Obejrzyj webinar"Pimcore w praktyce: Jak skutecznie zarządzać informacjami o produkcie?"
Asystent Kierownika Projektów
Rzeszów
umowa o staż / praktyki

lub wyślij zgłoszenie na: praca@ideo.pl

nieaktualne
Dołącz do naszego zespołu Wyślij CV i list motywacyjny

Zakres obowiązków

  • Wsparcie dla kierownika projektu w realizacji projektu informatycznego,
  • przygotowanie niezbędnej dokumentacji,
  • nadzór nad realizacją usługi,
  • kontrola jakości,
  • przygotowywanie raportów okresowych z wykonanych prac dla klientów.

Wymagania

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w grupie,
  • biegła znajomość obsługi pakietu MS Office,
  • samodzielność, dobra organizacja pracy,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • prawo jazdy kat B,
  • wykształcenie wyższe (ukończone lub w trakcie, preferowane kierunki: informatyka, zarządzanie projektami),
  • mile widziana wiedza w zakresie technologii internetowych i marketingu internetowego.

Oferujemy

  • udział w ciekawych projektach dających wyzwania i możliwość kreatywnego rozwoju,
  • dostęp do najnowszych technologii i oprogramowania,
  • możliwość realizacji swoich pasji (nie tylko tych związanych z pracą),
  • dobrą atmosferę pracy i liczne spotkania integracyjne,
  • plac parkingowy dostępny tylko dla pracowników firmy.

Sposób aplikacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: praktyki@ideo.pl

W temacie e-maila podaj: nazwę stanowiska, na jakie aplikujesz oraz swoje imię i nazwisko. Prosimy również o nazwanie w ten sam sposób dołączonych plików.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Poznaj naszych rekruterów

Eliza Dereń

Specjalista ds. Rekrutacji i HR

Ewelina Furdak

Specjalista ds. Rekrutacji

Klauzula

W dokumentach aplikacyjnych prosimy dołączyć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych przez Ideo Sp. z o.o., w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na w/w stanowisko oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji, jednak nie dłużej niż przez 12 miesięcy. Składając dokumenty aplikacyjne oświadczam, iż zapoznałam/em się z warunkami rekrutacji oraz klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych w Ideo Sp. z o.o."

Prosimy o zapoznanie się z informacją odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych