ZobaczNasi Klienci w Konkursie „Dyrektor e-Commerce Roku 2024"

Software House

"Aplikacje dedykowane potrzebom Twojej firmy"

Jesteśmy na rynku od 1999 roku. W tym czasie pracowaliśmy dla ponad tysiąca firm i instytucji publicznych. Doświadczony zespół - ponad 200 specjalistów - sprawia, że realizujemy projekty, z których klienci są zadowoleni i chętnie polecają nas innym. Projekty, z których jesteśmy dumni.

Marcin Wojtoń
Marcin Wojtoń
Business development, Obsługa Klienta
Darmowa konsultacja

Wdrażamy intranety, systemy obiegu dokumentów i informacji (systemy typu workflow), platformy e-learningowe, programy lojalnościowe i partnerskie, sklepy internetowe, platformy B2B i wiele innych.

Te dedykowane aplikacje internetowe tworzone są od podstaw pod dyktando potrzeb i oczekiwań danego projektu. Ty określasz jakie cele chcesz osiągnąć, a my dobieramy do nich najlepsze rozwiązania. Nasze doświadczenie i wiedza pozwalają nam tworzyć skuteczne narzędzia, które przybliżają sukces Twojego biznesu. Świeże spojrzenie łączymy z bogatym doświadczeniem, znajomością trendów i oczekiwań konsumentów - Twoich klientów końcowych.

Chcemy by dzięki naszej pomocy Twój biznes rozwijał się jeszcze skuteczniej.

Realizowaliśmy projekty między innymi dla:

Klienci wysoko oceniają nasze kompleksowe podejście, które uzupełniamy doradztwem biznesowym. Jest to jeden z powodów, dla których Clutch umieścił nas w gronie najlepszych firm tworzących oprogramowanie w obszarze eCommerce w Polsce.

Sprawdzone i wiarygodne rozwiązania

By zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa i wydajności wykorzystujemy najnowsze, sprawdzone rozwiązania technologiczne.

Realizowane przez nas projekty z powodzeniem przechodziły liczne testy bezpieczeństwa i wydajności, które potwierdziły ich wysoką jakość. Jeśli bezpieczeństwo danych cyfrowych jest Państwa priorytetem - pracujemy zgodne m.in. ze standardem Open Web Application Security Project (OWASP TOP 10).

Łącząc technologię z odpowiednim podejściem do zarządzania projektami budujemy narzędzia, dzięki którym nasi Klienci rozwijają swój biznes jeszcze skuteczniej. Narzędzia, z których jesteśmy po prostu dumni.

Dostępność i wygoda

Przykładamy dużą wagę do tego, by wdrażane przez nas portale i aplikacje internetowe stanowiły atrakcyjne narzędzie dla jak najszerszej grupy użytkowników. Projekty realizujemy zgodne ze standardami Web Content Accessibility Guidelines (WCAG 2.0) oraz Responsive Web Design (RWD).

Nasza autorska platforma Edito CMS (w wersji zarówno PHP jak i .NET) zawiera funkcjonalności, które wspomagają pracę redakcji i administratorów. Jej modułowa budowa daje możliwość łatwego dostosowania do indywidualnych potrzeb i oczekiwań Klienta. System Edito jest także zoptymalizowany pod kątem integracji z zewnątrznymi aplikacjami i systemami IT.

Jednym z istotnych parametrów wpływającym na wybór platformy jest jej wydajność.Elementami, które za nią odpowiadają są między innymi:

 • Nginx, który jest do 300% szybszy niż powszechnie stosowane serwery www
 • PHP 7.2 - ok. 30% wydajniejszy niż PHP w wersji 5.6
 • Load Balancer równoważący obciążenie serwerów (podnosi efektywność infrastruktury)
 • Wydajne serwery CLOUD i bazy typu NoSQL
 • Dedykowane rozwiązania do obsługi cache, kompresji plików graficznych
 • ... i wiele innych narzędzi i metod optymalizacji zależnych od potrzeb danego projektu.

Software development

Podczas wdrożenia, korzystamy z autorskich platform Edito CMS oraz Logito DMS, ale równie dobrze czujemy się w środowisku rozwiązań Open Source czy .NET. Wspólnie z Klientem analizujemy potrzeby i cel, jaki ma zostać osiągnięty, by dobrać technologię, która pozwoli je zrealizować w optymalny sposób.

 • PHP
 • Microsoft .NET
 • Microsoft SQL Server
 • MySQL
 • PostgreSQL
 • Sass
 • Angular JS
 • ECMAScript 6 JS


Projekty realizujemy w oparciu o metodyki Scrum, Prince 2 oraz IPMA. Zarządzając projektami najczęściej stosujemy odmianę metodyki Agile. Według nas, Scrum to najskuteczniejszy sposób pracy, który redukuje ryzyko i złożoność projektów. To również zbiór wartości, takich jak: Zaangażowanie, Skupienie, Otwartość, Szacunek i Odwaga. Staramy się nimi kierować prowadząc projekty dla naszych Klientów.

Wykorzystując sprawdzone i efektywne rozwiązania budujemy narzędzia, dzięki którym nasi Klienci rozwijają swój biznes jeszcze skuteczniej. Narzędzia, z których jesteśmy po prostu dumni.

Rozwiązujemy problemy

W pierwszej kolejności jesteśmy doradcami. Każdy projekt rozpoczynamy od diagnozy problemów oraz analizą potrzeb i celów, które Klient chce osiągnąć.

Na tym etapie rozmawiamy nie tylko z kierownikiem projektu po stronie klienta, ale bardzo często także z szeregowymi pracownikami, którzy docelowo będą z danej aplikacji korzystać. Staramy się by każda zainteresowana osoba po wdrożeniu mogła powiedzieć, że wykonaliśmy kawał dobrej roboty. Analizujemy także specyfikę rynku i branży, w której Klient funkcjonuje, działania konkurencji oraz ewentualne ograniczenia technologiczne.

Mając kompleksowe spojrzenie na projekt jesteśmy w stanie przygotować koncepcję, podjąć się jego wyceny i zaproponować zakres prac i ich harmonogram.

 

Porozmawiajmy

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas