Pobierz bezpłatny raportNarzędzia i wtyczki wspierające rozwój sklepów internetowych.

Episerver CMS

"The cloud platform to help you realize brilliant ideas."

Platforma ułatwia tworzenie, aktualizację, a także rozbudowę witryn internetowych. Umożliwia zarządzanie treścią za pomocą prostego i intuicyjnego interfejsu. System został zbudowany i pracuje w oparciu o technologię .NET, pozwalającą na pełne wykorzystanie dostępnych technologii webowych.

Episerver łączy w ramach jednej platformy takie elementy jak zarządzanie treścią i marketing wielokanałowy. Umożliwia to nie tylko uzyskanie większej wydajności, ale również pozwala na znaczną redukcję kosztów związanych z obsługą stron internetowych.

Istotną cechą platformy Episerver CMS jest możliwość zaawanasowanej personalizacji, dzięki której użytkownicy mogą w 100% procentach korzystać z wszystkich potrzebnych im funkcjonalności oferowanych przez ten system.

Zalety Episerver CMS

  • możliwość profilowania użytkowników odwiedzających stronę
  • połączenie funkcji zarządzania treścią z możliwością prowadzenia działań marketingowych w ramach jednej platformy
  • opcja łączenia systemu z wieloma popularnymi aplikacjami marketingowymi
  • oszczędność czasu i kosztów dzięki dostępności wielu funkcjonalności w jednym systemie

Tytuł Associate Partner Episerver daje nam wiele nowych możliwości. Działania Ideo coraz częściej wykraczają poza rodzimy rynek. Przy wykorzystaniu ogromnego potencjału jaki daje platforma Episerver, a także dostępu do jej bazy wiedzy i bogatego doświadczenia możemy świadczyć usługi na jeszcze wyższym poziomie

Krzysztof Kawalec, Dyrektor IT

Lider WCM

Gartner, drugi rok z rzędu, określił Episerver liderem w raporcie „Magic Quadrant for Web Content Management". W raporcie ocenia Episerver jako jednen z najdynamiczniej rosnących i rozwijających się rozwiązań, szczególnie chwalonych przez klientów za elastyczny model rozliczania się z klientami.

Bezpieczeństwo

Kwestie zabezpieczeń są nieodłącznym i niezwykle ważnym elementem platform CMS. Dla zapewnienia jak najwyższego poziomu zabezpieczeń Episerver posiada następujące mechanizmy:

  • Ochrona przed atakami i wirusami oraz zabezpieczenia przez ich rozprzestrzenianiem się.
  • Uwierzytelnianie i autoryzacja. Platforma udostępnia kilka metod uwierzytelniania i autoryzacji, które zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa strony.
  • Wykorzystanie protokołu SSL. Szczególnie ważne dane takie jak nazwa użytkownika czy hasło wpisywane podczas logowania są dodatkowo chronione poprzez protokół SSL.

Episerver to system, który został doceniony przez użytkowników na całym świecie. Od lat cieszy się niesłabnącą popularnością i jest pozytywnie oceniany przez wielu specjalistów z branży IT.

 

Zapraszamy na bezpłatną konsultację

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas