Checklista - bezpłatny PDFAnaliza przedwdrożeniowa - 100 pytań do dobrego wdrożenia PIM

Wspieramy startupy

"Pomagamy w rozwoju i zdobywaniu rynku".

 

Masz nowatorski pomysł na biznes? Wierzysz, że podbije rynek i za kilka lat zdobędziesz tysiące klientów? Możemy zaoferować Ci doradztwo ekspertów, pomoc w projektowaniu, realizacji i rozwoju. Dzięki bardzo dobrym relacjom z firmami z różnych branż pomożemy też we wdrożeniu i testowaniu rozwiązań bezpośrednio u Twoich potencjalnych klientów. Co istotne - dzięki praktycznemu bogatemu doświadczeniu wskażemy Ci Twoje błędy zanim je popełnisz.

Marcin Wojtoń, Dyrektor Handlowy, Ideo

Realizowaliśmy projekt akceleracyjny, w którym pomogliśmy kilkudziesięciu początkującym przedsiębiorcom. Jesteśmy partnerem technologicznym lub merytorycznym kilku akceleratorów oraz inkubatorów. Piszemy książki, prezentujemy nasze doświadczenie na konferencjach, ale i jako wykładowcy na licznych współpracujących z nami uczelniach. W ponad 18-letniej historii pomagaliśmy tworzyć i rozwijać wiele firm naszych Klientów. Część z nich stała się dziś liderami swoich branż.

Posiadamy szeroką sieć partnerów, która obejmuje instytucje otoczenia biznesu, fundusze inwestycyjne, uczelnie wyższe oraz duże przedsiębiorstwa. Przedstawiciele tych instytucji oraz nasi eksperci tworzą sprawnie funkcjonujący zespół, w którym główną rolę odgrywają praktycy biznesu. Każdy z nich może poszczycić się licznymi sukcesami, ale nie wstydzi się także porażek, które niejednokrotnie stanowiły najcenniejsze lekcje biznesu.

Naszym nadrzędnym celem jest budowanie przyjaznego dla biznesu środowiska, opartego na współpracy, które przyniesie korzyści zarówno korporacjom, jak i zaczynającym swoją przygodę z biznesem przedsiębiorcom.

W ramach pomocy StartUp'om możemy zaproponować:

  • pomoc na etapie badania rynku, analizy biznesowej, wstępnego projektowania narzędzi IT
  • wspieranie w szybkim projektowaniu, prototypowaniu, tworzeniu i rozwijaniu produktów biznesowych
  • dostęp do współpracujących z nami instytucji otoczenia biznesu, przedsiębiorstw, instytucji finansowych oraz mentorów i inwestorów
  • działania w zakresie szeroko pojętej promocji produktu / rozwiązania

Zapraszamy na bezpłatną konsultację

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas