Pobierz bezpłatny poradnikJak efektywnie wdrożyć system klasy PIM

Cross-border Solutions

Rozwiązania, które napędzą sukces Twojego e-sklepu za granicą.

Sprawdź, jak możemy Ci pomóc:   Bezpłatna konsultacja  
Adrian Kaczor
Adrian Kaczor
Menedżer ds. Kluczowych Klientów
Darmowa konsultacja

Czym są Cross-border Solutions? 

To zbiór narzędzi, aplikacji i usług, które są zaprojektowane tak, aby wesprzeć Twoją działalność biznesową na wielu rynkach (multisite, multistore).

Obejmują szeroki zakres funkcjonalności: od wielojęzycznych platform e-commerce, przez systemy zarządzania treścią, aż po specjalistyczne oprogramowanie do zarządzania łańcuchem dostaw i zgodnością z lokalnymi przepisami.

Jednym słowem? Wszystko, czego potrzebujesz, żeby z sukcesem sprzedawać za granicą.

Nie tylko technologia

W przypadku e-handlu za granicą samo przygotowanie technologiczne nie wystarczy.

Właśnie dlatego Cross-border Solutions uwzględniają również aspekty kulturowe, prawne i ekonomiczne, których nie możesz pominąć w planowaniu prowadzenia globalnej sprzedaży online.

Dzięki takiemu wsparciu skutecznie dostosujesz strategię swojego e-sklepu do wymagań rynku międzynarodowego.
 

W ramach naszej współpracy gwarantujemy Ci:


Wielojęzyczne interfejsy i lokalizację treści

Język i znajomość kultury danego kraju to podstawa sukcesu projektu cross-border. Dostarczymy Ci panel w dwóch wersjach językowych, w których znajdą się niezbędne tłumaczenia (opisy produktów, regulaminów i innych).

Zgodność z międzynarodowymi standardami i regulacjami

Ważny krok to dostosowanie platformy do lokalnych wymogów prawnych, takich jak RODO, zgody marketingowe, polityka zwrotów, podatki. Szczegóły omówimy podczas analizy przedwdrożeniowej. Dzięki temu minimalizujemy ryzyko i negatywne konsekwencje ewentualnych nieścisłości prawnych.

Integracja z lokalnymi systemami płatności i logistyką

Na tym etapie najważniejsza jest wygoda zakupów klienta docelowego. Zintegrujemy Twój e-sklep z najbardziej popularnymi opcjami transakcji i dostawy w danym kraju, żeby zagwarantować Twojej marce jak najwyższy poziom obsługi klienta.  


Chcesz poznać więcej korzyści z Cross-border Solutions
dla Twojego e-commerce?   Umów się na bezpłatną konsultację!  

Narzędzia do analizy danych

Zaproponujemy Ci rozwiązania, dzięki którym wygodnie przeanalizujesz dane i przewidzisz trendy. Na ich podstawie będziesz podejmować trafne decyzje biznesowe, które przełożą się na wyższą sprzedaż.

Skalowalne i elastyczne rozwiązanie

Nasze rozwiązanie łatwo dostosujesz do zmieniających się wymagań i warunków rynkowych. Dzięki temu szybko zareagujesz na nowe możliwości i wyzwania, które niesie ze sobą prowadzenie zagranicznego e-commerce.  

Kompleksowe podejście

Gwarantujemy Ci wsparcie zespołu ekspertów z zakresu Cross-border Solutions, którzy uwzględnią wszystkie kluczowe obszary działalności Twojej firmy. Z takim przygotowaniem będziesz szybko adaptował swój e-commerce do często zmieniających się warunków na międzynarodowych rynkach. 

Technologie, które wykorzystujemy w projektach cross-border


Edito CMS

Nasz autorski system, który dzięki elastyczności i wydajności z powodzeniem wspiera projekty cross-border. Edito CMS oferuje zaawansowane funkcje, które ułatwiają zarządzanie różnymi aspektami e-commerce, w tym wieloma rynkami i walutami.
 

Magento 2

To jedna z najbardziej popularnych platform e-commerce na świecie, znana ze swojej elastyczności i skalowalności. Wykorzystując jej zaawansowane funkcje, zrealizujemy dla Ciebie projekt cross-border, który będzie się łatwo dostosowywał do zmieniających się potrzeb rynku. 
 

Shopware

Popularna platforma e-commerce, która oferuje bogate możliwości personalizacji i rozbudowane funkcje. Pozwala stworzyć efektywne projekty cross-border, które zyskują przewagę konkurencyjną na międzynarodowych rynkach. 
 

Shopify

Rozwiązanie, które cieszy się ogromną popularnością wśród przedsiębiorców i firm e-commerce. Nasze projekty cross-border w 100% wykorzystują możliwości platformy Shopify, co umożliwi Ci wygodną i efektywną sprzedaż w różnych krajach.
 

Zależy Ci na rozwijaniu swojego e-commerce za granicą?


Zadbaj o odpowiednie przygotowanie od strony technologicznej, które pozwoli Ci z sukcesem rozwijać sklep internetowy na rynkach zagranicznych i zdobywać przewagę konkurencyjną.

Skontaktuj się z nami  i dowiedz się więcej o korzyściach płynących z Cross-border Solutions dla Twojego biznesu.

Zapraszamy na bezpłatną konsultację

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×