mogą skupić się na zadaniach lepiej dopasowanych do ich kompetencji. Wdrażanie innowacyjnych rozwiązań, takich jak aplikacje internetowe, staje się więc konieczne dla utrzymania pozycji rynkowej firmy.

Systemy i aplikacje dedykowane - wybrane realizacje 

Najważniejszym elementem projektowania aplikacji jest zrozumienie potrzeb Klienta. Zapraszamy do lektury artykułu: Analiza przedwdrożeniowa, a powodzenie projektu IT

 

Top Custom Software Developer

Top Custom Software Developer ClutchTworząc nasze aplikacje internetowe, dbamy o jak najlepsze zrozumienie oczekiwań danej organizacji. Niezwykle ważne jest dla nas zadowolenie Klientów zarówno na każdym etapie współpracy, jak i po jej zakończeniu.

Platforma Clutch.co bada i analizuje opinie Klientów na temat firm usługowych. Opinie te podlegają późniejszej weryfikacji, dzięki czemu platforma stanowi źródło rzetelnych rekomendacji.

Klienci wysoko oceniają nasze podejście do kompleksowej realizacji projektów i uzupełniające je doradztwo biznesowe. Między innymi dlatego zostaliśmy uznani przez Clutch.co za czołową firmę tworzącą dedykowane oprogramowanie w obszarze eCommerce w Polsce.

Podstawą projektowanych przez nas aplikacji dedykowanych jest zaawansowany technologicznie oraz skalowalny Framework. Aplikacje dedykowane Ideo doskonale zintegrują się z już stosowanym w Twojej firmie systemem, przez co będą one mogły korzystać z danych udostępnianych przez inne używane w organizacji aplikacje.

Krzysztof Kawalec, Dyrektor IT

Aplikacje "szyte na miarę"

Proces wdrażania aplikacji internetowych składa się z kilku ważnych etapów. Dobry dostawca oprogramowania nie może pozwolić sobie na pominięcie któregokolwiek z nich lub nawet na poświęcenie mniejszej uwagi danemu aspektowi. Aby systemy internetowe były w pełni dostosowane do potrzeb średniej lub dużej firmy konieczne jest więc podjęcie odpowiednich kroków.

Aplikacje dedykowane - etapy wdrożenia

Analiza potrzeb pod kątem systemów internetowych

 • Analiza potrzeb to kluczowy etap tworzenia systemów internetowych. To właśnie od niego powinien rozpocząć się cały proces projektowania oprogramowania.  Należyte rozpoznanie potrzeb i oczekiwań Klienta, dogłębne poznanie procesów występujących w przedsiębiorstwie, określenie potrzebnych funkcjonalności — wszystko to decyduje o jakości i sukcesie aplikacji internetowej.
   

Projekt funkcjonalny systemu internetowego

 • Kolejnym działaniem podejmowanym podczas tworzenia aplikacji internetowej jest przygotowanie projektu funkcjonalnego systemu. Dokument ten powstaje na bazie naszego doświadczenia, zebranych podczas analizy informacji oraz bieżących ustaleń z Klientem. Taki szczegółowy opis planowanej aplikacji webowej pozwala na płynne przejście do fazy realizacji.
   

Wdrożenie, testy, uruchomienie systemu internetowego

 • Wdrożenie, testy i uruchomienie aplikacji internetowej to kolejny etap, podczas którego na bazie dokumentacji realizowany jest projekt w wersji końcowej. Powstaje on środowisku wirtualnym, które umożliwia bieżące śledzenie prac przez Klienta. Takie podejście pozwala na łatwe weryfikowanie efektów i sugerowanie ewentualnych poprawek oraz usprawnień. Po zakończeniu części wdrożeniowej następują testy systemu internetowego. Kolejnym krokiem jest uruchomienie i udostępnienie oprogramowania użytkownikom końcowym.
   

