Pobierz bezpłatny raportNarzędzia i wtyczki wspierające rozwój sklepów internetowych.

Technologie

"Stosujemy tylko sprawdzone i wiarygodne rozwiązania."

Dla zapewnienia wysokiego poziomu bezpieczeństwa i wydajności wykorzystujemy najnowsze rozwiązania technologiczne. Dbamy o aktualizację stosowanych przez naszych Klientów systemów i platform.

Krzysztof Kawalec
Krzysztof Kawalec
Dyrektor IT
Darmowa konsultacja

Nasi specjaliści posiadają wiedzę i kompetencje, które pozwalają nam tworzyć skuteczne rozwiązania informatyczne. Podczas wdrożenia, korzystamy z naszych autorskich platform – Edito CMS oraz Logito DMS – ale równie dobrze czujemy się w środowisku rozwiązań Open Source. Wspólnie z Klientem analizujemy jego potrzeby i cel, jaki chce osiągnąć, by dobrać technologię, która pozwoli je zrealizować w optymalny sposób. W codziennej pracy wykorzystujemy metodyki Scrum, IPMA lub Prince 2 – zależnie od preferencji Klienta.

Łącząc technologię z odpowiednim podejściem do zarządzania projektami budujemy narzędzia, dzięki którym nasi Klienci rozwijają swój biznes jeszcze skuteczniej. Narzędzia, z których jesteśmy po prostu dumni.
 

Bezpieczeństwo

Skutecznie chronimy zasoby naszych Klientów. Wiele zrealizowanych przez nas projektów poddawane było wymagającym testom bezpieczeństwa i wydajności, które potwierdzały wysoką jakość naszych produktów. Dla Klientów, dla których bezpieczeństwo danych cyfrowych jest priorytetem realizujemy projekty m.in. zgodne ze standardem Open Web Application Security Project (OWASP TOP 10).

Oferujemy usługi serwisowe oraz hosting. Dysponujemy trzema profesjonalnymi centrami hostingowymi oraz korzystamy z platformy obliczeniowej w chmurze - Microsoft Azure. W ramach usługi zapewniamy opiekę administracyjną związaną m.in. z bieżącym tworzeniem kopii zapasowych. Stosujemy zabezpieczenia, które chronią naszych Klientów przed utratą lub uszkodzeniem danych oraz nieuprawnionym do nich dostępem. Stale monitorujemy hostowane przez nas projekty, dzięki czemu szybko reagujemy na wszelkie nietypowe sytuacje. Zarówno sposób przechowywania, jak i dostęp do danych są zgodne z aktualnie obowiązującymi zapisami prawa – m.in. ustawą o ochronie danych osobowych.

Z naszych Data Centers korzystają Klienci z Polski, Niemiec, Francji, Norwegii oraz Kanady.

 

Dostępność

Dbamy by wdrażane przez nas strony internetowe i portale zapewniały poprawny odbiór prezentowanej treści dla jak najszerszej grupy użytkowników. Projektujemy zgodne ze standardami Web Content Accessibility Guidelines (WCAG 2.0) oraz Responsive Web Design (RWD).

Nasza autorska platforma Edito CMS została wyposażona w wiele funkcjonalności, które wspierają pozycjonowanie serwisu internetowego. Oferujemy także optymalizację serwisów pod kątem wyszukiwarek internetowych oraz wysokiego poziomu użyteczności.

 

Wygoda

Tworzymy serwisy i sklepy internetowe dbając, by klienci mogli z nich korzystać równie łatwo i sprawnie na każdym urządzeniu. Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku realizujemy projekty zgodne z nurtem Progressive Web Application (PWA), który pozwala na łączenie najlepszych cech przeglądarki internetowej i aplikacji. PWA działa jak aplikacja mobilna, ale bez konieczności jej pobierania, gdyż uruchamia się ją jak zwykłą stronę www. Szybko reaguje na działania użytkownika i jest kompatybilna ze wszystkimi przeglądarkami. Co więcej, po uzyskaniu zgody użytkownika, potrafi korzystać z możliwości urządzenia, na którym jest otwierana (np. czytanie geolokalizacji z czujnika GPS)

Rozwiązanie takie może stanowić wsparcie w wielu branżach, ze szczególnym uwzględnieniem platform sprzedażowych. Korzyści, które przynosi zastosowanie PWA, to przede wszystkim komfort użytkowania, mniejsze obciążenie serwera, przyspieszenie czasu ładowania strony, łatwiejsze dostosowanie do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Integracje z aplikacjami zewnętrznymi

Klienci bardzo często korzystają z różnych systemów informatycznych, zwykle pochodzących od wielu dostawców. Aby ułatwić im pracę i zapewnić płynny przepływ informacji, realizujemy integrację aplikacji z obecnie wykorzystywanymi w organizacji systemami oraz bazami danych.

