Software House

"Aplikacje dedykowane potrzebom Twojej firmy"

Jesteśmy na rynku od 1999 roku. W tym czasie pracowaliśmy dla ponad tysiąca firm i instytucji publicznych. Doświadczony zespół - ponad 200 specjalistów - sprawia, że realizujemy projekty, z których klienci są zadowoleni i chętnie polecają nas innym. Projekty, z których jesteśmy dumni.

Marcin Wojtoń
Marcin Wojtoń
Dyrektor Handlowy
Napisz do mnie

Wdrażamy intranety, systemy obiegu dokumentów i informacji (systemy typu workflow), platformy e-learningowe, programy lojalnościowe i partnerskie, sklepy internetowe, platformy B2B i wiele innych.

Te dedykowane aplikacje internetowe tworzone są od podstaw pod dyktando potrzeb i oczekiwań danego projektu. Ty określasz jakie cele chcesz osiągnąć, a my dobieramy do nich najlepsze rozwiązania. Nasze doświadczenie i wiedza pozwalają nam tworzyć skuteczne narzędzia, które przybliżają sukces Twojego biznesu. Świeże spojrzenie łączymy z bogatym doświadczeniem, znajomością trendów i oczekiwań konsumentów - Twoich klientów końcowych.

Chcemy by dzięki naszej pomocy Twój biznes rozwijał się jeszcze skuteczniej.

Software development

Podczas wdrożenia, korzystamy z autorskich platform Edito CMS oraz Logito DMS, ale równie dobrze czujemy się w środowisku rozwiązań Open Source czy .NET. Wspólnie z Klientem analizujemy potrzeby i cel, jaki ma zostać osiągnięty, by dobrać technologię, która pozwoli je zrealizować w optymalny sposób.

  • PHP
  • Microsoft .NET
  • Microsoft SQL Server
  • MySQL
  • PostgreSQL
  • Sass
  • Angular JS
  • ECMAScript 6 JS


Projekty realizujemy w oparciu o metodyki Scrum, Prince 2 oraz IPMA. Zarządzając projektami najczęściej stosujemy odmianę metodyki Agile. Według nas, Scrum to najskuteczniejszy sposób pracy, który redukuje ryzyko i złożoność projektów. To również zbiór wartości, takich jak: Zaangażowanie, Skupienie, Otwartość, Szacunek i Odwaga. Staramy się nimi kierować prowadząc projekty dla naszych Klientów.

Wykorzystując sprawdzone i efektywne rozwiązania budujemy narzędzia, dzięki którym nasi Klienci rozwijają swój biznes jeszcze skuteczniej. Narzędzia, z których jesteśmy po prostu dumni.

Sprawdzone i wiarygodne rozwiązania

By zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa i wydajności wykorzystujemy najnowsze, sprawdzone rozwiązania technologiczne.

Realizowane przez nas projekty z powodzeniem przechodziły liczne testy bezpieczeństwa i wydajności, które potwierdziły ich wysoką jakość. Jeśli bezpieczeństwo danych cyfrowych jest Państwa priorytetem - pracujemy zgodne m.in. ze standardem Open Web Application Security Project (OWASP TOP 10).

Łącząc technologię z odpowiednim podejściem do zarządzania projektami budujemy narzędzia, dzięki którym nasi Klienci rozwijają swój biznes jeszcze skuteczniej. Narzędzia, z których jesteśmy po prostu dumni.

Rozwiązujemy problemy

W pierwszej kolejności jesteśmy doradcami. Każdy projekt rozpoczynamy od diagnozy problemów oraz analizą potrzeb i celów, które Klient chce osiągnąć.

Na tym etapie rozmawiamy nie tylko z kierownikiem projektu po stronie klienta, ale bardzo często także z szeregowymi pracownikami, którzy docelowo będą z danej aplikacji korzystać. Staramy się by każda zainteresowana osoba po wdrożeniu mogła powiedzieć, że wykonaliśmy kawał dobrej roboty. Analizujemy także specyfikę rynku i branży, w której Klient funkcjonuje, działania konkurencji oraz ewentualne ograniczenia technologiczne.

Mając kompleksowe spojrzenie na projekt jesteśmy w stanie przygotować koncepcję, podjąć się jego wyceny i zaproponować zakres prac i ich harmonogram.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

×

Klienci o nas