Checklista - bezpłatny PDFAnaliza przedwdrożeniowa - 100 pytań do dobrego wdrożenia PIM

Integracja z SAP

„Integracja rozwiązań SAP, to nieoceniona pomoc dla współczesnego biznesu”

SAP to największy i najstarszy system ERP obecny na globalnym rynku. Według statystyk jest także najczęściej wybieranym oprogramowaniem pomagającym zarządzać przedsiębiorstwami. Korzysta z niego ponad 35 tysięcy firm w 130 krajach. W Polsce wdrożyło go ponad 500 firm, m.in. z branży usługowej, logistycznej i produkcyjnej.

Mariusz Lęcznar
Mariusz Lęcznar
Kierownik Działu Aplikacji Biznesowych
Darmowa konsultacja

SAP to wszechstronny system informatyczny, pozwalający usprawniać i automatyzować liczne procesy biznesowe. Jego elastyczność pozwala rozbudowywać i modyfikować go w zależności od potrzeb konkretnej firmy.

Nie bez znaczenia pozostaje także możliwość integracji z innymi, obecnymi w przedsiębiorstwie rozwiązaniami (sklepy online, systemy obiegu dokumentów, e-banking, b2b, CRM) lub systemów partnerów biznesowych oraz kontrahentów. Dzięki temu stworzone zostaje jednolite środowisko – pozwalające na szybką i bezproblemową wymianę informacji, oferując każdej uprawnionej osobie dostęp do zawsze aktualnych danych. Automatyzacja i ujednolicenie procedur wewnątrz firmy pozwala zwiększyć efektywność pracy, a jednocześnie zminimalizować ryzyko powstawania błędów czy opóźnień.

Niezawodny partner

Rozumiemy potrzeby naszych klientów. Wiemy jak ważny jest dla nich czas i niezawodność wykorzystywanych przez nich rozwiązań IT. Dobrze przeprowadzone integracje pozwalają zachować płynność pracy i zwiększać jej efektywność.

Zrealizowaliśmy skutecznie liczne projekty obejmujące łączenie i integrację systemów z aplikacjami i narzędziami innych dostawców. Wśród nich bardzo często pojawia się SAP. Dokładamy starań, aby takie wdrożenia realizowane były sprawnie i nie wpływały na codzienne zadania pracowników. Realizujemy nawet najbardziej złożone projekty optymalizujące procesy biznesowe Klientów w efekcie dając im realne korzyści.

Krzysztof Kawalec, Dyrektor IT

Integracja SAP - korzyści

  • Automatyzacja procesów biznesowych
  • Zwiększenie efektywności pracy przedsiębiorstwa
  • Minimalizacja ryzyka pojawiania się błędów i opóźnień
  • Poprawa obsługi klienta i realizacji zamówień
  • Łatwiejszy dostęp do wszelkich danych
  • Usprawnienie wymiany informacji i dokumentów z kontrahentami

Łącząc technologię z odpowiednim podejściem do zarządzania projektami budujemy narzędzia, dzięki którym Klienci rozwijają swój biznes jeszcze skuteczniej. Narzędzia, z których jesteśmy po prostu dumni.

Business Intelligence

Integracja aplikacji pozwala m.in. na zbieranie informacji na temat Twojego Biznesu. Tak powstają repozytoria Big Data (hurtownie danych). Umożliwiają np. budowanie modeli czy przeprowadzanie analizy predykcyjnej. Na ich podstawie optymalizujemy procesy biznesowe, generując wymierne korzyści finansowe. Prognozujemy poziom sprzedaży i jej zależność np. od pogody, rotację towarów na magazynie czy klasyfikujemy kontrahentów w systemach typu CRM.

Dzięki nam Klienci podejmują decyzje w warunkach mniejszego ryzyka.

Porozmawiajmy

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas