ZobaczNasi Klienci w Konkursie „Dyrektor e-Commerce Roku 2024"

Wdrożenia TYPO3

„Mnogość funkcjonalności i możliwości konfiguracji systemu TYPO3 to bez wątpienia jego największe zalety”

TYPO3 to system zarządzania treścią typu Open Source. Został on zbudowany i opiera się na technologii PHP, która zapewnia mu stabilność i wysoką wydajność. CMS TYPO3 zaliczany jest do najbardziej rozbudowanych i kompleksowych systemów zarządzania treścią działających na podstawie otwartej licencji.

Marcin Wojtoń
Marcin Wojtoń
Dyrektor Handlowy
Darmowa konsultacja

TYPO3 to CMS doceniony przez największe korporacje, które to właśnie na nim oparły swoje strony. System dostępny jest w kilkudziesięciu wersjach językowych i dzięki temu wykorzystywany jest na całym świecie.

Modułowa budowa i łatwość rozbudowy platformy o niemal nieograniczoną liczbę rozszerzeń to zalety, które przydają się szczególnie przy tworzeniu bardziej skomplikowanych i wymagających portali czy stron.

TYPO3 często określany jest jako wyjątkowo trudny w obsłudze system, co wynikać ma z dostępności tak wielu funkcji. Jednakże przy odpowiedniej konfiguracji i dostosowaniu do realnych potrzeb, platforma ta jest intuicyjna i prosta w użytkowaniu, również dla osób nie posiadających wiedzy z zakresu IT.

Dlaczego warto wybrać TYPO3?

Dzięki ponad 500 000 instalacji TYPO3 CMS jest najbardziej rozpowszechnionym systemem zarządzania treścią, stanowiąc podstawę stron internetowych, intranetów oraz aplikacji internetowych i mobilnych na całym świecie.

 • Bezpieczeństwo – odpowiednia architektura platformy oraz często wydawane aktualizacje, które udostępniane są kilka razy do roku, zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa dla wszystkich użytkowników systemu.
   
 • Elastyczny system uprawnień – TYPO3 nie tylko daje możliwość przydzielanie określonych uprawnień wskazanym użytkownikom, ale także umożliwia tworzenie grup. Wszyscy uczestnicy danej grupy (np. zespół redakcyjny) otrzymują zdefiniowany poziom dostępu do systemu.
   
 • Obsługa wielu stron – platforma umożliwia prowadzenie i obsługę wielu stron z poziomu jednego systemu. Dzięki tej funkcji możliwe jest zarówno prowadzenie wielu niezależnych stron, jak i współdzielenie dostępnych materiałów i treści pomiędzy wskazanymi portalami.
   
 • Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek – Wśród tysięcy rozszerzeń i wtyczek do systemu TYPO3 znalazły się również takie, które znacznie ułatwiają prowadzenie marketingu internetowego. Umożliwiają one między innymi sprawne dodawanie kluczowych elementów wykorzystywanych w pozycjonowaniu stron.
   
 • Intuicyjne zarządzanie – TYPO3 posiada wbudowane w system zaawansowane narzędzia edycji treści (CKEditor) oraz wewnętrzny menedżer plików, co przekłada się na intuicyjność w zarządzaniu danymi z poziomu panelu administracyjnego.
   
 • Tworzenie wersji językowych – platforma pozwala na stworzenie dowolnej liczby wersji językowych projektowanych stron. Dużym ułatwieniem jest również widok panelu obsługi, w którym obok siebie widoczne są obie wersje językowe portalu, co znacznie ułatwia ich edycję i umożliwia jednoczesne tłumaczenie.

Sprawne wdrożenia

W oparciu o dotychczasowe realizacje opracowaliśmy autorski pakiet startowy, zawierający szereg najczęściej wykorzystywanych przy tworzeniu stron internetowych rozszerzeń (m.in. aktualności, galerie zdjęć, karuzele/slidery, formularze kontaktowe czy mapy Google), które modyfikujemy pod indywidualne preferencje klienta. Dzięki temu możemy zaoferować szybką realizację strony WWW, doskonale sprawdzającej się między innymi jako internetowa wizytówka firmy.

Kompleksowa obsługa

Chcąc zapewnić najwyższy poziom dostarczanych przez nas usług, projekty wdrażamy w PHP 7, w oparciu o najnowszą wersję CMS TYPO3.

Aby w pełni móc wykorzystać potencjał platformy, oprócz wdrażania stron oferujemy również usługi związane m.in. z integracją z systemami zewnętrznymi lub związane z promocją serwisu www. W swojej ofercie posiadamy także wydajne zaplecze hostingowe, które umożliwi sprawne funkcjonowanie nawet tych najbardziej rozbudowanych serwisów.

Klienci o nas