Promocja, marketing systemu internetowego

 • Promocja i marketing systmeu internetowego również stanowi ważny etap całego procesu. W przypadku aplikacji funkcjonujących wewnątrz danej organizacji sprawa jest stosunkowo prosta. Z nieco trudniejszą sytuacją mamy do czynienia w przypadku webowych aplikacji "zewnętrznych". Samo ich posiadanie nie wystarczy bowiem do tego, aby użytkownicy zdecydowali się z nich korzystać. Często konieczne staje się ich wypromowanie. Promocja może mieć miejsce na przykład w:
 • wyszukiwarce,
 • sklepie Google Play i innych aplikacjach,
 • YouTube w sieci reklamowej Google.
 • Każdorazowo wybieramy optymalne metody dostosowując je do branży, grupy docelowej i celu jaki ma realizować aplikacja internetowa.

Platforma LOGITO - rozwiązania dedykowane dla:

Usługi w zakresie Big Data

Aplikacje typu Business IntelligenceW obecnych czasach każde działanie, w tym również wdrażanie aplikacji internetowej, powinno być oparte o rzetelną analizę danych. W ramach współpracy oferujemy kompleksowe wsparcie również w tym zakresie.

Nasze możliwości obejmują zbieranie informacji zarówno z systemów informatycznych, jak i plików zewnętrznych. W ten sposób zbudowane repozytoria Big Data (hurtownie danych) umożliwiają np. budowanie modeli lub przeprowadzanie analizy predykcyjnej. Dzięki temu możliwa jest optymalizacja procesów biznesowych, przynosząca wymierne korzyści finansowe. Przewidujemy poziom sprzedaży oraz jej zależność np. od pogody, rotacji towarów na magazynie czy klasyfikacji kontrahentów w systemach typu CRM.

Dzięki naszym działaniom Klienci podejmują decyzje w warunkach mniejszego ryzyka.

Technologie wykorzystywane do tworzenia aplikacji webowych

Do tworzenia nowoczesnych i innowacyjnych aplikacji internetowych wykorzystujemy jedynie sprawdzone rozwiązania, które gwarantują nie tylko skuteczność, ale również najwyższe standardy bezpieczeństwa. Nasi specjaliści dysponują szerokim arsenałem narzędzi, które mogą zostać zastosowane przy pracach nad danym systemem.

W przypadku każdej aplikacji internetowej dobierane są więc technologie, które najlepiej sprawdzą się w konkretnej sytuacji. Wśród rozwiązań wykorzystywanych do tworzenia systemów znajdują się między innymi:

 • python
 • django
 • flask
 • react
 • css i html
 • node.js
 • microsoft.net
 • postersql

Najczęściej zadawane pytania

Aplikacje webowe - co to?

Aplikacja webowa to stworzony w celu dostarczenia konkretnych funkcjonalności program, którego cechą charakterystyczną jest to, że obsługiwany jest on z poziomu przeglądarki internetowej. Tego typu systemy stają się coraz chętniej stosowane przez średnie i duże firmy, którym zależy na maksymalizacji efektów. Aplikacje internetowe oferują bowiem wiele korzyści, których osiągnięcie byłoby trudne lub niemożliwe w przypadku wyboru innych rozwiązań.

Aplikacja internetowa to rozwiązanie, które pomaga w automatyzacji i optymalizacji wielu procesów, a przy tym gwarantuje niezwykle wysoki komfort użytkowania. Narzędzie to może być stosowane bowiem bez konieczności instalacji żadnego oprogramowania. Aplikacje webowe są także projektowane w taki sposób, by dało się ich używać na każdym urządzeniu, które posiada dostęp do Internetu, co jeszcze bardziej zwiększa wygodę użytkowników.

Stworzone przez profesjonalistów aplikacje webowe zapewniają najwyższe standardy bezpieczeństwa danych. Dzięki zastosowaniu odpowiednich technologii i regularnym aktualizacjom możliwe jest wyeliminowanie najróżniejszych zagrożeń. Dobre aplikacje internetowe wykorzystują także protokoły szyfrowania, które pomagają w zachowaniu prywatności korzystających z oprogramowania osób.

Funkcjonowanie aplikacji webowych oparte jest na połączeniu omawianego oprogramowania z serwerem. Aplikacja internetowa działa w sposób podobny do strony internetowej i również jest dostępna pod daną domeną. Gdy użytkownik chce z niej skorzystać, musi więc wpisać odpowiedni adres strony i wykonać konkretną akcję. Gdy to zrobi, aplikacja połączy się z serwerem, przetworzy żądanie i zwróci mu odpowiedź.

Porozmawiajmy

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas