Pobierz bezpłatny raportNarzędzia i wtyczki wspierające rozwój sklepów internetowych.

Aplikacje i systemy internetowe dopasowane do Twoich potrzeb

"Narzędzia, które mają realizować indywidualne potrzeby powinny być tworzone od podstaw."

Systemy i aplikacje dedykowane tworzone są w oparciu o szczegółową analizę celów i potrzeb danej organizacji. Uwzględnia ona także aktualnie wykorzystywane przez klienta systemy i narzędzia informatyczne. Niejednokrotnie bowiem, dla pełnego wykorzystania potencjału przedsiębiorstwa, występuje konieczność integracji z platformami zewnętrznymi.

Krzysztof Kawalec
Krzysztof Kawalec
Dyrektor IT
Darmowa konsultacja

Na sukces firmy składa się wiele czynników. Jednym z nich są systemy informatyczne i aplikacje wspomagające komunikację w biznesie, automatyzujące procesy biznesowe oraz ułatwiające zarządzanie przedsiębiorstwem. 

Dedykowana aplikacja internetowa to zaawansowany system informatyczny, wykorzystujący platformę internetową. Powstaje z myślą o konkretnym zastosowaniu i rozwiązaniu określonych problemów. Pełni specjalistyczne funkcje, które wpływają na generowanie korzyści biznesowych dla Klienta.

Korzyści dla Twojego biznesu

Aplikacja w pełni dostosowana do potrzeb danej organizacji pomaga jej osiągać wymierne korzyści. Najważniejsze atuty rozwiązań dedykowanych:

 • projektowane na miarę potrzeb i z góry określonych celów,
 • łatwe w rozbudowie, skalowaniu i integracji z zewnętrznymi systemami IT,
 • wspierają skuteczną automatyzację procesów biznesowych,
 • optymalnie wykorzystują możliwości infrastruktury informatycznej firmy.

Mówiąc wprost - aplikacja dedykowana gwarantuje sprawniejszą realizację procesów, niższym nakładem czasu i środków.

Projektowane przez nas aplikacje wspierają m.in.:

Systemy i aplikacje dedykowane - wybrane realizacje
 

Najważniejszym elementem projektowania aplikacji jest zrozumienie potrzeb Klienta. Zapraszamy do lektury artykułu: Analiza przedwdrożeniowa, a powodzenie projektu IT

 

Top Custom Software Developer

Top Custom Software Developer ClutchPlatforma Clutch.co bada i analizuje opinie Klientów na temat firm usługowych. Opinie te podlegają późniejszej weryfikacji, dzięki czemu platforma stanowi źródło rzetelnych rekomendacji.

Klienci wysoko oceniają nasze podejście do kompleksowej realizacji projektów i uzupełniające je doradztwo biznesowe. Między innymi dlatego zostaliśmy uznani przez Clutch.co za czołową firmę tworzącą dedykowane oprogramowanie w obszarze eCommerce w Polsce.

Podstawą projektowanych przez nas aplikacji dedykowanych jest zaawansowany technologicznie oraz skalowalny Framework. Aplikacje dedykowane Ideo doskonale zintegrują się z już stosowanym w Twojej firmie systemem, przez co będą one mogły korzystać z danych udostępnianych przez inne używane w organizacji aplikacje.

Krzysztof Kawalec, Dyrektor IT

Aplikacje "szyte na miarę"

Proces wdrażania aplikacji dedykowanych można podzielić na kilka głównych etapów:

Aplikacje dedykowane - etapy wdrożenia

 • Analiza potrzeb to kluczowy etap przy tego typu projektach. Należyte rozpoznanie potrzeb i oczekiwań Klienta. Dogłębne poznanie procesów występujących w przedsiębiorstwie, określenie potrzebnych funkcjonalności - wszystko to decyduje o jakości i sukcesie całego projektu.
   
 • Projekt funkcjonalny systemu. Dokument powstaje na bazie naszego doświadczenia, zebranych podczas analizy informacji oraz bieżących ustaleń z Klientem. Taki szczegółowy opis realizowanego rozwiązania pozwala na płynne przejście do fazy realizacji.
   
 • Wdrożenie, testy, uruchomienie. Na bazie dokumentacji realizowany jest projekt w wersji końcowej. Powstaje w środowisku wirtualnym, które umożliwia bieżące śledzenie prac przez Klienta. Po zakończeniu części wdrożeniowej następują testy systemu. Kolejnym krokiem jest uruchomienie i udostępnienie użytkownikom końcowym.
   
 • Promocja, marketing. W przypadku aplikacji funkcjonujących wewnątrz danej organizacji sprawa jest stosunkowo prosta. Niestety gorzej jest w przypadku aplikacji "zewnętrznych". Samo jej posiadanie nie wystarczy do tego, aby użytkownicy zdecydowali się z niej korzystać. Często konieczne staje się jej wypromowanie. Promocja aplikacji może mieć miejsce w wyszukiwarce, sklepie Google Play i innych aplikacjach, w YouTube czy sieci reklamowej Google. Każdorazowo wybieramy optymalne metody dostosowując je do branży, grupy docelowej i celu jaki ma realizować aplikacja.
Platforma LOGITO - rozwiązania dedykowane dla:

Business Intelligence

Aplikacje typu Business IntelligenceNasze możliwości obejmują zbieranie informacji zarówno z systemów informatycznych, jak i plików zewnętrznych. W ten sposób zbudowane repozytoria Big Data (hurtownie danych) umożliwiają np. budowanie modeli lub przeprowadzanie analizy predykcyjnej. Dzięki temu możliwa jest optymalizacja procesów biznesowych, przynosząca wymierne korzyści finansowe. Przewidujemy poziom sprzedaży oraz jej zależność np. od pogody, rotacji towarów na magazynie czy klasyfikacji kontrahentów w systemach typu CRM.

Dzięki naszym działaniom Klienci podejmują decyzje w warunkach mniejszego ryzyka.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas