ZobaczNasi Klienci w Konkursie „Dyrektor e-Commerce Roku 2024"

Ideo laureatem Diamentów Forbesa

Redakcja miesięcznika gospodarczego „Forbes” opublikowała ranking najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce.

30 stycznia 2020 roku ukazała się kolejna edycja raportu „Diamenty Forbesa”. To prestiżowe zestawienie ukazuje się w Polsce już od 2004 roku. Wśród wyróżnionych, najszybciej rozwijających się firm w Polsce znalazła się firma Ideo.

Ranking Diamentów Forbesa tworzony jest na podstawie ogólnie dostępnych danych na temat firmy, zebranych z ostatnich trzech lat. Analitycy Bisnode Polska wyceniają przedsiębiorstwa posługując się szwajcarską metodą, która łączy metodę majątkową i dochodową. W ramach tej metody ocenie podlegają zarówno wyniki finansowe przedsiębiorstwa jak i wartość posiadanego przez nie majątku. Firmy, które wykazały się wysoką skutecznością swoich działań i dzięki nim zwiększyły swoją wartość, dołączają do grona Diamentów Forbesa.

W Ideo jesteśmy nastawieni na nieustanny rozwój i ekspansję rynku – również zagranicznego. Ranking jest potwierdzeniem, że jesteśmy wiarygodni w naszych działaniach, a praca którą wykonujemy przynosi oczekiwane efekty. Znalezienie się wśród laureatów Diamentów Forbesa motywuje nas do stawiania sobie kolejnych, jeszcze bardziej ambitnych celów”. - podsumowuje Arkadiusz Michno, Prezes Zarządu Ideo Sp. z o.o.

Pełna lista laureatów wraz z podziałem na kategorie jest publikowana w formie specjalnego raportu, dołączonego do drukowanego magazynu Forbes oraz w wersji elektronicznej na dedykowanej projektowi stronie internetowej Diamenty Forbesa 2020.

Może zainteresują Cię także

Obowiązkowa strona internetowa?

14 stycznia 2020
Od 1 stycznia 2020 r. każda spółka handlowa i komandytowo-akcyjna jest zobligowana do posiadania własnej strony www. Jakie wymogi powinna spełniać taka strona internetowa?

Case study wdrożenia portalu Prawo.pl

23 października 2019
Ideo lubi dzielić się wiedzą. Tym razem w obszernym case study prezentujemy jak wyglądało wdrożenie portalu Prawo.pl.

Porozmawiajmy

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas