Pobierz bezpłatny raportNarzędzia i wtyczki wspierające rozwój sklepów internetowych.

Integracja z Subiekt GT

„Integracja z systemem Subiekt GT umożliwia efektywną i intuicyjną obsługę procesów związanych ze sprzedażą”

Subiekt GT to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych systemów sprzedaży, którego zalety doceniło tysiące polskich przedsiębiorców. Program wykorzystywany jest do kompleksowej i sprawnej obsługi sklepów, działów handlowych czy punktów usługowych. Rozbudowane możliwości konfiguracji umożliwiają dostosowanie systemu to indywidualnych potrzeb.

Anna Wolanin
Anna Wolanin
Kierownik Projektów e-commerce
  Darmowa konsultacja

  Subiekt GT to program przeznaczony dla firm, które poszukują nowoczesnego systemu sprzedaży. Wyróżnia go przede wszystkim prosty i łatwy w dostosowaniu interfejs umożliwiający intuicyjną obsługę.

  Kompleksowa obsługa procesów sprzedażowych to podstawa w sprawnym funkcjonowaniu każdego sklepu. Dodatkowo, narzędzia udostępniane przez Subiekt GT łączą wiele funkcji w ramach jednego programu co pozwala na znaczną optymalizację pracy. Subiekt GT pozwala między innymi na zarządzanie magazynem, tworzenie dokumentów sprzedażowych czy prowadzenie rozliczeń z kontrahentami. Kolejną niezwykle istotną funkcjonalnością jest możliwość generowania rozbudowanych raportów niezbędnych przy dokładnych analizach działalności firmy.

  Skuteczne rozwiązania

  Znamy potrzeby naszych klientów, dlatego oferujemy im również integrację z aplikacjami zewnętrznymi, z których dotychczas korzystali.

  „Tworzone przez nas rozwiązania IT wielokrotnie integrowaliśmy z rozmaitymi aplikacjami, również z systemem Subiekt GT. Sprawnie przeprowadzone integracje umożliwiają przede wszystkim zwiększenie efektywności pracy oraz usprawnienie działania sklepów i działów handlowych. W naszej ofercie znajdują się także usługi związane z migracją danych, co dodatkowo usprawnia wdrożanie.”

  Krzysztof Kawalec, Dyrektor IT

  Integracja z Subiekt GT - korzyści

  • optymalizacja procesów sprzedażowych
  • zwiększenie efektywności pracy
  • intuicyjna obsługa
  • ułatwiony dostęp do informacji i danych
  • dostęp do rozbudowanych analiz i raportów

  Łącząc technologię z odpowiednim podejściem do zarządzania projektami budujemy narzędzia, dzięki którym Klienci rozwijają swój biznes jeszcze skuteczniej. Narzędzia, z których jesteśmy po prostu dumni.

   

  Co możemy dla Ciebie zrobić?

  Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
  ×

  Klienci o nas