Obejrzyj webinar"Pimcore w praktyce: Jak skutecznie zarządzać informacjami o produkcie?"

Integracja baz danych

„Optymalne wykorzystanie i przetwarzanie danych to klucz do sukcesu dla firm w XXI wieku”

Informacje i dane to bez wątpienia najważniejsze wartości w otaczającej nas gospodarce informacyjnej. Nie dziwi więc fakt, że zarówno przedsiębiorstwa, korporacje jak i organizacje decydują się na wdrażanie kompleksowych systemów, które ułatwiają zarządzanie danymi.

Krzysztof Kawalec
Krzysztof Kawalec
Dyrektor IT
Darmowa konsultacja

W trakcie projektowania rozwiązań IT wielokrotnie zachodzi konieczność zintegrowania ich z danymi, które umieszczone są w innej, zewnętrznej aplikacji. Pozwala to na osiągnięcie większej wydajności i wykorzystanie pełnego potencjału systemu przy jednoczesnym zachowaniu maksymalnie prostej i intuicyjnej obsługi.

Integracja wdrażanego rozwiązania z dotychczas wykorzystywanymi w przedsiębiorstwie bazami danych umożliwia przede wszystkim wzrost efektywności i zoptymalizowanie prowadzonych działań. Wszystkie potrzebne informacje dostępne są w ramach jednego, odpowiednio dostosowanego narzędzia, co eliminuje problem rozproszenia danych.

Przy wdrażaniu tworzonych przez nas rozwiązań wielokrotnie przeprowadzaliśmy skuteczne integrację i migracje danych z wielu popularnych systemów takich jak Microsoft SQL Server, Oracle, MySQL. Wszystko po to, aby maksymalnie ułatwić pracę i korzystanie ze zgromadzonych przed firmę danych.

Kompleksowe rozwiązania

Obecnie, przedsiębiorstwa nie mają już problemy z gromadzeniem danych. Wyznaniem jest ich efektywne przetwarzanie, które konieczne jest do wykorzystania ich pełnego potencjału.

„Przy projektowaniu i wdrażaniu naszych realizacji zawsze bardzo dużo uwagi przywiązujemy do użytkownika i staramy się, aby korzystanie z naszych rozwiązań ułatwiało jego codzienną pracę. Udaje się to nam uzyskać między innymi dzięki skutecznym integracjom z bazami danych, które szczególnie upraszczają procesy związane z wprowadzeniem, analizą oraz archiwizacją danych.”

Krzysztof Kawalec, Dyrektor IT

Integracja baz danych – korzyści

  • Znacznie ułatwiona archiwizacja danych
  • Optymalizacja procesów analitycznych
  • Zwiększenie efektywności pracy
  • Skrócenie czasu potrzebnego na wyszukiwanie informacji

Łącząc technologię z odpowiednim podejściem do zarządzania projektami budujemy narzędzia, dzięki którym Klienci rozwijają swój biznes jeszcze skuteczniej. Narzędzia, z których jesteśmy po prostu dumni.

Zapraszamy na bezpłatną konsultację

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas