Aplikacje i systemy internetowe dopasowane do Twoich potrzeb

"Narzędzia, które mają realizować indywidualne potrzeby powinny być tworzone od podstaw."

Systemy i aplikacje dedykowane tworzone są w oparciu o szczegółową analizę celów i potrzeb danej organizacji. Uwzględnia ona także aktualnie wykorzystywane przez klienta systemy i narzędzia informatyczne. Niejednokrotnie bowiem, dla pełnego wykorzystania potencjału przedsiębiorstwa, występuje konieczność integracji z platformami zewnętrznymi.

Krzysztof Kawalec
Krzysztof Kawalec
Dyrektor IT
Darmowa konsultacja

Na sukces firmy składa się wiele czynników. Jednym z nich są systemy informatyczne i aplikacje wspomagające komunikację w biznesie, automatyzujące procesy biznesowe oraz ułatwiające zarządzanie przedsiębiorstwem. 

Dedykowana aplikacja internetowa to zaawansowany system informatyczny, wykorzystujący platformę internetową. Powstaje z myślą o konkretnym zastosowaniu i rozwiązaniu określonych problemów. Pełni specjalistyczne funkcje, które wpływają na generowanie korzyści biznesowych dla Klienta.

Dlaczego aplikacje dedykowane?

Tylko projektując rozwiązania od podstaw jesteśmy w stanie uwzględnić 100% wszystkich, uzasadnionych biznesowo celów oraz potrzeb Twojej organizacji. Najważniejsze atuty tego typu rozwiązań:

 • elastyczne i w pełni funkcjonalne oprogramowanie, skrojone na miarę potrzeb i z góry określonych celów
 • możliwość rozbudowania, skalowania i integrowania aplikacji z innymi rozwiązaniami
 • optymalne narzędzie do automatyzacji procesów biznesowych
 • zmniejszenie obciążenia infrastruktury informatycznej firmy

Podstawą projektowanych przez nas aplikacji dedykowanych jest zaawansowany technologicznie oraz skalowalny Framework. Aplikacje dedykowane Ideo doskonale zintegrują się z już stosowanym w Twojej firmie systemem, przez co będą one mogły korzystać z danych udostępnianych przez inne używane w organizacji aplikacje.

Krzysztof Kawalec, Dyrektor IT

Business Intelligence

Aplikacje typu Business IntelligenceNasze możliwości obejmują zbieranie informacji zarówno z systemów informatycznych, jak i plików zewnętrznych. W ten sposób zbudowane repozytoria Big Data (hurtownie danych) umożliwiają np. budowanie modeli lub przeprowadzanie analizy predykcyjnej. Dzięki temu możliwa jest optymalizacja procesów biznesowych, przynosząca wymierne korzyści finansowe. Przewidujemy poziom sprzedaży oraz jej zależność np. od pogody, rotacji towarów na magazynie czy klasyfikacji kontrahentów w systemach typu CRM.

Dzięki naszym działaniom Klienci podejmują decyzje w warunkach mniejszego ryzyka.

Aplikacje "szyte na miarę"

Proces wdrażania aplikacji dedykowanych można podzielić na kilka głównych etapów:

Aplikacje dedykowane - etapy wdrożenia

 • Analiza potrzeb to kluczowy etap przy tego typu projektach. Należyte rozpoznanie potrzeb i oczekiwań Klienta. Dogłębne poznanie procesów występujących w przedsiębiorstwie, określenie potrzebnych funkcjonalności - wszystko to decyduje o jakości i sukcesie całego projektu.
   
 • Projekt funkcjonalny systemu. Dokument powstaje na bazie naszego doświadczenia, zebranych podczas analizy informacji oraz bieżących ustaleń z Klientem. Taki szczegółowy opis realizowanego rozwiązania pozwala na płynne przejście do fazy realizacji.
   
 • Wdrożenie, testy, uruchomienie. Na bazie dokumentacji realizowany jest projekt w wersji końcowej. Powstaje w środowisku wirtualnym, które umożliwia bieżące śledzenie prac przez Klienta. Po zakończeniu części wdrożeniowej następują testy systemu. Kolejnym krokiem jest uruchomienie i udostępnienie użytkownikom końcowym.
   
 • Promocja, marketing. W przypadku aplikacji funkcjonujących wewnątrz danej organizacji sprawa jest stosunkowo prosta. Niestety gorzej jest w przypadku aplikacji "zewnętrznych". Samo jej posiadanie nie wystarczy do tego, aby użytkownicy zdecydowali się z niej korzystać. Często konieczne staje się jej wypromowanie. Promocja aplikacji może mieć miejsce w wyszukiwarce, sklepie Google Play i innych aplikacjach, w YouTube czy sieci reklamowej Google. Każdorazowo wybieramy optymalne metody dostosowując je do branży, grupy docelowej i celu jaki ma realizować aplikacja.
Platforma LOGITO - rozwiązania dedykowane dla:

Co możemy dla Ciebie zrobić?

×

Klienci o nas