Integrowaliśmy wdrażane przez nas rozwiązania między innymi z SAP, IFS, ORACLE, TecDoc, Vendo, Wapro, Trawers, Lotus Notes, Comarch CDN, SharePoint, Perdix, Hermes, Subiekt GT, Navireo ERP, i innymi systemami oraz aplikacjami zewnętrznymi.

Możemy połączyć dowolną liczbę systemów informatycznych, uzyskując efekt synergii. Nasze usługi obejmują również migrację danych pomiędzy aplikacjami.

 

Web development

Tworzymy nowoczesne, responsywne serwisy internetowe. Rekomendujemy wykorzystanie autorskiej platformy zarządzania treścią Edito CMS, na bazie której powstają zaawansowane aplikacje internetowe. Mocną stroną systemu jest obszerna baza funkcjonalności. Aktualnie do dyspozycji Klientów jest ponad 150 gotowych do instalacji modułów.

Równie dobrze czujemy się realizując projekty w oparciu o platformy Open Source - między innymi WordPress, Magento, Joomla!, Drupal, Typo3.

 

Jako partner Episerver (Associate Partner Episerver) oferujemy także wdrożenia oparte o tą funkcjonującą w technologii .NET rozbudowaną platformę. Episerver łączy handel internetowy z marketingiem cyfrowym oraz wspomaga tworzenie systemów informatycznych dla klientów. Takie połączenie wpływa na poprawę efektywności działalności biznesowej budowanej w Internecie.

Mobile development

Prawie 65 proc. mieszkańców Polski korzysta ze smartfonów i zainstalowanych na nich aplikacji mobilnych (raport "Polska.Jest.Mobi 2018"). Odpowiadając na potrzeby rynku, stale poszerzamy nasze kompetencje niezbędne do budowania oprogramowania na urządzenia mobilne. Wiodącą rolę odgrywają tu platformy Android i iOS.

Specjalizujemy się w aplikacjach biznesowych, które tworzone są według wymagań i specyfiki Klienta. Nasze projekty stanowią skuteczne i nowoczesne narzędzia do osiągania przewagi konkurencyjnej. Tworzymy zarówno aplikacje natywne, jak i hybrydowe – zależnie od potrzeb i oczekiwań Klienta. Wykorzystujemy technologie Objective-C, Java, Swift oraz C#.

 

Software Development

Platforma LOGITO służy nam do tworzenia dedykowanych rozwiązań IT wspierających działania biznesowe i administracyjne.

Najczęściej wykorzystywana jest do wdrażania narzędzi typu Elektroniczny Obieg Dokumentów, Portal intranetowy czy Platforma B2B. Dzięki modułowej budowie i elastycznej architekturze jest to platforma łatwa do rozbudowy i skalowania w odpowiedzi na zmieniające się potrzeby Klienta.

System LOGITO dedykowany jest Klientom potrzebujących rozwiązań dostosowanych do indywidualnych wymagań i potrzeb. Sprawdza się doskonale w środowisku biznesowym, ale równie skuteczny jest w przypadku zastosowań w obszarze administracji publicznej.

LOGITO wspiera aktywny udział Klienta już od początku realizacji dowolnego projektu wykorzystując technologię Low-Code. Już na etapie koncepcji możesz rozpocząć planowanie dowolnego procesu biznesowego bez początkowego udziału naszego zespołu i uruchomić go w wersji beta, aby zobaczyć, jak działa i czy sprawdzi się w Twojej organizacji.

Realizujemy również projekty w oparciu o technologię SharePoint firmy Microsoft. W efekcie powstają narzędzia, które pozwalają na efektywne zarządzanie informacją w przedsiębiorstwie oraz dają możliwość automatyzacji procesów biznesowych.

Dzięki szerokiej wiedzy o bogatemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie budować od zera, w pełni dedykowane narzędzia informatyczne. W takim wypadku jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia i uzasadniona potrzeba biznesowa.

 

Umów się na konsultację

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas