Pobierz bezpłatny raportNarzędzia i wtyczki wspierające rozwój sklepów internetowych.

"Szkoła Młodego Web. Mastera"

Razem stwórzmy aplikację do spotkań online!

 

Zapraszamy do udziału w programie darmowych warsztatów, podczas których pod okiem doświadczonego programisty zbudujesz front-end dla systemu wideokonferencji za pomocą frameworka Vue.js.
Zajęcia będą składać się z cyklu 8 wykładów, gdzie krok po kroku przedstawimy wszystkie etapy tworzenia oprogramowania!
To świetna okazja do wejścia w świat nowoczesnych technologii, wypróbowania narzędzi, a także poznania możliwości i perspektyw związanych z pracą w branży IT.

banner

Formularz zapisu dla nauczyciela

Wspólnie możemy więcej!

 

Drogi nauczycielu, zgłoś szkołę do udziału w projekcie i wspólnie rozwijajmy kompetencje młodych ludzi. Jeśli tylko otrzymamy od Ciebie zgłoszenie, skontaktujemy się, aby ustalić harmonogram zajęć dla uczniów zainteresowanych udziałem w warsztatach. Program skierowany jest do placówek z terenu województwa podkarpackiego.

banner

Program warsztatów

Udział w programie pozwoli nabyć umiejętności tworzenia nowoczesnych i wydajnych aplikacji internetowych, a także opanować zarówno podstawowe, jak i bardziej zaawansowane zagadnienia związane z frameworkiem Vue.js.
Należy pamiętać, że kurs ten nie jest przeznaczony dla osób, które nigdy jeszcze nie zajmowały się programowaniem. Autor kursu wyraźnie zaznacza, że wymagana jest znajomość HTML, CSS i JavaScriptu przynajmniej na podstawowym poziomie.
Warsztaty będą realizowane w formie wykładów online, które odbywać się będą raz w miesiącu (2 h lekcyjne). Harmonogram zajęć będzie ustalany indywidualnie przed rozpoczęciem edycji.

1

Przypomnienie podstaw JavaScript i omówienie ekosystemu NPM

2

Co to jest Single Page Application? Co to są frameworki i jakie problemy rozwiązują? Co to jest Vue.js?

3

Podstawy Vue.js, czym jest reaktywność, czym są komponenty?

4

Omówienie projektu, jak wygląda planowanie pracy nad projektem?

Zobacz więcej

Zobacz, jaką wiedze zdobędziesz podczas kursu.

Zapraszamy do kontaktu

Zbudujmy wspólnie doświadczenie młodych programistów. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów, zapraszamy do kontaktu! Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Kuncio Michał

Programista Frontend

Front-end developer z wieloletnim doświadczeniem, specjalizujący się tworzeniu aplikacji typu SPA.
Główne technologie z jakimi pracuje to TypeScript, Vue.js oraz Node.js.
Wierzy, że nowe technologie dają mnóstwo możliwości, dlatego pomaga w nauce początkującym programistom i programistkom współorganizując warsztaty w ramach szkoły Młodego Web.Mastera.

Kłos Joanna

Specjalista ds. marketingu, Koordynator projektu

Wierzymy, że współpraca edukacji
z biznesem to lepsze przygotowanie młodych ludzi do wejścia na rynek pracy. Przedsięwzięcie ma im pomóc
w zdobycie wiedzy z zakresu technologii i narzędzi potrzebnych by zostać Junior Front-end Developerem. Jest to swego rodzaju uzupełnienie polskiego systemu nauczania, w którym nie zawsze jest miejsce na szlifowanie praktycznej wiedzy.